iQOO Z7s 5G запущений зі Snapdragon 695 та OIS

iQOO готується до великої події в Китаї, де будуть представлена серія iQOO Neo 8 та iQOO Pad. Напередодні події 23 травня компанія порадувала своїх шанувальників в Індії випуском iQOO Z7s. Останній смартфон був представлений сьогодні як гідний 5G-телефон середнього класу з процесором Snapdragon 695 та AMOLED-дисплеєм. Він є продовженням ванільного iQOO Z7, випущеного на початку цього року. Подивімось, що цей пристрій може запропонувати для ринку середнього класу.

Технічні характеристики iQOO Z7s 5G

IQOO Z7s оснащений 6,38-дюймовим AMOLED-екраном з роздільною здатністю FHD+. Панель також має частоту оновлення 90 Гц і вбудований сканер відбитків пальців. Як завжди в бюджетному сегменті, телефон має краплеподібний виріз для 16-Мп селфі-камери. Він також має подвійну камеру з роздільною здатністю 64 Мп. Вторинна камера має роздільну здатність 2 Мп для вимірювання глибини, але одним з дивовижних аспектів цього телефону є те, що він має оптичну стабілізацію зображення в основній камері.

Qualcomm Snapdragon 695 5G поставляється з 6 ГБ/8 ГБ оперативної пам’яті та до 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Ви можете додатково розширити пам’ять за допомогою хорошої карти пам’яті micro SD. Ми знаємо, що цей чипсет досить застарілий, але для телефону середнього класу він все ще пропонує гідне співвідношення ціни та якості. Пристрій має захист від води та пилу за стандартом IP54 та оснащений 3,5-мм аудіороз’ємом. З точки зору програмного забезпечення, iQOO Z7s працює під управлінням ОС Android 13 з додатковою операційною системою Funtouch OS 13.

Вартість iQOO Z7s в Індії складе близько 18 999 рупій (230 доларів) за версію з 6 ГБ/128 ГБ. Існує також інший варіант з 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Його роздрібна ціна становить 19 999 рупій ($242). Обидва варіанти доступні у кольорах Pacific Night та Norway Blue. Пристрій продається через Amazon India та офіційний магазин iQOO India.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

iQOO Z7s 5G запущен со Snapdragon 695 и OIS

iQOO готовится к большому событию в Китае, где будут представлены серия iQOO Neo 8 и iQOO Pad.  В преддверии события 23 мая компания порадовала своих поклонников в Индии выпуском iQOO Z7s.  Последний смартфон был представлен сегодня как достойный 5G телефон среднего класса с процессором Snapdragon 695 и AMOLED-дисплеем.  Он является продолжением ванильного iQOO Z7, выпущенного в начале этого года.  Давайте посмотрим, что это устройство сможет предложить для рынка среднего класса.

Технические характеристики iQOO Z7s 5G

IQOO Z7s оснащен 6,38-дюймовым AMOLED-экраном с разрешением FHD+.  Панель имеет частоту обновления 90 Гц и встроенный сканер отпечатков пальцев.  Как обычно в бюджетном сегменте, телефон имеет каплевидный вырез для 16-Мп селфи-камеры.  Он также имеет двойную камеру с разрешением 64 Мп.  Вторичная камера имеет разрешение 2 Мп для измерения глубины, но одним из удивительных аспектов этого телефона является то, что у него оптическая стабилизация изображения в качестве основной камеры.

Qualcomm Snapdragon 695 5G поставляется с 6 ГБ/8 ГБ оперативной и до 128 ГБ внутренней памяти.  Вы можете дополнительно расширить память с помощью хорошей карты памяти microSD.  Мы знаем, что этот чипсет достаточно устаревший, но для телефона среднего класса он все еще предлагает достойное соотношение цены и качества.  Устройство имеет защиту от воды и пыли по стандарту IP54 и оснащено 3,5-мм аудиоразъемом.  С точки зрения ПО, iQOO Z7s работает под управлением ОС Android 13 с дополнительной операционной системой Funtouch OS 13.

Стоимость iQOO Z7s в Индии составит около 18 999 рупий (230 долларов) за версию с 6 ГБ/128 ГБ.  Существует также другой вариант из 8 ГБ оперативной памяти и 128 ГБ внутренней памяти.  Его розничная цена составляет 19 999 рупий ($242).  Оба варианта доступны в цветах Pacific Night и Norway Blue.  Устройство продается через Amazon India и официальный магазин iQOO Индия.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua