Epic Games Store запустив програму винагород

Нещодавно Epic Games оголосила про нову програму винагород для своїх користувачів. Програма, відома як Epic Rewards, пропонує гравцям 5% винагороду за кожну відповідну покупку.

Це останній із серії кроків Epic Games, спрямованих на підвищення своєї популярності у порівнянні з домінівною ігровою платформою для ПК Steam. У минулому Epic Games пропонувала своїм користувачам безкоштовні ігри. І вона також застосовувала більш щедрий підхід до розподілу доходів з розробниками, ніж Steam. Зараз Epic Games представила свою програму повернення грошей, Epic Rewards.

Отримайте 5% винагороди в Epic Games

Щоб заробити Epic Rewards, гравці повинні увійти у свій обліковий запис Epic Games і прийняти останню версію Ліцензійної угоди компанії. Після виконання цих вимог гравці автоматично зароблятимуть 5% від вартості всіх відповідних покупок, здійснених в Epic Games Store. Відповідні покупки включають ігри, доповнення та віртуальну валюту.

Reward

Однак, слід зазначити, що не всі ігри підпадають під дію кешбеку. В офіційному оголошенні згадуються V-Bucks Fortnite як приклад віртуальної валюти, за яку можна отримати кешбек. Але ми ще не бачили повного списку ігор або доповнень, які будуть її підтримувати.

Винагорода буде додана до балансу нагород гравця протягом двох тижнів після первинної покупки. Потім її можна буде використати для майбутніх покупок в Epic Games Store. Користувачі також можуть комбінувати винагороду з іншими купонами. Але гравці повинні пам’ятати, що термін дії купона закінчується через 25 місяців. Тож якщо гравці не використають свої бали до закінчення терміну дії, вони будуть втрачені.

Програма Epic Rewards – це ще один спосіб для Epic Games залучити та утримати користувачів. Пропонуючи гравцям можливість повертати гроші за свої покупки, Epic Games робить покупки на своїй платформі більш привабливими. Це може допомогти Epic Games скоротити розрив зі Steam і стати більш домінівною силою на ринку комп’ютерних ігор.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Epic Games Store запустила программу вознаграждений

Недавно Epic Games объявила о новой программе вознаграждений своим пользователям.  Программа, известная как Epic Rewards, предлагает игрокам 5% вознаграждение за каждую покупку.

Это последний из серии шагов Epic Games, направленных на повышение своей популярности по сравнению с доминирующей игровой платформой для ПК Steam. В прошлом Epic Games предлагала своим пользователям бесплатные игры.  И она также применяла более обильный подход к распределению доходов с разработчиками, чем Steam.  Теперь Epic Games представила свою программу возврата денег, Epic Rewards.

Получите 5% вознаграждения в Epic Games

Чтобы заработать Epic Rewards, игроки должны войти в свой аккаунт Epic Games и принять последнюю версию Лицензионного соглашения компании.  После выполнения этих требований игроки будут автоматически зарабатывать 5% от стоимости всех соответствующих покупок, совершенных в Epic Games Store.  Подходящие покупки включают игры, дополнения и виртуальную валюту.

Reward

Однако следует отметить, что не все игры подпадают под действие кэшбека.  В официальном объявлении упоминаются V-Bucks Fortnite в качестве примера виртуальной валюты, за которую можно получить кэшбек.  Но мы еще не видели полный список игр или дополнений, которые будут ее поддерживать.

Вознаграждение будет добавлено к балансу наград игрока в течение двух недель после первоначальной покупки.  Затем его можно будет использовать для будущих покупок в Epic Games Store.  Пользователи могут также комбинировать вознаграждение с другими купонами.  Но игроки должны помнить, что срок действия купона истекает через 25 месяцев.  Если игроки не используют свои баллы до окончания срока действия, они будут потеряны.

Программа Epic Rewards – это еще один способ для Epic Games привлечь и удержать пользователей.  Предлагая игрокам возможность возвращать деньги за свои покупки, Epic Games делает покупки на своей платформе более привлекательными.  Это может помочь Epic Games сократить разрыв со Steam и стать более доминирующей силой на рынке компьютерных игр.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua