Колишній керівник OnePlus займеться випуском Nothing Phone (2)

З офіційним твітом Карла Пея про Nothing Phone (2) можна з упевненістю сказати, що телефон вже не за горами. І не можна заперечувати, що телефон має такий самий ажіотаж, як і його попередник. До того, здається, що Карл Пей хоче зробити все можливе для успішного запуску телефону.

Як повідомляє Inverse, Nothing зараз агресивно пакує колишніх співробітників OnePlus. Згідно з повідомленням, нинішня команда розробників програмного забезпечення Nothing на 70% складається з колишніх членів OnePlus. З іншого боку, 30% апаратної команди — це колишні члени OnePlus. А нещодавно Карл Пей привітав Кайла Кіанга, який очолив глобальний запуск Nothing Phone (2).

Шлях до Nothing Phone (2) здається досить чітким

Кайл має хороший послужний список. Його минулий успіх з укладанням угоди з OnePlus та T-Mobile демонструє, наскільки добре він працює в цій галузі. І якщо ви пропустили, очікується, що після запуску Nothing Phone (2) торкнеться землі США. Це те, що пропустив Phone (1).

З Кайлом на посаді віцепрезидента в Північній Америці, який очолить запуск телефону, Nothing Phone (2) може стати серйозним конкурентом на ринку. Можливо, Карл хоче створити пристрій для технічних ентузіастів, подібно до того, як це робила OnePlus у минулому. З цієї причини Карл розширив свою команду, запросивши Кайла Кіанга.

Former OnePlus CMO, Kyle Kiang
Колишній операційний директор OnePlus, Кайл Кіанг

Але чи так це насправді, ми дізнаємося, коли відбудеться офіційна презентація Nothing Phone (2). Наразі єдиною підтвердженою специфікацією телефону є те, що він буде оснащений Snapdragon 8+ Gen 1. З іншого боку, чутки припускають, що пристрій буде оснащений 6,55-дюймовою AMOLED-панеллю з частотою оновлення 120 Гц і 50-мегапіксельною основною камерою. І якщо телефон справді матиме такі характеристики, то все, що йому потрібно — це правильна ціна, щоб домінувати над поточними флагманами.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Бывший руководитель OnePlus займется выпуском Nothing Phone (2)

С официальным твитом Карла Пея о Nothing Phone(2) можно с уверенностью сказать, что телефон уже не за горами.  И нельзя отрицать, что телефон имеет такой же ажиотаж, как и его предшественник.  К тому же, кажется, что Карл Пэй хочет сделать все возможное для успешного запуска телефона.

Как сообщает Inverse, Nothing сейчас агрессивно упаковывает бывших сотрудников OnePlus.  Согласно сообщению, нынешняя команда разработчиков ПО Nothing на 70% состоит из бывших членов OnePlus.  С другой стороны, 30% аппаратной команды – это бывшие члены OnePlus.  А недавно Карл Пэй поздравил Кайла Кианга, возглавившего глобальный запуск Nothing Phone (2).

Путь к Nothing Phone (2) кажется достаточно ясным

Кайл имеет хороший послужной список.  Его прошлый успех с заключением соглашения с OnePlus и T-Mobile демонстрирует, насколько хорошо он работает в этой области.  И если вы пропустили, ожидается, что после запуска Nothing Phone (2) коснется земли США.  Это то, что пропустил Phone(1).

С Кайлом в должности вице-президента в Северной Америке, который возглавит запуск телефона, Nothing Phone (2) может стать серьезным конкурентом на рынке.  Возможно, Карл хочет создать устройство для технических энтузиастов подобно тому, как это делала OnePlus в прошлом.  По этой причине Карл расширил свою команду, пригласив Кайла Кианга.

Former OnePlus CMO, Kyle Kiang
Бывший операционный директор OnePlus, Кайл Кианг

Но так ли это, мы узнаем, когда состоится официальная презентация Nothing Phone (2).  Единственной подтвержденной спецификацией телефона является то, что он будет оснащен Snapdragon 8+ Gen 1. С другой стороны, слухи предполагают, что устройство будет оснащено 6,55-дюймовой AMOLED-панелью с частотой обновления 120 Гц и 50-мегапиксельной основной камерой.  И если телефон действительно будет иметь такие характеристики, то все, что ему нужно – это правильная цена, чтобы доминировать над текущими флагманами.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua