Apple WWDC 2023: Найбільші анонси, які ми очікуємо побачити

Приготуйтеся до чогось епічного, друзі. WWDC 2023 від Apple розпочнеться 5 червня. Всесвітня конференція для розробників Apple (WWDC) — це щорічна подія, на якій Apple демонструє розробникам свої останні програмні та апаратні інновації. Цьогорічна WWDC, що триватиме з 5 по 9 червня, обіцяє багато цікавих анонсів. Звісно, на сцені будуть представлені численні програмні платформи Apple. Цілком ймовірно, що ми побачимо нові версії iOS, iPadOS, macOS, tvOS та watchOS.

Але цього року, за чутками, Apple анонсує цілу нову категорію продуктів — першу гарнітуру змішаної реальності, ймовірно, під назвою Reality Pro, і супутню їй нову операційну систему xrOS. Також ходять чутки про новий MacBook Air. Поки що нічого не підтверджено, але це все анонси, які ми очікуємо на WWDC 2023.

Перша гарнітура змішаної реальності від Apple

Це було довгоочікуване, і це, ймовірно, один з найбільш захопливих сюрпризів, які ми сподівалися побачити на WWDC 2023 від Apple. Apple ще не підтвердила її існування. Але було багато повідомлень про те, що на цьому заході Apple запустить нову категорію продуктів у своїй екосистемі.

Apple Headset

Головний убір під назвою Reality Pro буде автономним гаджетом з власним акумулятором, з дисплеєм надвисокої роздільної здатності 8K і передовою технологією відстеження руху очей. Також повідомляється, що він матиме до 15 камер, які детально відстежуватимуть рухи очей користувачів, створюючи по-справжньому захопливий досвід.

Однак є також деякі занепокоєння щодо ціни гарнітури. За деякими даними, вона може коштувати до $3,000. Це вдвічі перевищить ціну iPhone 14 Pro Max і обмежить його привабливість для висококласних користувачів.

xrOS

Apple xrOS

Якщо Apple анонсує Reality Pro, вона майже напевно буде супроводжуватися xROS. Згідно з повідомленнями, xROS буде виглядати та відчуватися подібно до чинних операційних систем Apple. Але вона буде призначена для нового типу взаємодії, що поєднує відстеження очей і рухів рук. xROS також матиме власний App Store і зможе запускати додатки для iPhone та iPad. Хоча про xROS відомо небагато, ми можемо бути впевнені, що Apple доопрацює його для своєї гарнітури, оскільки програмне забезпечення завжди було сильною стороною компанії.

Новий 15-дюймовий MacBook Air

Крім того, очікується, що на WWDC 2023 Apple представить 15-дюймовий MacBook Air. Лінійка MacBook Air завжди складалася з 13-дюймових моделей, але цього року це може змінитися. 15-дюймовий MacBook Air, швидше за все, буде оснащений власним чипом M2, який використовується в моделях MacBook Air, випущених торік. Він також може мати таку ж роздільну здатність 3024 x 1964, як і 14-дюймовий MacBook Pro.

Apple MacBook Air 15

З точки зору дизайну, новий MacBook Air буде виглядати ідентично 13-дюймовому варіанту. Тобто, він буде тонким і легким, з клиноподібним профілем і безвентиляторним дизайном. Передбачається наявність вирізу в дисплеї для вебкамери, а також зарядки MagSafe і датчика Touch ID.

Нова ОС на різних платформах

Очікується, що на WWDC 2023 Apple оголосить про нові оновлення програмного забезпечення для своїх пристроїв. Ці оновлення включатимуть iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, tvOS 17 та watchOS 10.

iOS 17 буде незначним оновленням з акцентом на покращення якості життя. Apple також презентувала нову функцію доступності під назвою “Персональний голос”, яка дозволяє користувачам створювати синтетичний голос всього за 15 хвилин тренувань. Apple може нарешті дозволити бічне завантаження в iOS, що дозволить користувачам встановлювати додатки з-за меж App Store.

Про iPadOS 17, macOS 14 та tvOS 17 відомо небагато. Але очікується, що watchOS 10 отримає велике оновлення з новим інтерфейсом, насиченим віджетами.

Коли й де можна буде подивитися основну доповідь Apple WWDC 2023?

Основна доповідь Apple WWDC 2023 відбудеться в понеділок, 5 червня, о 10 ранку за тихоокеанським часом. Доповідь транслюватиметься в прямому ефірі на сайті Apple та на каналі YouTube. Крім того, ви також можете переглянути її в додатку Apple Developer.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Apple WWDC 2023: Самые большие анонсы, которые мы ожидаем увидеть

Приготовьтесь к чему-то эпическому, друзья. WWDC 2023 от Apple начнется 5 июня.  Всемирная конференция для разработчиков Apple (WWDC) – это ежегодное событие, на котором Apple демонстрирует разработчикам свои последние программные и аппаратные инновации.  Нынешняя WWDC, которая продлится с 5 по 9 июня, обещает много интересных анонсов.  Естественно, на сцене будут представлены бессчетные программные платформы Apple.  По всей вероятности, мы увидим новые версии iOS, iPadOS, macOS, tvOS и watchOS.

Но в этом году, по слухам, Apple анонсирует целую новую категорию продуктов — первую гарнитуру смешанной реальности, вероятно, под названием Reality Pro и сопутствующую ей новую операционную систему xrOS.  Также ходят слухи о новом MacBook Air.  Пока ничего не подтверждено, но это все анонсы, которые мы ожидаем WWDC 2023.

Первая гарнитура смешанной реальности от Apple

Это было долгожданное, и это, вероятно, один из самых увлекательных сюрпризов, которые мы надеялись увидеть на WWDC 2023 от Apple.  Apple еще не подтвердила ее существование.  Но было много сообщений, что на мероприятии Apple запустит новую категорию продуктов в своей экосистеме.

Apple Headset

Головной убор под названием Reality Pro будет автономным гаджетом с собственным аккумулятором, с дисплеем сверхвысокого разрешения 8K и передовой технологией отслеживания движения глаз.  Также сообщается, что у него будет до 15 камер, которые будут детально отслеживать движения глаз пользователей, создавая по-настоящему увлекательный опыт.

Однако есть также некоторые опасения относительно цены гарнитуры.  По некоторым данным она может стоить до $3,000.  Это вдвое превысит цену iPhone 14 Pro Max и ограничит его привлекательность для высококлассных пользователей.

xrOS

Apple xrOS

Если Apple анонсирует Reality Pro, она почти наверняка будет сопровождаться xROS.  Согласно сообщениям, xROS будет выглядеть и ощущаться подобно действующим операционным системам Apple.  Но она будет предназначена для нового типа взаимодействия, сочетающего отслеживание глаз и движений рук.  xROS также будет иметь собственный App Store и сможет запускать приложения для iPhone и iPad.  Хотя о xROS известно немного, мы можем быть уверены, что Apple доработает его для своей гарнитуры, поскольку программное обеспечение всегда было сильной стороной компании.

Новый 15-дюймовый MacBook Air

Кроме того, ожидается, что на WWDC 2023 Apple представит 15-дюймовый MacBook Air.  Линейка MacBook Air всегда состояла из 13-дюймовых моделей, но в этом году это может измениться.  15-дюймовый MacBook Air, скорее всего, будет оснащен собственным чипом M2, используемым в моделях MacBook Air, выпущенных в прошлом году.  Он также может иметь такое же разрешение 3024 x 1964, как и 14-дюймовый MacBook Pro.

Apple MacBook Air 15

С точки зрения дизайна, новый MacBook Air будет смотреться идентично 13-дюймовому варианту.  То есть он будет тонким и легким, с клиновидным профилем и безвентиляторным дизайном.  Предполагается наличие выреза в экране для веб-камеры, также зарядки MagSafe и датчика Touch ID.

Новая ОС на разных платформах

Ожидается, что на WWDC 2023 Apple объявит о новых обновлениях программного обеспечения для своих устройств.  Эти обновления включают iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, tvOS 17 и watchOS 10.

iOS 17 будет незначительным обновлением с акцентом на улучшение качества жизни.  Apple также представила новую функцию доступности под названием “Персональный голос”, которая позволяет пользователям создавать синтетический голос всего за 15 минут тренировок.  Apple может наконец позволить боковую загрузку в iOS, что позволит пользователям устанавливать приложения из-за пределов App Store.

Об iPadOS 17, macOS 14 и tvOS 17 известно немного.  Но ожидается, что watchOS 10 получит обновления с новым интерфейсом, насыщенным виджетами.

Когда и где можно будет посмотреть основной доклад Apple WWDC 2023?

Основной доклад Apple WWDC 2023 состоится в понедельник, 5 июня, в 10 утра по тихоокеанскому времени.  Доклад будет транслироваться в прямом эфире на сайте Apple и на канале YouTube. Кроме того, вы можете просмотреть ее в приложении Apple Developer.

 

 

 

 

 

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua