ТОП-10 документальних фільмів, які ви повинні подивитися

Ми не зосереджувалися на якомусь одному жанрі, а радше на диверсифікації. У цьому списку ви знайдете переважно цікаві наукові та історичні документальні фільми, а також один про домашніх тварин і один про геополітичні питання.

Подорож у нескінченність

Sci Fi netflix docu-movie

Що таке нескінченність? Для когось це просто математичний термін, який здебільшого відомий як результат ділення на нуль. Однак, якщо ви хочете розширити свій кругозір, цей фільм намагається візуалізувати складний клубок Всесвіту. Він знаходиться далеко за межами нашої здатності зрозуміти його простим способом, без складних рівнянь. З усім тим, ви можете знайти цю роботу цікавою, тому що вона стимулює ваш мозок. Подивитись його — гарна ідея, якщо ви загубились у порожнечі соціальних мереж.

Дивіться на Netflix

Чорні діри — межа всього, що ми знаємо

Black Holes Netflix

Чорні діри — чудовий матеріал для любителів науки, зосереджених на дослідженні космосу. Там, де перестають діяти закони фізики, вчені намагаються з’ясувати, що за ними стоїть. Більш-менш відомо, як утворюються чорні діри, але їхнє функціонування та призначення досі залишається загадкою навіть для вчених. Останні дослідження чорних дір показують, що вони можуть бути не такими, як ми думали. Вони, здається, відкривають багато нових питань і залишають вчених спантеличеними.

Дивіться на Netflix

Життя в космічному просторі — екзопланети

Life in outer space Netflix

Після того, як на орбіту Землі були запущені нові потужні телескопи, NASA почало відкривати планети за межами Сонячної системи. Ця стаття базується на останніх дослідженнях і присвячена можливості існування життя на інших планетах. За останні два десятиліття було знайдено багато різних світів. Багато з них з різними комбінаціями хімічних сполук, які могли б створити умови для розвитку живих організмів.

Стародавній апокаліпсис

Ancient apocalypse netflix

Не хвилюйтеся. Це не чергові “Стародавні прибульці”. Він має дещо серйозніший підхід і розглядає можливість того, що загальноприйняті теорії про походження нашої цивілізації можуть бути помилковими. У будь-якому випадку, цей серіал ставить під сумнів усталені теорії і намагається запропонувати дещо інший підхід до археологічних досліджень.

Усередині розуму кота

Mind of a cat

Ви собача чи котяча людина? Або і те, і інше? Особисто мені подобаються і ті, і інші, але не все так просто. Собака — справді найкращий друг людини. Якщо ви його добре виховали, він буде вірний вам до останнього дня. З іншого боку, вони не є твоїми домашніми улюбленцями. Ви — їхні домашні улюбленці. Однак, попри різний характер котів як домашніх улюбленців, вони більш “вдячні” за догляд. Вам не потрібно вигулювати їх тричі на день, вони набагато охайніші, ніж собаки, і їх потрібно навчити складати вам приємну компанію.

Цей фільм розповідає про найновіші знання про цих тварин і про те, як працює їхній мозок. Всупереч стереотипам, дослідження показують, що коти – набагато складніші істоти, ніж ми думали. Якщо у вас є кіт або ви хочете його завести, обов’язково подивіться цей цікавий фільм. Однак, цей фільм виглядає дещо незавершеним. Здається, що йому потрібне продовження, щоб розкрити багато інших деталей життя кота.

Дивіться на Netflix

Римська імперія

Мій улюблений жанр. Цей трисезонний серіал розповідає про життя одного з трьох найвидатніших римських імператорів у кожному сезоні. Коммода, Юлія Цезаря, який насправді не був імператором, і Калігули, відомого під прізвиськом “Божевільний імператор”.

Серіал справді приємно дивитися, якщо ви любите історію. Що мене не дуже схвилювало, так це те, що є лише три сезони. Принаймні, Римська імперія пропонує необмежене натхнення для зображення історичних подій.

Дивіться на Netflix

“Розквіт імперій: Османська

Ще одна імперія, трохи новіша за римську, але не менш могутня та жорстока. Цей серіал розповідає про піднесення султана Мехмеда II, який дуже масштабно розширював свою територію. Наслідком цього стала облога Константинополя. З падінням останнього візантійського міста починається нова ера в історії Європи та Середземномор’я.

Дивіться на Netflix

Друга світова війна в кольорі

Чудове досягнення в колоризації автентичних історичних кадрів. Цей документальний серіал охоплює основні події Другої світової війни, починаючи з самого початку, тобто вторгнення Гітлера до Польщі. Як ви вже знаєте, це приголомшило світ небаченою раніше тактикою ведення війни – бліцкригом. Є також багато інших цікавих епізодів. Один з них – напад Японії на Перл-Харбор, який втягнув у конфлікт США. Звичайно, битва за Сталінград також включена, оскільки вона стала переломним моментом. Окремо варто згадати День Д, тобто висадку союзників у Нормандії. Остання серія розповідає про перше застосування ядерної зброї – бомбардування США Хіросіми.

Дивіться на Netflix

Довгий шлях до війни

Чудовий фільм, який розповідає не стільки про події самої Першої світової війни, скільки про все, що їй передувало. Це корисно, якщо вам цікаво, якими насправді були причини цього конфлікту. Вбивство в Сараєво було лише переломним моментом. Австрія використала його як привід для вторгнення в Сербію, але коріння конфлікту набагато складніше. Великобританія, Німеччина та Росія відіграли більш важливу роль у ці важкі часи, ніж Балкани, де була запалена іскра. Якщо ви хочете зрозуміти причини Першої світової війни за короткий проміжок часу, вам варто подивитися цей фільм.

Майбутня війна з Китаєм

Довготривалий геополітичний документальний фільм. Австралійсько-британський журналіст Джон Пілгер, лауреат численних нагород, зняв цей фільм у 2016 році. Якраз перед тим, як Дональд Трамп вступив на посаду президента. Події, що відбулися після цього, фактично підтвердили багато тез, викладених у фільмі. Пілгер вирушає на Маршаллові острови, які в 1950-х роках слугували американським полігоном для випробування ядерної зброї. Там досліджували вплив радіації на людський організм. В іншій половині він пояснює питання оточення Китаю американськими військовими базами. Сюди ж входить і ядерний арсенал, який, здається, тільки й чекає на невірний крок партнера. Автор розглядає причини сьогоднішніх поганих американо-китайських відносин і можливість майбутньої війни між двома державами… Історія починається з опіумних війн часів розквіту британського колоніалізму.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua