10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix, які ви повинні переглянути

Netflix, безумовно, найпопулярніший потоковий сервіс у світі, пропонує багато якісного контенту. Проте, враховуючи величезну кількість контенту, не завжди легко знайти цікаві речі. Якщо ви шанувальник наукової фантастики, тут ви знайдете 10 найкращих телешоу, які ви можете дивитися на Netflix.

Загублені в космосі – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Телешоу про космічні подорожі

Телешоу Netflix Загублені в космосі

Науково-фантастичне телешоу «Загублені в космосі», засноване на фільмі 90-х років, розповідає цікаву історію про сім’ю, яка подорожує на кораблі. По дорозі до кінцевого пункту вони губляться. Ми слідкуємо за їхнім шляхом через різні куточки всесвіту та їхні пригоди.

Сюжет цього телешоу цікавий і напружений, тому весь час не дає сидіти. Коротко кажучи, це дуже хороша робота, враховуючи гіперпродукцію треш-шоу за останні роки. На цей час доступні три сезони.

Дивіться на Netflix

Якби я вас не зустрів – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Наукова фантастика про подорожі в часі

Якби я не зустрів тебе Netflix

Це іспанське науково-фантастичне телешоу про подорожі в часі — чудова робота. Можливо, ви ще не чули про нього через переоцінку Casa de Papel, але ви здивуєтеся, наскільки він гарний, коли почнете дивитися.

Іспанське виробництво на Netflix за останні кілька років є чудовим завдяки регулюванню ЄС, яке вимагає, щоб певний відсоток контенту на таких потокових сервісах, як Netflix, був вітчизняним виробництвом.

Якби я не зустрів вас, у мене лише один сезон, і це насправді добре. Історія послідовна та має логічне закінчення, що робить його одним із найкращих європейських телешоу на Netflix.

Дивіться на Netflix

Сізіф – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Екшн Подорож у часі

Сізіф Міф Телешоу Netflix

По-перше, тут слід зазначити, що «Сізіф» — це телешоу корейського виробництва. Декому з вас це може не підійти через інший підхід до створення фільмів порівняно з Голлівудським. Ви повинні дивитися телешоу «Сізіф», лише якщо ви фанат теми подорожей у часі. Він пропонує дуже цікаві та цілком логічні ідеї щодо парадоксу. З іншого боку, деякі частини можуть здатися комусь нудними, але ми радимо вам не пропускати їх і не поспішати з ними, тому що ви можете пропустити важливі деталі.

Деякі сцени можуть бути приголомшливими через культурні відмінності між Кореєю та Заходом, і можна припустити, що вони не повинні входити до списку До 10, але як тільки ви потрапите в чудове корейське виробництво, ви відкриєте для себе цілий новий світ фільмів і телепередач. шоу, які можуть здатися вам цікавішими за нудний голлівудський треш. На мою думку, це один із найкращих оригіналів Netflix про подорожі в часі.

Дивіться на Netflix

Архів 81 – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Таємнича подорож у часі

Телешоу Netflix Archive 81

Ви можете класифікувати це телешоу як жахи, трилери, фантастику чи подорожі в часі, і в кожному випадку ви маєте рацію. Це одне з небагатьох останніх американських науково-фантастичних шоу, яке заслуговує на високе місце у вашому списку перегляду. Архів 81 постачається з досить добре розробленими подіями, початковими запитаннями, зрештою цікавими відповідями. Хоча серіал має отримати продовження, тобто другий сезон, його статус наразі призупинено, але, попри це, кінцівка дійсно дивовижна, тому, можливо, краще, щоб другого сезону навіть не було.

Дивіться на Netflix

Dark – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Подорож у часі та паралельний всесвіт

Dark - Телешоу Netflix

Чудова художня робота німецького виробництва. Ще одне науково-фантастичне телешоу на Netflix, завдяки регламенту ЄС, про який я згадував раніше. На відміну від багатьох інших, здебільшого американських науково-фантастичних телевізійних шоу, Dark зроблено неймовірно краще. З іншого боку, сюжет трохи заплутаний. Вам потрібно постійно бути уважним і робити паузу кожного разу, коли ви йдете до холодильника, щоб взяти їжу.

Однак, коли ви заглиблюєтеся в історію і вловлюєте зв’язки між персонажами, ви, ймовірно, захопитеся нею. Отже, вас попередили.

Темний має три пори року з логічним кінцем. Немає потреби в сезонах новин, оскільки ці три створені чудово. Серед найкращих цей можна поставити дуже високо. «Dark» може стати одним із найкращих 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix.

Дивіться на Netflix

Колонія – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Науково-фантастичне телешоу «Вторгнення прибульців».

Колонія - телешоу Netflix

Це телешоу не є оригіналом Netflix і датується задовго до появи Netflix у деяких країнах. «Колонія» — одне з небагатьох останніх науково-фантастичних серіалів США, які заслуговують на увагу. Сюжет розгортається в постапокаліптичному Лос-Анджелесі, окупованому прибульцями та розділеному великими стінами.

Доступні три сезони, четвертий, як повідомляється, скасовано. У будь-якому випадку, це науково-фантастичне телешоу варто подивитися, всі три сезони, через дуже хороший сюжет і напружені сцени.

Дивіться на Netflix

До озера – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Напружене постапокаліптичне телешоу

До телевізійного шоу Lake Netflix

Оригінал Netflix російською мовою. Сюжет розгортається в постапокаліптичній Москві, де вцілілі намагаються знайти дорогу до озера, яке, як кажуть, є якимось заповідником. Ми слідкуємо за кількома родинами на їхньому шляху. Варто відзначити, що це постійно тримає вас у напрузі.

На цей час доступний лише один сезон. Через війну в Україні та санкції проти росії доля другого сезону невизначена.

Дивіться на Netflix

The OA – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Телешоу Паралельний Всесвіт

Телешоу OA Netflix

Це телешоу пропонує зовсім інший підхід до теми паралельного всесвіту. Цікавий сюжет і хороша гра акторів затримають вас перед екраном. Доступно два сезони, з поміткою, що другий кращий за перший. Це буває не часто.

Дивіться на Netflix

Аліса – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Телешоу «Подорож у часі».

Аліса Netflix

Ще одне чудове корейське науково-фантастичне телешоу про подорожі в часі з чудовим оформленням і послідовним розвитком. На відміну від Сізіфа, який приносить більше дії та напружених ситуацій, Аліса є набагато складнішою та певним чином більш розумною. Сюжет розгортається у 2050 році, де агентство, на ім’я Alice робить можливими подорожі в часі для клієнтів, які хочуть відвідати своїх близьких у минуле, коли вони ще були живі. Звичайно, все ускладнюється, і починається шоу. Він, безумовно, заслуговує на те, щоб його включили до наших 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix.

Дивіться на Netflix

Дощ – 10 найкращих науково-фантастичних телешоу Netflix

Постапокаліптичне телешоу

Дощ Netflix

Сюжет розгортається в постапокаліптичній Швеції, де дивний дощ спустошив усіх людей на поверхні Землі. Ми стежимо за пригодами родини, яка ховається в одному з бункерів, побудованих саме для такої події. Розповідь зроблена дуже добре і зацікавлює вас майбутніми подіями.

Дивіться на Netflix

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: