Apple Reality Pro, Гурман розкриває більше деталей

Марк Гурман з Bloomberg вже деякий час є надійним джерелом чуток, пов’язаних із технологіями. Він знову опублікував більше деталей про майбутню гарнітуру Apple AR/VR. Перш за все, він сказав, що гарнітура буде називатися Apple Reality Pro. Він повідомляє, що це може побачити світ на WWDC. Вона буде запущена у США за ціною 3000 доларів пізніше у 2023 році.

Компанія з Купертіно має намір завершити семирічний проєкт. Apple об’єднала близько 1000 осіб, щоб сформувати групу розробки технологій лише для роботи над Apple Reality Pro.

Apple Reality Pro — це нова категорія продуктів Apple з 2015 року

Оскільки Apple вперше випустила Apple Watch у 2015 році, Reality Pro стала єдиною новою категорією продуктів Apple. Цим Apple робить величезну фінансову ставку на свій успіх.

Згідно з повідомленнями, Reality Pro використовуватиме модифіковану версію чипа M2 від Apple. Він також постачатиметься із зовнішнім акумулятором, який підключатиметься через USB-кабель. Під час носіння гарнітури користувачеві може знадобитися тримати акумуляторну батарею в кишені. Акумуляторна батарея матиме розмір двох акумуляторів iPhone 14 Pro Max разом і може працювати максимум на дві години.

Особливості Apple Reality Pro

Apple Reality Pro

З точки зору функцій, Reality Pro буде значно відрізнятися від інших конкуруючих продуктів, таких як Meta Quest Pro від Meta. Вона матиме відстеження обличчя та очей, й поєднує в собі віртуальну реальність (середовище внутрішньої реальності) і доповнену реальність (середовище зовнішньої реальності).

Джерела також повідомляють, що Reality Pro буде мати власний інтерфейс користувача, як і будь-який інший пристрій Apple. Кажуть, що операційна система Reality Pro називатиметься xrOS. Reality Pro також може служити пристроєм споживання відео. Це означає, що користувачі можуть використовувати її для перегляду фільмів, а також використовувати її як зовнішній монітор для Mac.

Reality Pro також матиме кілька камер для відстеження ваших рук і ніг. Вона також матиме датчики для відстеження ваших очей, маючи можливість знати, куди дивляться ваші очі. Крім того, вона буде поставлятися з фізичними ручними контролерами для віртуальної взаємодії.

За словами Гурмана, головною особливістю Reality Pro буде можливість перемикатися з VR на AR і навпаки за допомогою Digital Crown. Під час переходу з віртуальної реальності на доповнену реальність повністю створене віртуальне середовище зникне й буде оточене реальним середовищем користувача.

Apple Reality Pro принесе абсолютно новий досвід FaceTime

Apple Reality Pro

Наступним за функціями є FaceTime. Apple Reality Pro зможе рендерити як обличчя, так і тіло людини у віртуальному середовищі. У цьому випадку двоє людей можуть вести реальні розмови FaceTime у віртуальному світі. Це буде відчуття, ніби людина стоїть поруч з вами в реальному світі.

Джерела також стверджували, що Apple готує середовище в магазинах, де користувачі зможуть спробувати Reality Pro у роздрібних магазинах Apple. Попри високу ціну, Гурман каже, що Apple використовує довгостроковий підхід до Reality Pro. І що Apple не має на меті отримання будь-яких прибутків від продуктів першого покоління.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua