Nintendo Switch Pro: Усі причини, чому він нам потрібен

Чутки про Nintendo Switch Pro продовжують поширюватися, тоді як Nintendo тримається тихо. Ходять чутки та, звісно, ​​численні заяви від інсайдерів. Крім того, у нас є багато гравців, які починають розуміти, що поточний Nintendo Switch потребує оновлення. І саме в цьому суть цієї статті – Nintendo має представити нове обладнання, будь то через Nintendo Switch Pro або нове покоління. Рухаючись маршрутом, відмінним від конкурентів, ми більше схильні вірити в варіант Pro. Кілька причин змушують нас попросити нову консоль, але є й деякі проблеми, які Nintendo має подолати. У цій статті ми спробуємо роз’яснити, чому настав час для нового Switch.

Апаратне забезпечення Nintendo Switch починає застарівати

Гаразд, ціль Nintendo Switch не полягає в тому, щоб запропонувати той самий рівень ігор, який пропонують настільні консолі. Натомість Nintendo хоче запропонувати більш потужну портативну консоль. Гібридна консоль забезпечує чудову ігрову продуктивність і дозволяє грати в будь-що в дорозі. Однак чіп NVIDIA Tegra X1 всередині цієї консолі починає сильно старіти.

Покемон Скарлет і Вайолет

Цього року Nintendo випустила Pokémon Scarlet and Violet, і почали з’являтися докази застарілого обладнання. Відповідно до огляду на IGN, гра працювала як сміття на поточному обладнанні. Було багато проблем із відсіканням, коли покемони потрапляли в стіни чи під землею. Крім того, гра також страждала від проблем з камерою. Це не просто приклади поганої оптимізації. Консоль починає мати проблеми з іграми. Гра стала оновленою формулою з елементами відкритого світу. Однак консоль не впоралася з цим.

Сучасні ігри відчувають труднощі з поточним Switch, Nintendo Switch Pro може вирішити ці проблеми

Якщо Покемон Скарлет і Вайолет є хорошим прикладом, їх набагато більше. Цікаво чи ні, але більшість із них із останніх випусків, які демонструють застаріле поточне обладнання.

Bayonetta Bayonetta3 GIF - Bayonetta Bayonetta3 Nintendo - Відкривайте та діліться GIF-файлами

Bayonetta 3 була довгоочікуваною і розроблялася кілька років. Проте шанувальники легендарної відьми були розчаровані продуктивністю гри. Гра націлена на 60 кадрів в секунду, що є амбітним для Switch.

Однак вона падає до 45 FPS або навіть нижче в кілька разів. Якби не старе обладнання, гра могла б бути однією з найкращих на платформі.

Інший приклад – Sonic Frontiers. Гра доступна на консолях, і, як ви могли очікувати, порт Switch сильно страждає. Попри те, що графіка Sonic не найкраща в галузі, гра страждає на консолі Nintendo. Іноді він працює нижче 30 FPs, що зараз в основному виглядає як «відставання». Крім того, по всьому світу є деякі спливні елементи.

Є ще кілька прикладів студій, які зробили «магію». Splatoon 3 досягає 60 кадрів на секунду в ігровому процесі, який у Xenoblade Chronicles працює зі швидкістю 30 FPS і є стабільнішим, ніж остання частина серії.

Сторонні студії «втомлюються»

У Nintendo Switch є величезна кількість гравців. Крім того, привабливість портативних пристроїв – це те, що штовхає цю консоль у певну нішу. Існує ніша гравців, які не можуть постійно перебувати перед телевізором, їм виграє Switch. Природно, вони хочуть грати в сучасні ігри на консолі. Проблема в тому, що деякі студії починають втомлюватися від апаратного забезпечення поточної консолі.

Не всі хочуть виконувати дорожче завдання, яке довелося виконати CD Projekt Red, щоб перенести The Witcher 3: Wild Hunt на гібридну консоль. Цей порт вважався неможливим, але стався. Попри це, є студії, які не хочуть йти через клопоти. Square-Enix, наприклад, який досі є одним із найвідоміших партнерів Nintendo, не хотів портувати Kingdom Hearts 3 на консоль. Натомість пропонується хмарна версія гри. Є сервер, який транслює гру для гравців, і Інтернет завжди потрібен.

Поточний Switch не підходить для нових ігор AAA

Elden Ring

Шанувальникам Nintendo Switch, які сподіваються на появу таких ігор від FromSoftware, як Sekiro або Elden Ring, не пощастило. Новий Nintendo Switch Pro може наблизити консоль до цих останніх випусків, відкривши можливості для розробників.

Із запуском PS5 і Xbox Series розрив між Switch і іграми AAA стає все більшим. Якщо Nintendo найближчим часом не запустить апаратну версію, гравці залишаться на великих N іграх, інді-іграх або спеціально створених іграх.

Розробники починають відмовлятися від портів для PS4 і Xbox One, і вони були кращими за Switch. Чому вони запропонували гру для PS5 на Switch?

Nintendo Switch

Microsoft обіцяє перенести ігри Call of Duty на гібридну консоль. Однак незрозуміло, чи буде компанія робити звичайні порти, чи запровадить хмарні ігри. З поточним апаратним забезпеченням останній варіант більш вірогідний. Звичайно, є найбільш амбітний і менш вірогідний спосіб перенести Game Pass на Switch. Ми всі знаємо, що Філ Спенсер поставив би Game Pass у холодильник, але, враховуючи цілі Nintendo, цього не станеться.

Продажі Nintendo Switch не такі, як раніше, Nintendo Switch Pro може це виправити

З появою нового покоління Nintendo Switch втрачає свої позиції на ринку. Консоль, безсумнівно, хіт. Попри апаратне забезпечення, було продано понад 114 мільйонів консолей. Значна частина цього пов’язана з підходом до гібридної консолі, друга – завдяки ексклюзивним іграм, які привертають шанувальників до платформи. Але з 2021 року продажі падають. За останні місяці PS5 перевершила консоль Nintendo.

Nintendo каже, що падіння продажів пов’язане з виробництвом, а не з попитом. Це виправдання є правдоподібним, зрештою, ми пережили серйозні дефіцити в галузі, спалахи COVID тощо. Проблема в тому, що Switch завжди є в наявності у великих роздрібних продавців. Ми не думаємо, що Nintendo бреше, але інформація неповна.

Ми все ще очікуємо значного зростання продажів Nintendo Switch у наступні місяці. Запуск The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – довгоочікуваного продовження Breath of the Wild – має потенціал, щоб дати консолі останній подих з точки зору продажів. Але як довго це триватиме? Це велике питання.

Проблеми в апаратному відділі заважають Nintendo Switch Pro

Ми всі говоримо, що потрібна Nintendo Switch Pro, але питання полягає в тому, що буде живити нову консоль?

Nvidia Tegra X1 з’явилася у 2015 році – за рік до виходу консолі. У 2019 році компанія переглянула чіп, щоб збільшити час автономної роботи, але продуктивність залишилася незмінною. У 2021 році Nintendo представила Switch OLED з чудовим дисплеєм, але знову ж таки продуктивність залишилася такою ж. Усі ці версії все ще приносять стару Tegra X1, і проблема полягає в тому, що ми не можемо знайти заміну для цієї SoC.

Nvidia Tegra

Tegra X1 — це процесор на базі ARM, подібний до тих, які ми бачимо в смартфонах. Nvidia намагалася знайти свій шлях у цей сегмент із такими продуктами, як планшети, але змінила свою стратегію. Зараз чіпи компанії Xavier і Orin зосереджені в основному на автомобільній, промисловій та робототехніці з акцентом на машинному навчанні. Ці мікросхеми не підходять для портативної консолі, особливо тому, що вони вимагають потужності.

У всякому разі, Apple показала, наскільки потужними та ефективними можуть бути процесори на базі ARM з Apple M-серією. Nvidia може співпрацювати з Nintendo щодо конкретного процесора для Switch. Таке партнерство добре працює з Sony, наприклад, процесори якої походять від AMD.

Nintendo Switch Pro представить власний процесор NVIDIA – і це потребує часу

Останні чутки повідомляють нам про спеціальний процесор Nvidia Nintendo Switch Pro. Цей чіп має кодову назву T239 і базується на Orin від Nvidia. Один із варіантів цього чіпа міг легко працювати з 1080p при 60 FPS. Крім того, оскільки це нестандартне рішення, ми бачимо, як Nintendo додає такі функції, як HDR, адаптивна синхронізація, DLSS і трасування променів. DLSS може змінити роботу Switch. І це одна з найбільш потрібних функцій. Завдяки DLSS гра 720p може легко перетворитися на гру 4K без особливих жертв.

Проблема полягає в тому, що користувальницькі мікросхеми вимагають часу та тривалого тестування. Згідно з чутками, Nintendo та Nvidia почали працювати над цим чіпом у 2021 році. Але поки що у витоках відсутні ті частини, які змушують нас вірити в нову SoC.

Nintendo Switch Pro

За словами президента Nintendo Шунтаро Фурукавы, у поточному фінансовому році компанії не буде нового обладнання. Фінансовий рік закінчується в квітні 2023 року. З цієї причини у нас є сміливі підстави вірити в запуск нової консолі після цього терміну. В іншому випадку керівник не згадував би про нове обладнання. Нове обладнання не з’явиться в поточному фінансовому році, але це також означає, що є нове обладнання, тому ми можемо очікувати його наприкінці 2023 року.

Nintendo Switch було випущено в березні 2017 року, а OLED — у вересні 2021 року. PS5 і Xbox Series X — у листопаді 2019 року. Таким чином, Nintendo може розглядати період запуску між квітнем і груднем 2023 року. Можливо, просто можливо, Nvidia і Nintendo таємно працюють над обладнанням і дадуть нам деталі лише в наступному році. У будь-якому випадку ми не можемо відкинути затримку в цьому випуску.

Nintendo Switch Pro може взяти участь у запуску The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Крім того, консоль може відкривати двері для нових портів.

Зрештою, доведеться чекати та сподіватися на краще

Причини, чому нам потрібна Nintendo Switch Pro, стають дедалі очевиднішими. У наступному році вони стануть ще більш очевидними із запуском багатьох ігор, які використовують Unreal Engine 5. Ми вважаємо, що до 2024 року звичайний комутатор не зможе запускати ігри AAA, а порти стануть рідшими. З цієї причини Nintendo Switch Pro неминуча, але нам доведеться почекати відповідного часу від Nintendo.

Цікаво, що компаніям легше запускати апаратні версії, ніж Sony, ніж Nintendo. Згідно з новими чутками, Sony планує випустити PS5 Pro вже у 2023 році.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: