Нове оновлення Samsung Galaxy Watch 4 може «паралізувати» розумні годинники

Останнє оновлення для Samsung Galaxy Watch 4 і Galaxy Watch 4 Classic має серйозні проблеми. Компанії довелося тимчасово зупинити розгортання оновлення. Після цього настає зупинка повідомлення з кількох країн про те, що оновлення може вимкнути розумні годинники. Якщо у вас є будь-який із цих розумних годинників, наразі вам слід уникати всіх оновлень. Samsung підтвердила, що нова прошивка має деякі проблеми. Ці проблеми можуть зробити розумні годинники непридатними для використання.

Ремінець Samsung Galaxy Watch 4

Розумні годинники більше не запускаються після оновлення

Тому Samsung уже припинила розповсюдження оновлення для Galaxy Watch 4 і Galaxy Watch 4 Classic. На цей час компанія досліджує проблему. Фактично оновлення було випущено на початку жовтня. Проблема оновлення полягає в тому, що воно повністю розряджає акумулятор розумних годинників. Подробиць щодо обсягу питання немає. Чи відбувається це в конкретних країнах, залишається невідомим. Перше повідомлення з цього питання надійшло з Південної Кореї. Однак зараз також є повідомлення про «замуровані» пристрої з інших країн.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition Південна Корея

Якщо це оновлення завадило вам Samsung Galaxy Watch 4 або Galaxy Watch 4 Classic, не хвилюйтеся. Ви можете надіслати продукт до Samsung для заміни. Тому нове оновлення не може виправити ситуацію. Якщо ви встановили оновлення з ідентифікатором, що закінчується на «VI3», потрібно бути обережним. Ви повинні уникати відключення годинника через низький акумулятор. Ймовірно, на цей момент також не рекомендується перезапускати вручну.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Новое обновление Samsung Galaxy Watch 4 может «парализовать» умные часы

Последнее обновление для Samsung Galaxy Watch 4 и Galaxy Watch 4 Classic испытывает серьезные проблемы.  Компании пришлось временно остановить развертывание обновления.  После этого следуют сообщения из нескольких стран о том, что обновление может отключить разумные часы.  Если у вас есть любые из этих умных часов, вам следует избегать всех обновлений.  Samsung подтвердила, что новая прошивка испытывает некоторые проблемы.  Эти проблемы могут сделать умные часы непригодными для использования.

Ремінець Samsung Galaxy Watch 4

Умные часы больше не запускаются после обновления

Поэтому Samsung уже прекратила распространение обновлений для Galaxy Watch 4 и Galaxy Watch 4 Classic.  В настоящее время компания исследует проблему.  Фактически обновление было выпущено в начале октября.  Проблема обновления состоит в том, что оно полностью разряжает аккумулятор умных часов.  Подробностей нет.  Происходит ли это в конкретных странах, остается неизвестным.  Первое сообщение по этому вопросу пришло из Южной Кореи.  Однако сейчас также есть сообщения о «закирпиченных» устройствах из других стран.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition Південна Корея

Если это обновление помешало вам Samsung Galaxy Watch 4 или Galaxy Watch 4 Classic, не беспокойтесь.  Вы можете отправить продукт Samsung для замены.  Поэтому новое обновление не может поправить ситуацию.  Если вы установили обновление с идентификатором, заканчивающимся на VI3, необходимо соблюдать осторожность.  Вы должны избегать отключения часов через низкий аккумулятор.  По всей вероятности, на данный момент также не рекомендуется перезапускать устройство вручную.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua