Nissan запустить послугу подорожей без водіїв у Китаї

Зараз триває 5-та Китайська міжнародна імпортна виставка (CIIE). Цей захід проходитиме в Шанхаї з 5 по 10 листопада 2022 року. 6 листопада Nissan (China) Investment Co., Ltd. оголосила про Nissan Travel Services Co., Ltd. на CIIE. Ця послуга зосереджена на послугах мобільності в Китаї. Вона також продовжує сприяти модернізації бізнесу Nissan у Китаї. За даними Nissan, штаб-квартира компанії Travel Services Co., Ltd. розташована в Сучжоу. Компанія має зобов’язання надавати мобільні туристичні послуги та автотаксі. Nissan став одним зі світових виробників автомобілів, який створив компанію з обслуговування подорожей без водіїв у Китаї.

туристичний сервіс без водія

Тільки у 2021 році дані Nissan показує, що компанія продасть понад 1,38 мільйона автомобілів у Китаї. Це стосується імпортних автомобілів, легкових автомобілів і легких комерційних автомобілів. Згідно з інформацією WeRide, компанії, що займається автомобілем, WeRide забезпечить підтримку автомобілей для проєкту Сучжоу. Заснована у 2017 році компанія є компанією рівня L4, що займається технологіями керування автомобілями. Він присвячений розробці автомобільних технологій. Компанія провела дослідження та розробки, тестування та експлуатацію автономного водіння у 25 містах світу.

Driverless travel service – умови для самокерованих транспортних засобів

У Китаї були спроби запровадити стандарт для туристичних послуг без водіїв. Зокрема, ці зусилля спрямовані на автомобілі або самокеровані транспортні засоби. Міністерство промисловості та інформаційних технологій співпрацює з Міністерством громадської безпеки. Разом вони тепер мають проєкт для проведення тестів на самостійне керування транспортними засобами. Проєкт має назву «Повідомлення про проведення пілотних робіт щодо доступу ICV та дорожнього руху (проєкт для коментарів)». ICV у назві означає «розумний підключений автомобіль». Цей звіт є на вебсайтах обох міністерств і зараз відкритий для громадськості. Вони запитують громадську думку. Це перша спроба такого проєкту в усьому світі. Таким чином, це документ для вивчення та, можливо, оновлення світу.

Функція автопілота

Пілотний контент

Міністерство Промисловість та інформаційні технології та Міністерство громадської безпеки повинні знати про всі тести. Для всіх дорожніх випробувань у Китаї обидва міністерства вибиратимуть кваліфіковані марки дорожніх автомобілів. Вони також виберуть інтелектуальні мережеві транспортні засоби. Ці транспортні засоби матимуть функції самостійного або автоматичного керування. Звичайно, функції повинні відповідати стандартам масового виробництва. Це означає, що не всі бренди врешті-решт пройдуть кваліфікацію для початкових тестів. Суворий відбір цих інтелектуальних мережевих транспортних засобів означає, що вони пройшли випробування доступу. Подробиці тесту в чернетці немає. Однак ми вважаємо, що тестування включатиме випробування автомобіля в закритому місці.

Транспортні засоби будуть проходити дорожні випробування в “обмежені території доріг загального користування пілотних міст». Це буде після проходження початкового тесту. У цьому повідомленні функції автоматичного водіння за допомогою ICV стосуються рівня автоматизації водіння 3. Це також належить до функції автоматизації водіння рівня 4 (автоматичного водіння). Початкові тести повинні пройти лише рівень 3, щоб взяти участь у тестуванні рівня 4.

Пілотна мета

Ціль цих випробувань – скерувати бренди ICV і користувачів транспортних засобів. Це покращить розвиток їх потенціалу. Це також спрямовано на забезпечення безпеки та сприяння функціонуванню та ефективності продуктів ICV. Крім того, випробування служать постійним оновленням екології галузі. Тестові демонстрації також накопичать досвід управління для вдосконалення продукту. Це сприятиме розвитку та вдосконаленню системи управління доступом до виробництва. Це також покращить систему управління безпекою дорожнього руху для транспортних засобів з інтелектуальною мережею.

Умови пілотного міста

Звичайно, не всі міста підходять для цих тестів. Вибрані міста матимуть певні умови, яким вони мають відповідати. Місто має мати місцеві стандарти або політику управління. Він також матиме механізми організації та координації. Будуть умови поліса гарантії. Ці умови сприятимуть пілотній програмі доступу ICV та дорожнього руху. Крім того, він повинен мати конструкцію та роботу функції самостійного водіння ICV для пілотної програми. Є й інші необхідні фізичні умови. Вони включають:

 • Дороги загального користування
 • Транспортні споруди
 • Комунікаційні структури
 • Високоточні карти та ін.

Всі ці структури повинні працювати з реальними умовами організації дорожнього руху. Також транспортні споруди пілотних доріг мають відповідати стандартам національного законодавства. Вони також відповідатимуть старим законам і стандартам. Крім того, ці міста також покажуть:

 • хороший дорожній тест інтелектуальної мережі
 • локальна або регіональна інтелектуальна мережа план моніторингу безпеки транспортних засобів
 • безпеку мережі автомобіля та можливість керування безпекою даних
 • загрози безпеці та здатність працювати в надзвичайних ситуаціях
 • інші умови управління безпекою

Умови для пілотного автомобільного бренду

Бренд буде таким, що матиме можливість розробляти та перевіряти автомобільні мобільні продукти. Ці продукти повинні мати функції автоматичного водіння. Їхні автомобілі також повинні мати:

 • безпеку даних
 • оновлення програмного забезпечення
 • прогнозування ризиків і надзвичайних ситуацій та інші можливості забезпечення безпеки
 • інтелектуальну мережу плану обслуговування безпеки продукту автомобіля

Бренд може стежити за станом безпеки пілотних автомобілів. Він також може мати механізм звітності.

Автопілот Tesla

Умови пілотного продукту

Пілотний продукт повинен відповідати стандарту доступу до продукції автомобільного транспорту. Він відповідатиме наступним правилам

 1. Адміністративні заходи щодо доступу виробників та продукції дорожніх транспортних засобів
 2. Адміністративні правила доступу виробників транспортних засобів і продукції, що працюють на новій енергії

Пілотна продукція також відповідатиме правилам безпеки. Вона повинна відповідати стандартам випробувань клону, закритого сайту, фактичного використання доріг. Пілотні продукти відповідатимуть технічним стандартам продуктів із функцією самостійного керування.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Nissan запустит услугу путешествий без водителей в Китае

Сейчас проходит 5-я Китайская международная импортная выставка (CIIE).  Мероприятие будет проходить в Шанхае с 5 по 10 ноября 2022 года.  6 ноября Nissan (China) Investment Co., Ltd.  объявила о Nissan Travel Services Co., Ltd.  на CIIE.  Эта услуга сосредоточена на мобильных услугах в Китае.  Она также продолжает содействовать модернизации бизнеса Nissan в Китае.  По данным Nissan, штаб-квартира компании Travel Services Co., Ltd.  расположена в Сучжоу.  Компания обязана предоставлять мобильные туристические услуги и автотакси.  Nissan стал одним из мировых производителей автомобилей, создавших компанию по обслуживанию путешествий без водителей в Китае.

туристичний сервіс без водія

Только в 2021 году данные Nissan показывает, что компания продаст более 1,38 миллионов автомобилей в Китае.  Это касается импортных автомобилей, легковых и легких коммерческих автомобилей.  Согласно информации WeRide, компании, занимающейся автомобилем, WeRide обеспечит поддержку автомобилей для проекта Сучжоу.  Основанная в 2017 году, компания является компанией уровня L4, занимающейся технологиями управления автомобилями.  Он посвящен разработке автомобильных технологий.  Компания провела исследования и разработки, тестирование и эксплуатацию автономного вождения в 25 городах мира.

Driverless travel service – условия для самоуправляемых транспортных средств

В Китае были предприняты попытки ввести стандарт для туристических услуг без водителей.  В частности, эти усилия направлены на автомобили или самоуправляемые транспортные средства.  Министерство индустрии и информационных технологий сотрудничает с Министерством публичной сохранности.  Вместе они теперь имеют проект для проведения тестов по самостоятельному управлению транспортными средствами.  Проект называется «Сообщение о проведении пилотных работ по доступу ICV и дорожному движению (проект для комментариев)».  ICV в названии означает «умный подключенный автомобиль».  Этот отчет находится на вебсайтах обоих министерств и сейчас открыт для общественности.  Они спрашивают общественное мнение.  Это первая попытка такого проекта по всему миру.  Таким образом, это документ для изучения и, возможно, обновления мира.Функція автопілота

Пилотный контент

Министерство Промышленность и информационные технологии и Министерство общественной безопасности должны знать все тесты.  Для всех дорожных испытаний в Китае оба министерства будут выбирать квалифицированные марки дорожных автомобилей.  Они также выбирают интеллектуальные сетевые транспортные средства.  Эти транспортные средства будут иметь функции самостоятельного или автоматического вождения.  Конечно, функции должны отвечать стандартам массового производства.  Это означает, что не все бренды, в конце концов, пройдут квалификацию для начальных тестов.  Строгий отбор этих интеллектуальных сетевых транспортных средств означает, что они прошли испытание доступа.  Подробности теста в черновике нет.  Однако мы считаем, что тестирование будет включать в себя испытание автомобиля в закрытом месте.

Транспортные средства будут проходить дорожные испытания в «ограниченных территориях дорог общего пользования пилотных городов».  Это будет после прохождения исходного теста.  В этом сообщении функции автоматического вождения с помощью ICV относятся к уровню автоматизации вождения 3. Это также относится к функции автоматизации вождения уровня 4 (автоматического вождения).  Первоначальные тесты должны пройти только уровень 3, чтобы принять участие в тестировании уровня 4.

Пилотная цель

Цель этих испытаний – направить бренды ICV и пользователей транспортных средств.  Это улучшит развитие их потенциала.  Это также направлено на обеспечение безопасности и содействие функционированию и эффективности ICV продуктов.  Кроме того, испытания служат постоянным обновлением экологии отрасли.  Тестовые демонстрации также накопят опыт управления для усовершенствования продукта.  Это будет способствовать развитию и усовершенствованию системы управления доступом к производству.  Это также улучшит систему управления безопасностью дорожного движения для транспортных средств с интеллектуальной сетью.

Условия пилотного города

Конечно, не все города подходят для этих тестов.  У выбранных городов будут определенные условия, которым они должны соответствовать.  Город должен иметь местные стандарты или политику управления.  Он также будет иметь механизмы организации и координации.  Будут условия полиса гарантии.  Эти условия будут способствовать пилотной программе ICV и дорожного движения.  Кроме того, он должен иметь конструкцию и работу функции самостоятельного вождения ICV для пилотной программы.  Есть и другие необходимые физические условия.  Они включают:

 • Дороги общего пользования
 • Транспортные сооружения
 • Коммуникационные структуры
 • Высокоточные карты и т.д.

Все эти структуры обязаны работать с настоящими условиями организации дорожного движения.  Также транспортные сооружения пилотных дорог должны удовлетворять стандартам национального законодательства.  Они также будут соответствовать старым законам и стандартам.  Кроме того, эти города также покажут

 • хороший дорожный тест интеллектуальной сети
 • локальная или региональная интеллектуальная сеть план мониторинга безопасности транспортных средств
 • безопасность сети автомобиля и возможность управления безопасностью данных
 • угрозы безопасности и способность работать в чрезвычайных ситуациях
 • другие условия управления безопасностью

Условия для автомобильного пилотного бренда

Бренд будет иметь возможность разрабатывать и проверять автомобильные мобильные продукты.  Эти продукты должны иметь функции автоматического вождения.  Их автомобили также должны иметь:

 • безопасность данных
 • обновление программного обеспечения
 • диагностику рисков и чрезвычайных ситуаций и другие возможности обеспечения безопасности
 • интеллектуальную сеть план обслуживания безопасности продукта автомобиля

Бренд может следить за состоянием безопасности пилотных автомобилей.  Он может иметь механизм отчетности.

Автопілот Tesla

Условия пилотного продукта

Пилотный продукт должен удовлетворять стандарту доступа к продукции автомобильного транспорта.  Он будет соответствовать следующим правилам:

 1. Административные меры по доступу производителей и продукции дорожных транспортных средств
 2. Административные правила доступа производителей транспортных средств и продукции, работающих на новой энергии

Пилотная продукция также будет соответствовать правилам безопасности.  Она должна отвечать стандартам испытаний клона, закрытого сайта, фактического использования дорог.  Пилотные продукты будут отвечать техническим стандартам продуктов с функцией самостоятельного управления.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua