Meta звільняє понад 11 000 співробітників Facebook, щоб скоротити витрати

Раніше сьогодні, Reuters заявив, що Meta звільнить 13% своїх співробітників. Причина в тому, що Facebook не подобається, як працює його рекламний бізнес. Також значно зросли витрати компанії. Ну, виявляється, 11 000 співробітників Facebook покинуть свої посади. До речі, штат Meta на кінець вересня налічує 87 314 співробітників.

Наймасштабніше звільнення у 2022 році

Зараз багато великих технологічних фірм роблять те саме. Але кількість співробітників Facebook, яких незабаром звільнять, є найбільшою в США цього року. Крім того, це перше велике звільнення за 18 років існування компанії на ринку.

«Онлайн-комерція не тільки повернулася до попередніх тенденцій, але й макроекономічний спад, зростання конкуренції та втрата рекламного сигналу призвели до того, що наш дохід був набагато нижчим, ніж я очікував», — сказав генеральний директор Facebook у листі.

Він також додав, що фірма має підвищити ефективність капіталу. Іншими словами, Facebook збирається перенаправити ресурси на «високопріоритетні сфери розвитку». Говорячи це, Meta має на увазі механізми ШІ, рекламні та комерційні платформи та інші проєкти.

Метавсесвіт

Звільнені співробітники Facebook отримають певну зарплату. У зв’язку з цим компанія оголосила, що виплачуватиме 16 тижнів базової зарплати, два додаткових тижні за кожен рік служби та всю, що залишилась, оплачувану відпустку. Ці 11 000 людей також отримають свої акції, встановлені 15 листопада, і медичне страхування протягом шести місяців.

Ці звільнення змусять Facebook обійтися. За різними даними, це буде близько 85-87 мільярдів доларів. Навпаки, звільнення Intel дозволить компанії скоротити витрати на 13 мільярдів доларів.

На цей час усі великі технологічні компанії починають масові звільнення. Всі вони вирішили діяти таким чином через поточні труднощі. Хтось може сказати, що це проблема управління, а хтось пов’яже це з економічною ситуацією в світі.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Meta увольняет более 11 000 сотрудников Facebook, чтобы сократить расходы

Ранее сегодня, Reuters заявило, что Meta уволит 13% своих сотрудников.  Причина в том, что Facebook не нравится как работает его рекламный бизнес.  Также значительно выросли расходы компании.  Ну, оказывается, 11 тысяч сотрудников Facebook покинут свои должности.  Кстати, штат Meta к концу сентября насчитывает 87 314 сотрудников.

Самое масштабное увольнение в 2022 году

Сейчас многие крупные технологические фирмы делают то же.  Но количество сотрудников Facebook, которых вскоре уволят, является самым большим в США в этом году.  Кроме того, это первое крупное увольнение за 18 лет существования компании на рынке.

«Онлайн-коммерция не только вернулась к предыдущим тенденциям, но и макроэкономический спад, рост конкуренции и потеря рекламного сигнала привели к тому, что наш доход был намного ниже, чем я ожидал», — сказал генеральный директор Facebook в письме.

Он также добавил, что фирма должна повысить эффективность капитала.  Другими словами, Facebook собирается перенаправить ресурсы на «высокоприоритетные сферы развития».  Говоря это, Meta подразумевает механизмы ИИ, рекламные и коммерческие платформы и другие проекты.Метавсесвіт

Уволенные сотрудники Facebook получат определенную зарплату.  В связи с этим компания объявила, что будет выплачивать 16 недель базовой зарплаты, две дополнительные недели за каждый год службы и оставшийся оплачиваемый отпуск.  Эти 11 тысяч человек также получат свои акции, установленные 15 ноября, и медицинское страхование в течение шести месяцев.

Эти увольнения заставят Facebook раскошелиться. По разным данным, они составят около 85-87 миллиардов долларов. В отличие от этого, увольнения в Intel позволят компании сократить расходы на 13 миллиардов долларов.

В настоящее время все крупные технологические компании начинают массовые увольнения.  Все они решили действовать таким образом из-за текущих затруднений.  Кто-то может сказать, что это проблема управления, а кто-то связывает это с экономической ситуацией в мире.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua