Найкращий чип високого класу на 2023 рік?

Схоже, битва за мобільні процесори продовжить набирати обертів. Користувачам, які мають намір оновити свої смартфони в 2023 році, не варто турбуватися про процесор. Усе свідчить про те, що якщо він високого класу, не повинно мати великого значення, чи смартфон, який ви купуєте, має процесор Qualcomm або MediaTek. Останній щойно представив свій новий чіп високого класу для 2023 року, MediaTek Dimensity 9200. У нас уже є всі деталі, тому ми можемо з упевненістю сказати, що це звір.

Відколи серія Dimensity вийшла на ринок кілька років тому, конкуренція між Qualcomm і MediaTek значно зросла. Його чіпи стають все більш і більш порівнянними, тому вибір одного вимагає менше роздумів.

MediaTek Dimensity 9200: покращена ефективність і продуктивність

MediaTek офіційно анонсувала новий Dimensity 9200. На зміну Dimensity 9000 приходить цей процесор, який є флагманською моделлю компанії. Новий чип відповідатиме за живлення високоякісних смартфонів 2023 року, які вибирають MediaTek замість Qualcomm.

Поки рано говорити про те, що краще, оскільки Qualcomm представить Snapdragon 8 Gen 2 15 листопада. Звичайно, виходячи з перерахованих функцій, ми можемо припустити, що MediaTek зможе конкурувати. Dimensity 9200 пропонує наступне:

 • 1 ARM Cortex-X3 на 3,05 ГГц
 • 3 Cortex-A715 на 2,85 ГГц
 • 4 Cortex-A510 на 1,80 ГГц
 • Графічний процесор Mali-G715
 • На 25% ефективніший ЦП
 • На 12% потужніший процесор
 • На 41% ефективніший GPU
 • На 32% потужніший графічний процесор
 • Сумісний із дисплеями FHD+ до 240 Гц і панелями 5K із частотою 60 Гц
 • Оперативна пам’ять LPDDRX5 8533 Мбіт/с
 • Збільшення продуктивності ШІ на 35%.
 • Підтримка mmWave і sub-6 5G
 • Майбутня сумісність з WiFi 7
 • 24-біт/192 кГц аудіо (перший чіп, який має його)
 • Сховище UFS 4.0 (перший чіп, який має його)

Якщо ви не знайомі з цими специфікаціями, усе, що вам потрібно знати, це те, що вони забезпечують одну з найкращих технічних конфігурацій для високого діапазону та покращують усі аспекти попередньої моделі. Більше виробників можуть використовувати цей чип через підтримку mmWave у регіонах, де ця підтримка має вирішальне значення, а MediaTek поки що її ігнорує.

Що нового?

Деякий час MediaTek змагалася в перегонах за процесори вищого рівня лише для показухи. Спочатку виробник представив чип Dimensity 9000, який мав конкурувати з серією Qualcomm Snapdragon 8, але не зміг цього зробити. Незабаром після цього компанія представила Dimensity 9000 Plus, щоб конкурувати зі Snapdragon 8 Plus Gen 1. Користувачі, які слідкують за останніми випусками смартфонів, знають, що Qualcomm легко посіла п’єдестал пошани. Проте 8 листопада MediaTek офіційно представила процесор останнього покоління Dimensity 9200, який має пристойні шанси захопити значну частину ринку флагманських смартфонів.

Чіп Dimensity 9200 має вісім обчислювальних ядер, побудований за 4-нм техпроцесом TSMC і повністю використовує всі технології ARM (одне Cortex-X3 на 3,05 ГГц, три Cortex-A715 на 2,85 ГГц і чотири Cortex-A510 на 1,8 ГГц). Примітно, що MediaTek підтвердила внутрішні чутки про те, що новий чип більше не підтримує 32-розрядні програми. Старе програмне забезпечення, деякі ігри та спеціалізовані додатки тепер підуть у минуле, оскільки процесор працює лише з 64-розрядними програмами. Однак Tensor G2 від Google також підтримує лише 64-розрядне програмне забезпечення, що робить це не першим чипом, який відмовився від 32-розрядних програм.

Звичайно, Dimensity 9200 важко назвати проривом продуктивності; Хоча в одноядерному тесті GeekBench 5 він працює на 12% краще, ніж Dimensity 9000, покращення багатоядерної продуктивності становить лише 10%. З іншого боку, продуктивність мобільного ЦП давно досягла свого піка, і зараз інші показники конкурують за частку ринку. Наприклад, MediaTek стверджувала, що процесор нового покоління споживає на 25% менше енергії, забезпечуючи при цьому таку саму продуктивність, як Dimensity 9000. Це має значно подовжити час роботи від акумулятора смартфона. Фірма також стверджує, що новий чип розсіює тепло на 10% ефективніше, що повинно розв’язувати проблему перегріву пристроїв при великих навантаженнях.

Значних поліпшень зазнала графічна підсистема процесора; тепер він використовує графічний процесор ARM Mali-G715 Immortalis MC11, який працює на 32% швидше в тесті Manhattan 3.0, ніж чіпи попереднього покоління. Хоча новий графічний прискорювач повинен споживати на 41% менше енергії при тому ж рівні продуктивності, що і його попередник, це не найважливіший фактор. Той факт, що MediaTek тепер підтримує апаратне прискорення трасування променів, є важливим, оскільки він повинен значно покращити показ та тіні в іграх, які використовують цю технологію. Трасування променів на смартфонах — це крок до консольної графіки, хоча її, ймовірно, не так багато.

Система-на-чипі також має власний процесор сигналу зображення Imagiq 890. Базований на штучному інтелекті, цей процесор повинен допомагати камері визначати точний передній план і фон зображення, щоб регулювати насиченість, кольори та інші аспекти зображення. Чип також підтримує Bluetooth 5.3, має частоту оновлення 240 Гц для дисплеїв з роздільною здатністю Full HD+ і 144 Гц для дисплеїв WQHD, працює з пам’яттю LPDDR5X зі швидкістю до 8533 МБ/с, підтримує сховище UFS 4.0 і сумісний з Wi-Fi 7.

MediaTek Dimensity 9200: висока оцінка AnTuTu 1 260 000 балів

MediaTek використовувала AnTuTu для порівняльного тестування свого нового Dimensity 9200, щоб отримати уявлення про те, як все буде у 2023 році. Чіп набрав близько 1 260 000 балів. Щоб дати вам уявлення, сучасні смартфони високого класу не можуть досягти мільйона балів.

Цілком імовірно, що до 2023 року багато виробників зацікавляться цим чипом, і це чудова новина. Вам не варто хвилюватися, якщо смартфон, який ви збираєтеся придбати, має процесор Dimensity 9200, а не Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Обидва чипи забезпечать дуже високу якість роботи.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Лучший чип высокого класса на 2023 год?

Похоже, битва за мобильные процессоры продолжит набирать обороты.  Пользователям, намеренным обновить свои смартфоны в 2023 году, не стоит беспокоиться о процессоре.  Все свидетельствует о том, что если он высокого класса, не должно иметь большого значения, имеет ли смартфон, который вы приобретаете, имеет процессор Qualcomm или MediaTek.  Последний только что представил свой новый чип высокого класса для 2023 года, MediaTek Dimensity 9200. У нас уже есть все детали, поэтому мы можем с уверенностью сказать, что это зверь.

С тех пор как серия Dimensity вышла на рынок несколько лет назад, конкуренция между Qualcomm и MediaTek значительно возросла.  Его чипы становятся все более и более сопоставимыми, поэтому выбор одного требует меньше размышлений.

MediaTek Dimensity 9200: улучшенная эффективность и производительность

MediaTek официально анонсировала новый Dimensity 9200. На смену Dimensity 9000 приходит этот процессор, являющийся флагманской моделью компании.  Новый чип будет отвечать за питание высококачественных смартфонов 2023, выбирающих MediaTek вместо Qualcomm.

Пока рано говорить о том, что лучше, поскольку Qualcomm представит Snapdragon 8 Gen 2 15 ноября.  Конечно, исходя из перечисленных функций, мы можем предположить, что MediaTek сможет конкурировать.  Dimensity 9200 предлагает следующее:

 • 1 ARM Cortex-X3 на 3,05 ГГц
 • 3 Cortex-A715 на 2,85 ГГц
 • 4 Cortex-A510 на 1,80 ГГц
 • Графический процессор Mali-G715
 • На 25% эффективнее ЦП
 • На 12% более мощный процессор
 • На 41% эффективнее GPU
 • На 32% более мощный графический процессор
 • Совместим с дисплеями FHD+ до 240 Гц и панелями 5K с частотой 60 Гц
 • Оперативная память LPDDRX5 8533 Мбит/с
 • Увеличение производительности ИИ на 35%.
 • Поддержка mmWave и sub-6 5G
 • Будущая совместимость с WiFi 7
 • 24-бит/192 кГц аудио (первый чип, имеющий его)
 • Хранилище UFS 4.0 (первый чип, имеющий его)

Если вы не знаете этих спецификаций, все, что вам нужно знать, это то, что они обеспечивают одну из лучших технических конфигураций для высокого диапазона и улучшают все аспекты предыдущей модели.  Больше производителей могут использовать этот чип из-за поддержки mmWave в регионах, где эта поддержка имеет решающее значение, а MediaTek пока ее игнорирует.

Что нового?

Некоторое время MediaTek соревновалась в гонках за процессоры более высокого уровня только для показухи.  Сначала производитель представил чип Dimensity 9000, который должен был конкурировать с серией Qualcomm Snapdragon 8, но не смог этого сделать.  Вскоре после этого компания представила Dimensity 9000 Plus, чтобы конкурировать со Snapdragon 8 Plus Gen 1. Пользователи, следящие за последними выпусками смартфонов, знают, что Qualcomm легко заняла пьедестал почета.  Однако 8 ноября MediaTek официально представила процессор последнего поколения Dimensity 9200, имеющий приличные шансы захватить значительную часть рынка флагманских смартфонов.

Чип Dimensity 9200 имеет восемь вычислительных ядер, построенный по 4-нм техпроцессу TSMC и полностью использующий все технологии ARM (одно Cortex-X3 на 3,05 ГГц, три Cortex-A715 на 2,85 ГГц и четыре Cortex-A510 на 1,8 ГГц).  MediaTek подтвердила внутренние слухи о том, что новый чип больше не поддерживает 32-разрядные программы.  Старое программное обеспечение, некоторые игры и специализированные приложения теперь уйдут в прошлое, поскольку процессор работает только с 64-разрядными программами.  Однако Tensor G2 от Google также поддерживает только 64-разрядное программное обеспечение, что делает это не первым чипом, отказавшимся от 32-разрядных программ.

Конечно, Dimensity 9200 затруднительно назвать прорывом производительности;  Хотя в одноядерном тесте GeekBench 5 он работает на 12% лучше, чем Dimensity 9000, улучшение многоядерной производительности составляет всего 10%.  Кроме того, производительность мобильного ЦБ давно достигла своего пика, и сейчас другие показатели конкурируют за долю рынка.  Например, MediaTek утверждала, что процессор нового поколения потребляет на 25% меньше энергии, обеспечивая при этом такую ​​же производительность, как Dimensity 9000. Это должно значительно продлить время работы от аккумулятора смартфона.  Фирма также утверждает, что новый чип рассеивает тепло на 10% более эффективно, что должно решать проблему перегрева устройств при больших нагрузках.

Значительные улучшения претерпела графическая подсистема процессора;  теперь он использует графический процессор ARM Mali-G715 Immortalis MC11, работающий на 32% быстрее в тесте Manhattan 3.0, чем чипы предыдущего поколения.  Хотя новый графический ускоритель должен потреблять на 41% меньше энергии при том же уровне производительности, что и его предшественник, это не самый важный фактор.  Тот факт, что MediaTek теперь поддерживает аппаратное ускорение трассировки лучей, важен, поскольку он должен значительно улучшить показ и тени в играх, использующих эту технологию.  Трассировка лучей на смартфонах – это шаг к консольной графике, хотя ее, вероятно, не так много.

Система-на-чипе также имеет собственный процессор сигнала изображения Imagiq 890. На основе искусственного интеллекта этот процессор должен помогать камере определять точный передний план и фон изображения, чтобы регулировать насыщенность, цвета и другие аспекты изображения.  Чип также поддерживает Bluetooth 5.3, имеет частоту обновления 240 Гц для дисплеев с разрешением Full HD+ и 144 Гц для дисплеев WQHD, работает с памятью LPDDR5X со скоростью до 8533 МБ/с, поддерживает хранилище UFS 4.0 и совместим с Wi-Fi .

MediaTek Dimensity 9200: высокая оценка AnTuTu 1 260 000 баллов

MediaTek использовала AnTuTu для сравнительного тестирования своего нового Dimensity 9200, чтобы получить представление о том, как все будет в 2023 году.  Чип набрал около 1260000 баллов.  Чтобы дать вам представление, современные смартфоны высокого класса не могут добиться миллиона баллов.

Вполне вероятно, что к 2023 году многие производители заинтересуются этим чипом, и это отличная новость.  Вам не стоит беспокоиться, если смартфон, который вы собираетесь приобрести, имеет процессор Dimensity 9200, а не Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Оба чипа обеспечат очень высокое качество работы.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua