LG Display показав перший справжній 12-дюймовий розтягнутий дисплей

Дисплеї Samsung, LG Display, Sony Display і кілька великих технологічних фірм борються в сегменті дисплеїв. Плюс ті, хто розробляє інноваційні продукти, відразу охоплюють відповідний ринок. Те ж саме сталося з відкидною ширмою; тепер виявилося, що щось ідентичне може статися з розтягнутим дисплеєм.

Справжній розтягнутий дисплей від LG

Сьогодні LG Display оголосила що вона завершила розробку розтягуваного дисплея. 12-дюймовий дисплей може перетворитися на 14-дюймовий. Це також означає, що дисплеї можуть використовуватися в матеріалах із нерівними поверхнями. Говорячи це, ми маємо на увазі одяг.

Розтягнутий дисплей LG

LG Display називає розтягнутий дисплей дисплеєм вільної форми. Компанія доводить, що його можна тягнути, згинати та крутити. Таким чином, дисплеї нової форми на голову вище, ніж гнучкі дисплеї, які використовуються в Samsung Galaxy Fold та інших смартфонах. Останні можна складати та згинати, але не розтягувати.

Виробник використав кремнієподібний матеріал, який використовується у контактних лінзах. Крім того, LG Display використовує мікросвітлодіоди розміром менше ніж 40 мм. В результаті зображення матиме вищу роздільну здатність і довговічність. Зрештою, вони використали пружинні схеми для пристосування до згинання та складання.

«Революційна технологія розтягуваного дисплея забезпечує універсальність наступного рівня для різноманітних повсякденних ситуацій», — написали в LG Display. «Ця унікальна інновація, яка легко кріпиться до вигнутих поверхонь, таких як шкіра, одяг, меблі, автомобілі та літаки, розширює потенціал дисплея в різних галузях, включаючи моду, одяг, мобільність та ігри».

До цього ми бачили розтяжні дисплеї від Samsung та інших. Але вони не дали такого ефекту, як той, який ми представили вище. LG Display працює над цією технологією з 2020 року. Компанія зробить висновки у 2024 році. Тому ми припускаємо, що перші продукти з новою формою дисплеїв з’являться на ринку вже у 2025 році.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

LG Display показала первый настоящий 12-дюймовый растянутый дисплей

Дисплеи Samsung, LG Display, Sony Display и несколько крупных технологических фирм сражаются в сегменте дисплеев.  Плюс те, кто разрабатывает инновационные продукты сразу охватывают соответствующий рынок.  То же произошло с откидной ширмой;  теперь оказалось, что нечто идентичное может произойти с растянутым дисплеем.

Настоящий растянутый дисплей от LG

Сегодня LG Display объявила, что она завершила разработку растягиваемого дисплея.  12-дюймовый дисплей может превратиться в 14-дюймовый.  Это также означает, что дисплеи могут быть использованы в материалах с неровными поверхностями.  Говоря это, мы имеем в виду одежду.

Розтягнутий дисплей LG

LG Display называет растянутый дисплей дисплеем свободной формы.  Компания доказывает, что его можно тянуть, сгибать и крутить.  Таким образом, дисплеи новой формы на голову выше гибких дисплеев, которые используются в Samsung Galaxy Fold и других смартфонах.  Последние можно сложить и сгибать, но не растягивать.

Производитель использовал кремниевидный материал, используемый в контактных линзах.  Кроме того, LG Display использует микросветодиоды размером менее 40 мм.  В результате изображение будет иметь более высокое разрешение и долговечность.  В конце концов, они использовали пружинные схемы для приспособления к гибке и сборке.

“Революционная технология растягивающегося дисплея обеспечивает универсальность следующего уровня для всевозможных повседневных ситуаций”, – написали в LG Display.  «Эта уникальная инновация, которая легко крепится к изогнутым поверхностям, таким как кожа, одежда, мебель, автомобили и самолеты, расширяет потенциал дисплея в разных областях, включая моду, одежду, мобильность и игры».

До этого мы видели растяжимые дисплеи от Samsung и других.  Но они не дали такого эффекта, как тот, который мы представили выше.  LG Display работает над этой технологией с 2020 года.  Компания сделает выводы в 2024 году.  Поэтому мы предполагаем, что первые продукты с новой формой дисплеев появятся на рынке уже в 2025 году.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua