Apple стежить за поведінкою користувачів в App Store

Як право людини Apple історично зберігає конфіденційність, і компанія ніколи не схвалювала будь-який маркетинг своїх послуг. Однак деякі клієнти стурбовані тим, як можуть змінитися стандарти компанії, якщо до App Store додадуть додаткові місця для реклами. Розробники виявили, що під час перегляду App Store Apple може відстежувати все, до чого ви торкаєтеся.

Команда розробників і експертів з безпеки «Mysk» має занепокоєння щодо конфіденційності через збільшення реклами в App Store. Розробники дали зрозуміти, що iOS дає Apple детальний звіт про те, як користувачі взаємодіють із магазином.

Apple щойно оновила App Store

Apple App Store

Як показано в короткому відео, дані про використання містять інформацію про місце дотику користувача на екрані. Apple отримує файл JSON із цими даними в реальному часі до Apple. Розробники стверджують, що з моменту випуску iOS 14.6 у травні 2021 року бізнес стежив за діяльністю користувачів App Store.

Хоча Apple публічно не повідомила, як вона використовує ці дані, схоже, що компанія продовжує відстежувати користувачів, коли вони переглядають App Store. Важливо зазначити, що відтоді, як Apple почала розміщувати рекламу в App Store, розробники мали доступ до конкретної статистики щодо розробки своїх оголошень. Ця інформація може бути актуальною в цьому випадку.

Apple встановила бар’єри, щоб іншим компаніям було складніше відстежувати користувачів iOS. Що завдало шкоди таким рекламним мережам, як Google і Meta. Попри обіцянки компанії, інші сторони не отримують дані. Крім того, Mysk стверджує, що інформація з App Store надсилається до Apple, навіть якщо опцію «Персоналізована реклама» вимкнено.

Минулого місяця Apple розширила асортимент реклами в магазині. Тепер розробники можуть платити за те, щоб їхні програми показувалися на сторінках програм і на вкладці «Сьогодні». Тоді як раніше вони могли рекламувати їх лише через пошук у магазині.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua