У користувачів iPhone проблеми з Face ID після оновлення до iOS 16

Є повідомлення, що деякі iPhone користувачі стикаються з деякими проблемами з оновленням iOS 16. Недавній звіт показує, що після оновлення до iOS 16 Face ID запрацював не відразу. На цей момент незрозуміло, скільки людей стосується ця помилка Face ID. Ми навіть не знаємо, чи впливає це на конкретну модель iPhone. Після першого звіту з’явилося більше повідомлень про помилку iPhone Face ID після оновлення до iOS 16. Очевидно, що помилка Face ID пов’язана з новою системою iOS 16. Деякі користувачі стверджують, що Face ID перестає працювати після оновлення до iOS 16 система. Автор поділився повідомленням про помилку: «Face ID недоступний, спробуйте налаштувати Face ID пізніше».

Face ID

Публікація була опублікована на підфорумі iPhone X, хоча є також користувачі, які повідомляють про проблеми з Face ID на своїх iPhone 13 Pro Max. Інші сказали, що віднесли свої iPhone до роздрібного магазину Apple, а техніки магазину сказали, що це апаратна помилка.

Проблеми з розпізнаванням обличчя iPhone не є новими

27 жовтня клієнт написав на форумах спільноти Apple, що після оновлення до iOS 16.1 вони виявили, що Face ID більше не працює. Здається, перезапуск і скидання Face ID не спрацювали. На початку жовтня з’явилися повідомлення про те, що iOS 15.7.1 RC (не офіційна версія) зламала Face ID для деяких користувачів.

Якщо Face ID не працює на iPhone або iPad Pro, Apple має сторінку підтримки що описує кроки, які потрібно зробити. Це включає перевірку оновлень або налаштувань Face ID. Це також включає перевірку того, щоб ніщо не блокувало фронтальну камеру. Однак це загальна сторінка підтримки, яка безпосередньо не стосується конкретних помилок Face ID, згаданих вище. Apple не опублікувала жодних підтверджувальних документів щодо цього питання, а також не відповіла чи не прокоментувала.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

У пользователей iPhone проблемы с Face ID после обновления до iOS 16

Есть сообщения, что некоторые iPhone пользователи сталкиваются с некоторыми проблемами с обновлением iOS 16. Недавний отчет показывает, что после обновления в iOS 16 Face ID заработал не сразу.  На данный момент неясно, сколько людей касается эта ошибка Face ID.  Мы даже не знаем, влияет ли это на конкретную модель iPhone.  После первого отчета появилось больше сообщений об ошибке iPhone Face ID после обновления в iOS 16. Очевидно, что ошибка Face ID связана с новой системой iOS 16. Некоторые пользователи утверждают, что Face ID перестает работать после обновления до iOS 16 система.  Автор поделился сообщением об ошибке: «Face ID недоступен, попробуйте настроить Face ID позже».

Face ID

Публикация была опубликована на подфоруме iPhone X, хотя есть также пользователи, сообщающие о проблемах с Face ID на своих iPhone 13 Pro Max.  Остальные сказали, что отнесли свои iPhone в розничный магазин Apple, а техники магазина сказали, что это аппаратная ошибка.

Проблемы с распознаванием лица iPhone не являются новыми

27 октября клиент написал на форумах сообщества Apple, что после обновления до iOS 16.1 они обнаружили, что Face ID больше не работает.  Похоже, перезапуск и сброс Face ID не сработали.  В начале октября появились сообщения о том, что iOS 15.7.1 RC (не официальная версия) сломала Face ID для некоторых пользователей.

Если Face ID не работает на iPhone или iPad Pro, Apple имеет страницу поддержки, описывающую шаги, которые нужно сделать.  Это включает в себя проверку обновлений или настроек Face ID.  Это также включает в себя проверку того, чтобы ничто не блокировало фронтальную камеру.  Однако это общая страница поддержки, непосредственно не касающаяся конкретных ошибок Face ID, упомянутых выше.  Apple не опубликовала никаких подтверждающих документов на этот вопрос, а также не ответила или не прокомментировала.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua