12-ядерний процесор Qualcomm ARM для настільних ПК з’явиться у 2024 році

Серія Apple M процесорів на базі ARM для настільних комп’ютерів і ноутбуків започаткувала нову тенденцію. Попри те, що ПК із процесорами x86 все ще існують, все більше компаній починають розглядати потенційний сегмент ПК на базі ARM. Оскільки процесори Apple закриті для її екосистеми, іншим виробникам ПК потрібні альтернативи. Qualcomm намагається стати альтернативою для компаній, які хочуть увійти в сегмент комп’ютерів на базі ARM. Однак компанія бореться.

Qualcomm намагається пощастити в цьому сегменті з минулого року, але поки що досвід був невдалим. Компанія повторно використовує чипи, розроблені для смартфонів. Це потрібно змінити, і звіт вказує на те, що це станеться незабаром.

Qualcomm «Hamoa» стане дійсною альтернативою для комп’ютерів Windows ARM

Судячи з усього, компанія буде нарощувати зусилля в сегменті ПК. Вона розробить потужний процесор ARM для настільних ПК. Цей ЦП буде випущено десь у 2024 році під кодовою назвою «Hamoa». Судячи з усього, він матиме 12 ядер ЦП.

Hamoa буде поставлятися з 12 ядрами ЦП у конфігурації 8 + 4. Великий кластер містить вісім продуктивних ядер, а чотири інші ядра призначені для енергоефективності. Чип також матиме графічний процесор, але він може бути не дуже потужним.

Qualcomm Nuvia

Відповідно до звітів, Qualcomm представить чипи з дизайном Nuvia Phoenix Core. Для тих, хто не знає, це робота колишніх інженерів Apple. Вони працювали над поточними чипами Apple на базі ARM. Нагадаємо, Qualcomm придбала стартап Nuvia, і передбачалася робота над чипами на базі ARM для настільних комп’ютерів. Нова архітектура обіцяє підвищення продуктивності від 50 до 100% при обмеженні 5 Вт на ядро. Ці цифри базуються на звітах за 2020 рік, але до 2024 року ми можемо побачити подальші покращення.

Джерело закінчує словами, що продуктивність є «надзвичайно багатообіцяльною». У результаті до 2024 року ми можемо нарешті побачити чипсет, який дасть виробникам ПК шанс конкурувати в цьому конкретному сегменті. Qualcomm може бути потужним постачальником цих чипсетів для Windows на сцені ARM.

До того часу Apple може продовжувати вражати ринок продуктивністю своїх мікросхем Apple M-серії.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

12-ядерный процессор Qualcomm ARM для настольных ПК появится в 2024 году

Серия Apple M процессоров на базе ARM для настольных компьютеров и ноутбуков положила начало новой тенденции.  Несмотря на то, что ПК с процессорами x86 все еще есть, все больше компаний начинают рассматривать потенциальный сегмент ПК на базе ARM.  Поскольку процессоры Apple закрыты для ее экосистемы, другим производителям ПК требуются альтернативы.  Qualcomm пытается стать альтернативой компаниям, которые хотят войти в сегмент компьютеров на базе ARM.  Однако компания борется.

Qualcomm пытается повезти в этом сегменте с прошлого года, но пока опыт был неудачным.  Компания повторно использует чипы, разработанные для смартфонов.  Это нужно изменить, и статья указывает на то, что это произойдет в скором времени.

Qualcomm «Hamoa» станет настоящей альтернативой для компьютеров Windows ARM

Судя по всему, компания будет наращивать усилия в сегменте ПК.  Она разработает мощный ARM процессор для настольных ПК.  Этот ЦБ будет выпущен где-то в 2024 году под кодовым названием «Hamoa».  Судя по всему, у него будет 12 ядер ЦБ.

Hamoa будет поставляться с 12 ядрами ЦБ в конфигурации 8+4. Большой кластер содержит восемь производительных ядер, а четыре других ядра предназначены для энергоэффективности.  Чип также будет иметь графический процессор, но он может оказаться не очень мощным.Qualcomm Nuvia

Согласно отчетам, Qualcomm представит чипы с дизайном Nuvia Phoenix Core.  Для тех, кто не знает, это работа бывших инженеров Apple.  Они работали над текущими чипами Apple на базе ARM.  Напомним, Qualcomm приобрела стартап Nuvia и предполагалась работа над чипами на базе ARM для настольных компьютеров.  Новая архитектура сулит повышение производительности от 50 до 100% при ограничении 5 Вт на ядро.  Эти цифры основаны на отчетах за 2020 год, но до 2024 года мы можем увидеть дальнейшие улучшения.

Источник заканчивает словами, что производительность «чрезвычайно многообещающая».  В результате к 2024 году мы можем наконец-то увидеть чипсет, который даст производителям ПК шанс конкурировать в этом конкретном сегменте.  Qualcomm может являться мощным поставщиком этих чипсетов для Windows на сцене ARM.

К тому времени Apple может продолжать поражать рынок производительностью своих микросхем Apple M-серии.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua