Обама все ще носить годинник Fitbit Ionic

Колишній президент Сполучених Штатів Барак Обама, здається, нескінченно любить годинники Fitbit. Перший у нього був Fitbit Surge, годинник, випущений у 2014 році протягом досить тривалого часу. Перш ніж він нарешті перейшов на Fitbit Ionic. Колишній президент використовував Ionic, який Fitbit запустив у 2017 році, до теперішнього часу, і не схоже, що він планує переходити на щось інше найближчим часом.

Деталі Fitbit Ionic

Fitbit Ionic

Fitbit Ionic з’явився після Fitbit Blaze як другий годинник Fitbit із кольоровим сенсорним РК-дисплеєм. Він має три апаратні кнопки та знімні ремінці. Також є вбудований GPS, який може працювати незалежно. Він також може використовувати GPS вашого телефону.

Fitbit Ionic також має 2,5 ГБ внутрішньої пам’яті, яка може зберігати до 300 музичних файлів. Це означає, що ви можете незалежно відтворювати музику на Ionic. Він також має NFC для функції натискання для оплати. Він також має можливість показувати всі сповіщення з вашого смартфона.

Fitbit Ionic був першим носієм Fitbit, який працює під керуванням ОС Fitbit. І може підтримувати сторонні програми, такі як Starbucks, Pandora, Walgreens, Hue Lights, Nest (для керування термостатами), Yelp, Flipboard, The New York Times, Uber, United Airlines і British Airways.

Офіційний термін служби акумулятора для Ionic становить 4 дні. Однак використання вбудованого GPS скоротить час автономної роботи лише до 10 годин. Використання пристрою для відтворення музики також скорочує час автономної роботи до 10 годин.

Випуск Fitbit Ionic за ціною 299,95 долара був головним конкурентом третьої серії годинників Apple.

Fitbit Ionic

Обама проводить передвиборчу кампанію перед проміжними виборами. І, схоже, він не пішов би в кампанію без свого Ionic. Минулого тижня він носив Fitbit Ionic із чимось на зразок проколотого ремінця.

Fitbit відкликав Fitbit Ionic у 2022 році

У березні 2022 року Fitbit відкликав Fitbit Ionic для повного відшкодування через повідомлення про опіки. Окрім повернення коштів, Fitbit також надасть вам знижку 40% на будь-який новий годинник Fitbit, який ви придбаєте. Як би він не був зайнятий, схоже, що Обама ще не чув про цю новину. Хтось скаже Обамі, що настав час перейти на новий годинник Fitbit?

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Обама все еще носит часы Fitbit Ionic

Бывший президент Соединенных Штатов Барак Обама, похоже, бесконечно любит часы Fitbit.  Первые у него были Fitbit Surge, часы, выпущенные в 2014 году в течение довольно длительного времени.  Прежде чем он наконец-то перешел на Fitbit Ionic.  Бывший президент использовал Ionic, который Fitbit запустил в 2017 году, до настоящего времени, и не похоже, что он планирует переходить на что-нибудь другое в ближайшее время.

Подробности Fitbit Ionic

Fitbit Ionic

Fitbit Ionic появился после Fitbit Blaze как вторые часы Fitbit с цветным сенсорным ЖК-дисплеем.  Он имеет три аппаратных кнопки и съемные ремешки.  Также есть встроенный GPS, который может работать независимо.  Он также может использовать GPS для вашего телефона.

Fitbit Ionic также имеет 2.5 ГБ внутренней памяти, которая может хранить до 300 музыкальных файлов.  Это означает, что вы можете независимо воспроизводить музыку на Ionic.  Он также имеет NFC для функции нажатия для оплаты.  Он также имеет возможность показывать все уведомления с вашего смартфона.

Fitbit Ionic был первым носителем Fitbit, работающим под управлением ОС Fitbit.  И может поддерживать посторонние программы, такие как Starbucks, Pandora, Walgreens, Hue Lights, Nest (для управления термостатами), Yelp, Flipboard, New York Times, Uber, United Airlines и British Airways.

Официальный срок службы аккумулятора Ionic составляет 4 дня.  Однако использование встроенного GPS сократит время автономной работы до 10 часов.  Использование устройства воспроизведения музыки также сокращает время автономной работы до 10 часов.

Выпуск Fitbit Ionic по цене 299,95 доллара являлся главным конкурентом третьей серии часов Apple.Fitbit Ionic

Обама проводит предвыборную кампанию перед промежуточными выборами.  И, похоже, он не пошел в кампанию без своего Ionic.  На прошлой неделе он носил Fitbit Ionic с чем-то вроде проколотого ремешка.

Fitbit отозвал Fitbit Ionic в 2022 году

В марте 2022 года Fitbit отозвал Fitbit Ionic для полного возмещения из-за сообщений об ожогах.  Кроме возврата средств, Fitbit также предоставит вам скидку 40% на любые новые часы Fitbit, которые вы приобретете.  Как бы он ни был занят, похоже, что Обама еще не слышал об этой новости.  Кто-то скажет Обаме, что пора перейти на новые часы Fitbit?

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua