Apple за вартістю коштує Google, Amazon і Meta

Так, звичайно, ви правильно прочитали. Ці компанії, які повинні були бути основними конкурентами для Apple, тепер потрібно зібрати все, що вони мають, щоб бути на одному рівні з Apple.

Apple росте, а всі інші падають

Світова економіка занепадає, майже кожна технологічна компанія, велика чи мала, зазнала падіння доходів. Для прикладу така велика компанія, як Meta, власники Facebook, Instagram і WhatsApp, побачили значне падіння своїх доходів. Тільки цього року втратити близько 90 мільярдів доларів.

Коли минулого тижня Apple оприлюднила прибутки за третій квартал, ми всі побачили погіршення їхніх фінансів. Але ми заявляли, що більшість продажів із серії iPhone 14 не були зафіксовані.

Яблуко

Через кілька днів після оприлюднення звітів інший звіт від інсайдерів підтверджує, що виробник iPhone зафіксував зростання на 6% після публікації своїх прибутків за третій квартал 2022 року. Згідно з цим звітом, загальна вартість Apple зараз дорівнює вартості трьох гігантських компанії разом.

Це не звичайні компанії, а такі гучні імена, як Amazon, Meta та Alphabet. Судячи з аналізу Business Insider, Apple зараз коштує 2,307 трильйона доларів. Alphabet також коштує 1,126 трильйона доларів, тоді як Amazon коштує близько 940 мільярдів доларів. Останнім у цьому списку є Meta з ринковою вартістю 240 мільярдів доларів.

Тепер у вас є калькулятор!? Просто порахуйте. Ви зрозумієте, що після підсумовування цінностей Amazon, Meta та Aplhabet Apple все ще перевершує їх на 1 мільйон доларів.

Що сприяло зростанню Apple?

Яблуко

Apple, схоже, не відчуває такого тиску, як інші бренди. Завдяки своєчасному випуску останніх телефонів лінійки iPhone 14. У глобальному масштабі настільні комп’ютери Mac, як iMac і MacBook, також зробили великий внесок у зростання Apple.

Цитата зі звіту глобальної аналітики, який ми бачили на початку цього тижня. Ви могли бачити, що всі 7 найкращих брендів ПК у списку зазнали зниження, крім Apple. Виробник iPhone, з іншого боку, також заявив, що кількість партнерів ПК з підприємствами зросла. Це також сприяло зростанню Apple.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Apple по стоимости стоит Google, Amazon и Meta

Да, конечно, вы правильно прочли.  Эти компании, которые должны были быть основными конкурентами для Apple, теперь нужно собрать все, что они должны быть на одном уровне с Apple.

Apple растет, а все остальные падают

Мировая экономика приходит в упадок, почти каждая технологическая компания, большая или малая, претерпела падение доходов.  Например такая крупная компания, как Meta, владельцы Facebook, Instagram и WhatsApp, увидели значительное падение своих доходов.  Только в этом году потерять около 90 миллиардов долларов.

Когда на прошлой неделе Apple обнародовала доходы за третий квартал, мы увидели ухудшение их финансов.  Но мы заявляли, что большинство продаж из серии iPhone 14 не было зафиксировано.Яблуко

Через несколько дней после обнародования отчетов другой отчет от инсайдеров подтверждает, что производитель iPhone зафиксировал рост на 6% после публикации своих доходов за третий квартал 2022 года.  Согласно этому отчету, общая стоимость Apple сейчас равна стоимости трех гигантских компаний вместе.

Это не обычные компании, а такие громкие имена, как Amazon, Meta и Alphabet.  Судя по анализу Business Insider, Apple сейчас стоит 2,307 триллиона долларов.  Alphabet также стоит 1,126 триллиона долларов, в то время как Amazon стоит около 940 миллиардов долларов.  Последним в этом списке является Meta с рыночной стоимостью 240 миллиардов долларов.

Теперь у вас есть калькулятор!  Просто посчитайте.  Вы поймете, что после суммирования ценностей Amazon, Meta и Aplhabet Apple все еще превосходит их на 1 миллион долларов.

Что способствовало росту Apple?

Яблуко

Apple, похоже, не испытывает такого давления, как другие бренды.  Благодаря своевременному выпуску последних телефонов линейки iPhone 14. В глобальном масштабе настольные компьютеры Mac, как iMac и MacBook, также внесли большой вклад в рост Apple.

Цитата из отчета глобальной аналитики, который мы видели в начале этой недели.  Вы могли видеть, что все 7 лучших брендов ПК в списке испытали снижение, кроме Apple.  Производитель iPhone, с другой стороны, также заявил, что количество партнеров ПК с предприятиями выросло.  Это также способствовало росту Apple.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua