Tesla зазнає величезних збитків через боротьбу Маска з Twitter

Багато галасу було пов’язано з придбанням Twitter Ілоном Маском. У той час як Маск намагається «врятувати» Twitter, його інша компанія отримує удар. Ілон Маск є генеральним директором кількох компаній, включаючи Tesla, SpaceX і нещодавно Twitter. З моменту захоплення Twitter, Акції Tesla впали більш ніж на 35%. У той же період в Nasdaq Composite впав приблизно на 18%. 25 квітня 2022 року Маск вперше оголосив, що погодився придбати Twitter. У той день Tesla закрилася на рівні 332,67 долара. У результаті до моменту закриття в п’ятницю, через цілий тиждень після того, як Маск став новим керівником Twitter, ціна акцій Tesla впала на 3,6% і закрилася на рівні 207,47 долара США, що на 38% менше з 332,67 долара США. Крім того, його ринкова вартість скоротилася приблизно на 400 мільярдів доларів.

Тесла

Для порівняння, ціни на акції інших автовиробників падали набагато менше за той самий період. Наприклад, акції General Motors і Ford впали приблизно на 2% і 11% відповідно. Акції Rivian, вискочки в індустрії електромобілів, впали трохи більше ніж на 5%.

Tesla планує розширити свій завод у Фремонті

Згідно з останніми повідомленнями, Tesla буде використовувати послуги не менше ніж 200 китайських емігрантів. У звіті стверджується, що компанія перекине інженерів і частину виробничого персоналу зі свого заводу в Шанхаї до США. Ці співробітники брали участь у розширенні її гігафабрики в Шанхаї. Вони повторять те ж саме в Tesla Завод у Фремонті, Каліфорнія.

Tesla намагається зробити все можливе, щоб збільшити виробничі потужності свого каліфорнійського заводу. Цей крок може допомогти підприємству збільшити виробництво автомобілів. Є спеціальні професіонали, яких Tesla потребує для розширення свого заводу у Фремонті. Компанії потрібні інженери з автоматизації та контролю, щоб допомогти наростити виробництво на заводі у Фремонті. На цей час завод у Фремонті випускає короткий список автомобілів. Завод випускає Tesla Модель S, Model X і Model 3. Зараз представник Tesla відмовився коментувати це повідомлення. Таким чином, офіційного звіту компанії щодо цього звіту немає.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Tesla терпит огромный ущерб из-за борьбы Маска с Twitter

Много шума было связано с приобретением Twitter Илоном Маском.  В то время как Маск пытается спасти Twitter, его другая компания получает удар.  Илон Маск является генеральным директором нескольких компаний, включая Tesla, SpaceX и недавно Twitter.  С момента захвата Twitter, акции Tesla упали более чем на 35%.  В тот же период у Nasdaq Composite упал примерно на 18%.  25 апреля 2022 года Маск впервые объявил, что согласился приобрести Twitter.  В тот день Tesla закрылась на уровне 332,67 доллара.  В результате к моменту закрытия в пятницу, спустя целую неделю после того, как Маск стал новым руководителем Twitter, цена акций Tesla упала на 3,6% и закрылась на уровне 207,47 доллара США, что на 38% меньше с 332, 67 доллара США.  Кроме того, его рыночная стоимость сократилась примерно на 400 миллиардов долларов.

Тесла

Для сравнения, цены на акции других автопроизводителей падали гораздо меньше того же периода.  К примеру, акции General Motors и Ford упали примерно на 2% и 11% соответственно.  Акции Rivian, выскочки в индустрии электромобилей, упали чуть больше 5%.

Tesla планирует расширить свой завод во Фремонте

Согласно последним сообщениям, Tesla будет использовать услуги не менее 200 китайских эмигрантов.  В отчете утверждается, что компания опрокинет инженеров и часть производственного персонала со своего завода в Шанхае в США.  Эти сотрудники участвовали в расширении ее гигафабрики в Шанхае.  Они повторят то же самое в заводе Tesla в Фремонте, Калифорния.

Tesla пытается сделать все возможное, чтобы увеличить производственные мощности своего калифорнийского завода.  Этот шаг может помочь предприятию увеличить производство автомобилей.  Есть специальные профессионалы, нуждающиеся в Tesla для расширения своего завода во Фремонте.  Компании нужны инженеры по автоматизации и контролю, чтобы помочь нарастить производство на заводе во Фремонте.  В настоящее время завод во Фремонте выпускает краткий список автомобилей.  Завод выпускает Tesla Model S, Model X и Model 3. Сейчас представитель Tesla отказался комментировать это сообщение.  Таким образом, официального отчета компании по этому отчету нет.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua