Samsung покращить час автономної роботи Galaxy S23

Що стосується батареї та зарядної місткості, то немає бренду смартфонів, який би був таким дбайливим, як Samsung. Компанія відмовилася перевищувати 25 Вт зарядки для своїх флагманів. Дуже небагато смартфонів Samsung підтримують зарядку до 45 Вт. З огляду на те, що галузь зараз працює на зарядці 200 Вт, Samsung значно відстає. Якщо ви давно використовуєте смартфон, ви зрозумієте, чому Samsung така обережна. Пам’ятаєте інцидент із Galaxy Note 7? Компанія так і не подолала неприємностей. Однак Samsung розробить інші засоби, щоб подовжити термін служби акумулятора. З наближенням дати запуску серії Samsung Galaxy S23 з’являється більше інформації про цю серію.

Samsung Galaxy S23

Серія Samsung Galaxy S23 підтримує «Світлий режим»

Популярний Twitter-блогер @iceuniverse розкрив деяку інформацію про серію Galaxy S23. Він стверджує, що в серії Samsung Galaxy S23 буде новий «світлий» режим. Цей новий режим дещо відрізняється від режиму енергоощадження, який ми вже знаємо. Найбільша різниця між «енергоощадним» і «світлим» режимами полягає в тому, що світлий режим не зменшує частоту оновлення екрана. Світлий режим помірно знизить продуктивність і значно зменшить споживання енергії. Це може значно подовжити термін служби акумулятора коштом продуктивності.

Серія Samsung Galaxy S23 буде представлена ​​на заході Galaxy unpack 2023 у Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США, у перший тиждень лютого наступного року. Це на 3-4 тижні раніше, ніж зазвичай у попередні роки.

Майбутні флагмани Galaxy отримають кілька покращень. Якщо компанія сподівається поборотися з Apple, то ці оновлення не підлягають обговоренню. Однак є повідомлення, що Samsung Galaxy S23 / S23+ майже не змінився. Це дуже розчаровує, враховуючи конкуренцію на сучасному ринку. У звіті стверджується, що дизайн схожий на серію S22. Найбільшою зміною Galaxy S23 Ultra є збільшення ширини середньої рамки. Це також зменшує вигнуту частину екрана та робить його ближчим до мікровигнутого екрана.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Samsung улучшит время автономной работы Galaxy S23

Что касается батареи и зарядной емкости, то нет бренда смартфонов, который был бы столь бережным, как Samsung.  Компания отказалась превышать 25 Вт зарядки для своих флагманов.  Очень немногие смартфоны Samsung поддерживают зарядку до 45 Вт.  Учитывая, что отрасль сейчас работает на зарядке 200 Вт, Samsung значительно отстает.  Если вы давно используете смартфон, вы поймете, почему Samsung так осторожна.  Помните инцидент с Galaxy Note 7?  Компания так и не справилась с неприятностями.  Однако Samsung разработает другие средства, чтобы продлить срок службы аккумулятора.  С приближением даты запуска серии Samsung Galaxy S23 появляется больше информации об этой серии.

Samsung Galaxy S23

Серия Samsung Galaxy S23 поддерживает «Светлый режим»

Популярный Twitter-блогер @iceuniverse раскрыл некоторую информацию о серии Galaxy S23.  Он утверждает, что в серии Samsung Galaxy S23 будет новый “светлый” режим.  Этот новый режим несколько отличается от энергосбережения, который мы уже знаем.  Самая большая разница между «энергосберегающим» и «светлым» режимами состоит в том, что светлый режим не уменьшает частоту обновления экрана.  Светлый режим умеренно снизит производительность и значительно снизит потребление энергии.  Это может значительно продлить срок службы аккумулятора за счет производительности.

Серия Samsung Galaxy S23 будет представлена ​​на мероприятии Galaxy unpack 2023 в Сан-Франциско, штат Калифорния, США, в первую неделю февраля следующего года.  Это на 3-4 недели раньше обычного в предыдущие годы.

Будущие флагманы Galaxy получат несколько улучшений.  Если компания надеется сразиться с Apple, то эти обновления не подлежат обсуждению.  Однако есть сообщение, что Samsung Galaxy S23/S23+ почти не изменился.  Это очень разочаровывает, учитывая конкуренцию на современном рынке.  В отчете утверждается, что дизайн похож на серию S22.  Самым большим изменением Galaxy S23 Ultra является увеличение ширины средней рамки.  Это также уменьшает изогнутую часть экрана и делает его ближе к микроизогнутому экрану.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua