Правда про Nintendo Switch Pro

Про Nintendo Switch Pro, про яку ходять чутки, згадували більше мільйона разів протягом минулого року, чи не так? Ми терпляче його чекали, однак замість довгоочікуваного варіанту Pro з вищими характеристиками Nintendo здивувала нас Nintendo Switch OLED. Він пропонує таку ж продуктивність, як і звичайний комутатор, але тут і там є деякі преміальні оновлення, а також найочевидніше оновлення – OLED-дисплей від Samsung. Однак випуск Nintendo Switch OLED ніколи не заперечував існування варіанту Pro. Річ у тому, що з початком нового покоління для Sony і Microsoft Nintendo потребує кращого Switch, оскільки старе обладнання починає старіти. Тепер, здається, компанія справді на шляху до випуску нової Nintendo Switch Pro. У цій статті ми спробуємо перерахувати все, що ми вже знаємо про пристрій.

Nintendo Switch Pro – можлива дата випуску

Нагадаємо, чутки про Nintendo Switch Pro почали охолоджуватися з випуском Nintendo Switch OLED. Однак компанія ніколи не заперечувала існування майбутнього варіанту Pro. Річ у тім, що ігри починають ставати все більш реальними, що Nintendo може пропонувати оновлене обладнання, якщо вона хоче, щоб на своїй консолі були якісь сторонні ігри AAA. Крім того, консоль дасть компанії додатковий простір для оновлення чинних ігор першої сторони.

Nintendo Switch OLED

Під час інтерв’ю президент Nintendo Шунтаро Фурукава заявив, що нового Switch на наступний фінансовий рік немає. Зверніть увагу на «на наступний фінансовий рік». Він не сказав: «Немає жодного нового комутатора, якого ми дійсно можемо очікувати, коли поточний фінансовий рік закінчиться в березні 2023 року. Звичайно, компанія зберігає стриманість і заперечує більшість тверджень про те, що новий Switch працює під обгортання.

За словами інформатора Nate The Hate, нова Nintendo Switch Pro з’явиться в першій половині наступного року. Враховуючи заяви пана Фурукави, ми повинні очікувати це між квітнем і червнем 2023 року. Звичайно, є більш песимістичні заяви. Piers Harding-Rolls з Ampere Analysis вказує на випуск консолі наступного покоління до 2024 року. Наразі незрозуміло, чи це означає Nintendo Switch Pro, чи Nintendo Switch 2. Pro означає оновлене обладнання, тоді як 2 може означає абсолютно нове покоління. Це означає, що ігри для Nintendo Switch 2 можуть не працювати з консоллю старого покоління.

Варто зазначити, що, враховуючи послужний список компанії щодо запуску кількох версій своїх портативних пристроїв, ми не бачимо причин, щоб компанія не зберігала назву Nintendo Switch Pro.

Скільки це коштуватиме?

Це незабаром викласти речі в камені. Однак ми очікуємо, що консоль буде коштувати дорожче, ніж OLED-варіант, але не абсурдно дорожче. Звичайний комутатор коштує в США близько 299 доларів, тоді як OLED-модель коштує близько 350 доларів. Нова модель Pro може коштувати від 350 до 400 доларів США. Ми не очікуємо, що його ціна досягне таких консолей, як PS5 і Xbox Series X.

Характеристики Nintendo Switch Pro

Наразі є кілька звітів про специфікації нової консолі Pro. Однак більшість із них, здається, пов’язані з кращим процесором Tegra. Крім того, компанія може використовувати технологію DLSS, що забезпечує більш високу роздільну здатність, тоді як графічний процесор продовжує генерувати графіку 720p.

NVIDIA Tegra X1

Nintendo Swtich оснащений процесором NVIDIA Tegra X1, дисплеєм 720p і пам’яттю 32 ГБ. Останнє оновлення підвищило час автономної роботи до 9 годин. Чутки також вказують на кращий час автономної роботи з варіантом Pro.

Tegra X1+

За словами джерела інформації @SciresM, Nintendo може оснастити новий пристрій чипсетом Tegra X1+. Процесор запропонує вищі можливості з вищою тактовою частотою, а також матиме вдосконалену систему охолодження. Крім того, консоль матиме суттєві зміни в дизайні, залишить OLED-панель від кращого варіанту та пропонуватиме роздільну здатність 4K у док-станції.

Згідно з повідомленнями, у док-станції Nintendo Switch Pro забезпечуватиме роздільну здатність 4K завдяки використанню технології масштабування. Це може використовувати технологію NVIDIA DLSS або навіть співпроцесор для підвищення роздільної здатності 1080p.

Крім того, новий витік у мікропрограмі Switch містить посилання на «4kdp_preferred_over_usb30». Очевидно, це означає вихід 4K через DisplayPort замість USB 3.0.

11 розробників працюють над наборами інструментів 4K

Згідно з Bloomberg, є щонайменше 11 розробників, які працюють із наборами інструментів 4K від Nintendo. Таким чином, Nintendo дійсно робить певну роботу, щоб зробити 4K на Switch реальністю. Однак Nintendo продовжує заперечувати ці факти.

Nintendo Switch Pro

OLED чи mini-LED?

Хоча деякі чутки вказують на використання OLED-дисплеїв, є й інші, які вказують на впровадження mini-LED. Останній є більш доступним і пропонує хорошу якість. Однак ми повинні переварити це з дрібкою солі. Зрештою, mini-LED все ще робить дуже маленькі кроки в галузі.

За словами співзасновника DSCC і нинішнього генерального директора Росса Янга, використання панелі OLED має деякі переваги та недоліки. Усе залежатиме від типу вмісту, у який ви граєте, але яскраві ігри з великою кількістю білого, безперечно, споживатимуть більше енергії. У будь-якому випадку ви все одно отримаєте енергоефективність на чорних екранах, якої немає на РК-дисплеях.

SSD на 64 ГБ, Tegra Xavier і 4K

Остання деталь у списку походить від банку 4Chan. За словами користувача Xhyll, який, схоже, отримав інформацію від «колишнього співробітника Nintendo», Switch Pro матиме спеціальну Nvidia Tegra Xavier з 64 ГБ пам’яті SSD. Крім того, він також підтверджує роздільну здатність 4K.

Тільки уявіть собі, що ви подорожуєте землями Хіліан у роздільній здатності 4K.

Однак у його заяві є дуже суперечлива частина. За його словами, Pro прагне бути системою лише для телебачення. Ми не можемо вважати це точним звітом. Зрештою, портативність є однією з карт тріумфу Nintendo з Switch. Портативний аспект є одним із факторів, які змушують користувачів розглядати Switch замість звичайних «настільних» консолей.

Деякі оновлення, які вітаються з Nintendo Switch Pro

Є деякі функції, які можуть зробити Nintendo Switch Pro справді привабливим для всіх. Ці функції можуть навіть змусити поточних власників Switch розглянути питання про оновлення.

  • Додаткова продуктивність: Хоча «продуктивність» ніколи не була привабливою для Switch, ми були б не проти більшої продуктивності для запуску деяких вимогливих ігор із кращою частотою кадрів. Це також дозволить деяким іграм вийти на платформу. Тому більша продуктивність — це, безперечно, одна з речей, яку ми очікуємо від нового Switch.
  • Краща якість збірки: Nintendo також може скористатися можливістю, щоб запропонувати покращену якість збірки, кращу ергономіку та кращі елементи керування Joy-Con. Зрештою, консоль «Pro» має бути кращою за Oled mod4el.
Nintendo Switch Pro
Концепція оновленого Joy-Cons / Автор зображення: ProjectXero
  • Підтримка 4K: Це, очевидно, один із великих запитів на нову консоль. Зрештою, 4K вже є реальністю серед гравців, Nintendo має увійти в цю категорію, принаймні для режиму док-станції.
  • Підтримка Bluetooth для навушників та інших аксесуарів: Звичайно, це делікатна місцевість. Nintendo Switch пропонує Bluetooth, але він дуже обмежений підтримкою контролерів Joy-Cons і Pro. Нам потрібна підтримка навушників Bluetooth. Зрештою, ми живемо в епоху справжніх бездротових навушників, і вони ідеально відповідають пропозиції Nintendo щодо портативної консолі.

Висновок

Як вказують численні звіти, Nintendo, здається, дійсно працює над новою Nintendo Switch Pro. Проте питань досі витає багато. Це оновлення для Switch чи абсолютно нове покоління, що пропонує підтримку ігор поточного покоління?

Nintendo Switch Pro

Одне ми знаємо: настав час для Nintendo оновити Switch. Він може зберегти формулу, яка все ще робить цю стару консоль однією з найбільш продаваних консолей у світі. Однак настав час запропонувати більше апаратного забезпечення розробникам і покращити досвід для гравців.

У будь-якому випадку, оскільки для поточного Switch з’являться великі ігри, як-от The Legend of Zelda Breath of the Wild 2, ми очікуємо, що компанія підтримуватиме поточний продукт ще довго-довго.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Правда про Nintendo Switch Pro

О Nintendo Switch Pro, о которой ходят слухи, упоминали более миллиона раз в течение прошлого года, не правда ли?  Мы терпеливо его ждали, однако вместо долгожданного варианта Pro с более высокими характеристиками Nintendo удивила нас Nintendo Switch OLED.  Он предлагает такую ​​же производительность, как и обычный коммутатор, но здесь и там есть некоторые премиальные обновления, а также самое очевидное обновление – OLED-дисплей от Samsung.  Однако выпуск Nintendo Switch OLED никогда не отрицал существование варианта Pro.  Дело в том, что с началом нового поколения для Sony и Microsoft Nintendo требуется лучший Switch, поскольку старое оборудование начинает стареть.  Теперь, кажется, компания действительно на пути к выпуску новой Nintendo Switch Pro.  В этой статье мы попытаемся перечислить все, что мы уже знаем об устройстве.

Nintendo Switch Pro – возможная дата выпуска

Напомним, слухи о Nintendo Switch Pro начали охлаждаться с выпуском Nintendo Switch OLED.  Однако компания никогда не отрицала существование будущего варианта Pro.  Дело в том, что игры начинают становиться все реальнее, что Nintendo может предлагать обновленное оборудование, если она хочет, чтобы на своей консоли были какие-то посторонние игры AAA.  Кроме того, консоль предоставит компании дополнительное пространство для обновления действующих игр первой стороны.

Nintendo Switch OLED
В интервью президент Nintendo Шунтаро Фурукава заявил, что нового Switch на следующий финансовый год нет.  Обратите внимание на “на следующий финансовый год”.  Он не сказал: «Нет нового коммутатора, которого мы действительно можем ожидать, когда текущий финансовый год закончится в марте 2023 года.  Конечно, компания сохраняет сдержанность и отрицает большинство утверждений о том, что новый Switch работает под обертывание.

По словам информатора Nate The Hate, новая Nintendo Switch Pro появится в первой половине следующего года.  Учитывая заявления господина Фурукавы, мы должны ожидать этого между апрелем и июнем 2023 года.  Конечно, есть более пессимистические заявления.  Piers Harding-Rolls из Ampere Analysis указывает на выпуск консоли следующего поколения к 2024 году.  Пока не ясно, означает ли это Nintendo Switch Pro или Nintendo Switch 2. Pro означает обновленное оборудование, тогда как 2 может обозначать совершенно новое поколение.  Это означает, что игры Nintendo Switch 2 могут не работать с консолью старого поколения.

Следует отметить, что, учитывая послужной список компании по запуску нескольких версий своих портативных устройств, мы не видим причин, чтобы компания не сохраняла название Nintendo Switch Pro.

Сколько это обойдется?

Мы ожидаем, что консоль будет стоить дороже OLED-варианта, но не абсурдно дороже.  Обычный коммутатор стоит в США около 299 долларов, в то время как OLED-модель стоит около 350 долларов.  Новая модель Pro может стоить от 350 до 400 долларов США.  Мы не ожидаем, что его цена достигнет таких консолей как PS5 и Xbox Series X.

Характеристики Nintendo Switch Pro

Есть несколько отчетов о спецификации новой консоли Pro.  Однако большинство из них, кажется, связано с лучшим процессором Tegra.  Кроме того, компания может использовать технологию DLSS, обеспечивающую более высокое разрешение, тогда как графический процессор продолжает генерировать графику 720p.

NVIDIA Tegra X1

Nintendo Swtich оснащен процессором NVIDIA Tegra X1, дисплеем 720p и памятью 32 ГБ.  Последнее обновление повысило время автономной работы до 9 часов.  Слухи также указывают на лучшее время автономной работы с вариантом Pro.

Tegra X1+

По словам источника информации @SciresM, Nintendo может оснастить новое устройство чипсетом Tegra X1+.  Процессор предложит более высокие возможности с более высокой тактовой частотой, а также будет иметь усовершенствованную систему охлаждения.  Кроме того, консоль будет иметь существенные изменения в дизайне, оставит OLED-панель от лучшего варианта и будет предлагать разрешение 4K в док-станции.

Согласно сообщениям, в док-станции Nintendo Switch Pro будет обеспечивать разрешение 4K благодаря использованию технологии масштабирования.  Это может использовать технологию NVIDIA DLSS или даже сопроцессор для повышения разрешения 1080p.

Кроме того, новая утечка в микропрограмме Switch содержит ссылку на «4kdp_preferred_over_usb30».  Очевидно, это означает выход 4K через DisplayPort вместо USB 3.0.

11 разработчиков работают над наборами инструментов 4K

Согласно Bloomberg, есть, по меньшей мере, 11 разработчиков, работающих с наборами инструментов 4K от Nintendo.  Таким образом, Nintendo действительно делает определенную работу, чтобы сделать 4K на Switch реальностью.  Однако Nintendo продолжает отрицать эти факты.

Nintendo Switch Pro

OLED или mini-LED?

Хотя некоторые слухи указывают на использование OLED-дисплеев, есть и другие, указывающие на внедрение mini-LED.  Последний более доступным и предлагает хорошее качество.  Однако мы должны переварить это с щепоткой соли.  В конце концов, mini-LED все еще делает очень маленькие шаги в отрасли.

По словам соучредителя DSCC и нынешнего генерального директора Росса Янга, использование панели OLED имеет некоторые преимущества и недостатки.  Все будет зависеть от типа содержимого, в которое вы играете, но яркие игры с большим количеством белого, безусловно, будут потреблять больше энергии.  В любом случае вы все равно получите энергоэффективность на черных экранах, которой нет на ЖК-дисплеях.

SSD на 64 ГБ, Tegra Xavier і 4K

Последняя деталь в списке происходит от банка 4Chan.  По словам пользователя Xhyll, похоже, получившего информацию от «бывшего сотрудника Nintendo», Switch Pro будет иметь специальную Nvidia Tegra Xavier с 64 ГБ памяти SSD.  Кроме того, он также подтверждает разрешение 4K.

Только представьте себе, что вы путешествуете по землям Хилиан в разрешении 4K.

Однако в его заявлении очень противоречивая часть.  По его словам, Pro стремится быть системой только для телевидения.  Мы не можем считать это точным отчетом.  В конце концов, портативность является одной из карт триумфа Nintendo из Switch.  Портативный аспект является одним из факторов, заставляющих пользователей рассматривать Switch вместо обычных «настольных» консолей.

Некоторые обновления, которые приветствуются с Nintendo Switch Pro

Есть некоторые функции, которые могут сделать Nintendo Switch Pro действительно привлекательным для всех.  Эти функции могут даже заставить текущих владельцев Switch рассмотреть вопрос об обновлении.

  • Дополнительная производительность: Хотя «производительность» никогда не была привлекательна для Switch, мы были бы не против большей производительности для запуска некоторых требовательных игр с лучшей частотой кадров.  Это также позволит некоторым играм выйти на платформу.  Поэтому большая производительность – это, безусловно, одна из вещей, которую мы ожидаем от нового Switch.
  • Лучшее качество сборки: Nintendo также может воспользоваться возможностью предложить улучшенное качество сборки, лучшую эргономику и лучшие элементы управления Joy-Con.  В конце концов, консоль «Pro» должна быть лучше Oled mod4el.
Nintendo Switch Pro
Концепция обновленного Joy-Cons / Автор изображения: ProjectXero
  • Поддержка 4K: Очевидно, это один из больших запросов на новую консоль.  В конце концов, 4K уже является реальностью среди игроков, Nintendo должен войти в эту категорию, по крайней мере, для режима док-станции.
  • Поддержка Bluetooth для наушников и других аксессуаров: Конечно, это деликатная область.  Nintendo Switch предлагает Bluetooth, но он очень ограничен поддержкой контроллеров Joy-Cons и Pro.  Нам необходима поддержка наушников Bluetooth.  В конце концов мы живем в эпоху настоящих беспроводных наушников, и они идеально соответствуют предложению Nintendo относительно портативной консоли.

Вывод

Как указывают многочисленные отчеты, Nintendo, кажется, действительно работает над новой Nintendo Switch Pro.  Однако вопросов все еще витает много.  Это обновление для Switch или совершенно новое поколение, предлагающее поддержку игр текущего поколения?

Nintendo Switch Pro

Одно мы знаем: пора для Nintendo обновить Switch.  Он может сохранить формулу, которая все еще делает эту старую консоль одной из самых продаваемых консолей в мире.  Однако пора предложить больше аппаратного обеспечения разработчикам и улучшить опыт для игроков.

В любом случае, поскольку для текущего Switch появятся большие игры, например The Legend of Zelda Breath of the Wild 2, мы ожидаем, что компания будет поддерживать текущий продукт еще долго-долго.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua