Twitter подав до суду за масові звільнення

Ілон Маск офіційно придбав Twitter кілька днів тому в рамках угоди на 44 мільярди доларів. З моменту захоплення існувала невизначеність щодо всього, що стосується Twitter. Одне ми знаємо напевно: у Twitter відбудуться значні зміни. Ці зміни будуть на всіх рівнях компанії. Пан Маск уже звільнив топменеджерів компанії, а інші просто пішли. Відсьогодні співробітники Twitter вже отримують листи про звільнення. А згідно з Bloomberg News, співробітники Twitter не йдуть без бою. У звіті стверджується, що На Twitter подали до суду через те, що Ілон Маск планує скоротити близько 3700 робочих місць. Це половина його робочої сили.

Пошук у Twitter

Співробітників Twitter потрібно попередити за два місяці

Співробітники стверджують, що компанія звільняє працівників без належного повідомлення. Вони вважають, що це порушує Федеральне законодавство США та Каліфорнії. Вони подали колективний позов проти компанії до федерального суду в Сан-Франциско в четвер. У електронному листі до співробітників Twitter повідомив, що компанія планує почати звільняти працівників у п’ятницю. Маск хоче скоротити витрати компанії, включаючи витрати на інфраструктуру.

Федеральний закон про повідомлення про пристосування та перенавчання працівників забороняє великим компаніям здійснювати масові звільнення без попередження принаймні за 60 днів. Колективний позов спрямований на постанову суду, яка зобов’язує Twitter виконувати вищезазначений акт і обмежує компанію вимагати від працівників підписувати документи, які можуть відмовитися від їхнього права брати участь у судовому процесі.

«Ми подаємо це сьогодні ввечері, щоб переконатися, що працівники усвідомлюють, що вони не повинні відмовлятися від своїх прав, у них є канал для захисту своїх прав», — сказала в інтерв’ю Шеннон Лісс-Ріордан, адвокат, який подав скаргу в четвер.

На цей час офіційної відповіді Twitter щодо позову немає. У червні Tesla Маска скоротила близько 10% своєї робочої сили, а Лісс-Ріордан подала до суду на Tesla за аналогічні претензії.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Twitter подал в суд за массовые увольнения

Илон Маск официально приобрел Twitter несколько дней назад в рамках сделки на 44 миллиарда долларов.  С момента захвата существовала неопределенность по всему, что касается Twitter.  Одно мы знаем точно: в Twitter произойдут значительные изменения.  Эти изменения будут на всех уровнях компании.  Господин Маск уже уволил топ-менеджеров компании, а другие просто ушли.  С сегодняшнего дня сотрудники Twitter уже получают письма об увольнении.  А согласно Bloomberg News, сотрудники Twitter не уходят без боя.  В отчете утверждается, что в Twitter подали в суд из-за того, что Илон Маск планирует сократить около 3700 рабочих мест.  Это половина его рабочей силы.

Пошук у Twitter

Сотрудников Twitter нужно предупредить через два месяца

Сотрудники утверждают, что компания увольняет работников без должного уведомления.  Они считают, что это нарушает Федеральное законодательство США и Калифорнии.  Они подали коллективный иск против компании в федеральный суд в Сан-Франциско в четверг.  В электронном письме сотрудникам Twitter сообщил, что компания планирует начать увольнять работников в пятницу.  Маск хочет сократить расходы компании, включая затраты на инфраструктуру.

Федеральный закон об уведомлении о приспособлении и переобучении работников запрещает крупным компаниям совершать массовые увольнения без предупреждения по крайней мере за 60 дней.  Коллективный иск направлен на постановление суда, которое обязывает Twitter выполнять вышеупомянутый акт и ограничивает компанию требовать от работников подписывать документы, которые могут отказаться от их права участвовать в судебном процессе.

«Мы подаем это сегодня вечером, чтобы убедиться, что работники осознают, что они не должны отказываться от своих прав, у них есть канал для защиты своих прав», — сказала в интервью Шеннон Лисс-Риордан, адвокат, подавший жалобу в четверг.

На данный момент официального ответа Twitter по поводу иска нет.  В июне Tesla Маска сократила около 10% своей рабочей силы, а Лисс-Риордан подала в суд на Tesla за аналогичные претензии.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua