TikTok передасть ваші конфіденційні дані до Китаю

Найбільш спірна проблема з обробкою даних користувачів не вирішується оновленою ​​політикою конфіденційності TikTok. За даними Guardian, дуже популярний додаток для коротких відео оголосив, що з 2 грудня дані користувачів із Великобританії, Швейцарії та Європейської економічної зони будуть доступні для співробітників у кількох країнах світу, включаючи Китай.

Елейн Фокс, голова відділу конфіденційності TikTok у Європі, заявила у вчорашній заяві, що доступ надається «на основі продемонстрованої потреби виконувати свою роботу, за умови дотримання низки надійних заходів безпеки та протоколів затвердження, а також за допомогою методів, які визнані відповідно до GDPR [the EU’s general data protection regulation]».

Оскільки регулятори стурбовані тим, що TikTok і його материнська компанія Bytedance можуть надати інформацію китайському уряду. Проблема доступу до даних користувачів із Китаю все ще залишається актуальною. Попри непохитні зусилля програми та її власника, щоб усунути це занепокоєння, регуляторні органи все ще розглядають це питання.

Tiktok: Ми передамо дані користувачів до Китаю

Tik Tok

Отже, «TikTok прагне бути відкритим і чітким щодо того, як ми збираємо та обробляємо інформацію наших користувачів. Ми продовжуватимемо працювати, щоб завоювати та зміцнювати довіру нашої спільноти. З оновленнями, зосередженими на прозорості наших методів обробки даних. Зверніть увагу на інвестиції, які ми робимо в людей і технології, щоб забезпечити безпеку нашої спільноти».

Крім того, TikTok вже багато років є предметом передачі особистих даних американських і європейських користувачів до Китаю. Де знаходиться її материнська компанія ByteDance. Пам’ятайте, що ці страхи є законними. Оскільки ця компанія є членом Китайської федерації компаній та Інтернету. Як зазначено в статуті цієї організації. Кожна компанія-член повинна дотримуватися «шляху Сі Цзіньпіня (чинний президент Китаю)». Погоджуючись бути під контролем «китайській адміністрації кіберпростору». Тобто китайської установи, яка відповідає за вебспостереження.

Цифрами: TikTok величезний

 • 1 мільярд: активних користувачів у всьому світі
 • 136,5 мільйонів: Користувачі TikTok у США, його найбільшому ринку
 • 67%: Частка американських підлітків, які користуються додатком щодня
 • 99 хвилин: середній час, який американські діти та підлітки витрачають на Tiktok щодня
 • 6,3 мільярда доларів: За даними Sensor Tower Company, користувачі витрачають гроші в додатку з моменту його запуску у 2017 році.
 • Середній користувач відкриває TikTok 19 разів на день
 • Інфлюенсер США Див Коефіцієнт залучення майже 18%
 • У 2020 році TikTok заробив приблизно 1,9 мільярда доларів США
 • TikTok має 2 мільярди встановлень у Play Store та App Store.
 • TikTok є найбільш завантажуваною програмою в Apple App Store
 • У скількох країнах доступний TikTok? 155
 • Середня кількість переглянутих відео на TikTok? Більше ніж 1 мільйон відео

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

TikTok передаст ваши конфиденциальные данные в Китай

Наиболее спорная проблема с обработкой данных пользователей не решается обновленной политикой конфиденциальности TikTok.  По данным Guardian, очень популярное приложение для коротких видео объявило, что со 2 декабря данные пользователей из Великобритании, Швейцарии и Европейской экономической зоны будут доступны для сотрудников в нескольких странах мира, включая Китай.

Элейн Фокс, глава отдела конфиденциальности TikTok в Европе, заявила во вчерашнем заявлении, что доступ предоставляется «на основе продемонстрированной потребности выполнять свою работу, при соблюдении ряда надежных мер безопасности и протоколов утверждения, а также с помощью методов, признанных в соответствии с GDPR [ the EU’s general data protection regulation]».

Поскольку регуляторы озабочены тем, что TikTok и его материнская компания Bytedance могут предоставить информацию китайскому правительству.  Проблема доступа к данным пользователей из Китая все еще остается актуальной.  Несмотря на непоколебимые усилия программы и ее владельца, чтобы устранить это беспокойство, регуляторные органы все еще рассматривают этот вопрос.

Tiktok: Мы передадим данные пользователей Китаю

Tik Tok

Следовательно, «TikTok стремится быть открытым и четким по поводу того, как мы собираем и обрабатываем информацию наших пользователей.  Мы будем продолжать работу, чтобы завоевать и укреплять доверие нашего сообщества.  С обновлениями, сосредоточенными на прозрачности наших методов обработки данных.  Обратите внимание на инвестиции, которые мы делаем в людей и технологии, чтобы обеспечить безопасность нашего общества».

Кроме того, TikTok уже много лет является предметом передачи личных данных американских и европейских пользователей в Китай.  Где находится материнская компания ByteDance.  Помните, что эти страхи законны.  Поскольку компания является членом Китайской федерации компаний и Интернета.  Как отмечено в уставе этой организации.  Каждая компания-член должна соблюдать «путь Си Цзиньпиня (действующий президент Китая)», соглашаясь быть под контролем «китайской администрации киберпространства».  То есть китайского учреждения, отвечающего за веб-наблюдение.

Цифры: TikTok огромный

 • 1 миллиард: активных пользователей по всему миру
 • 136,5 миллионов: Пользователи TikTok в США, его крупнейшем рынке
 • 67%: Доля американских подростков, пользующихся приложением ежедневно
 • 99 минут: среднее время, которое американские дети и подростки тратят на Tiktok каждый день
 • 6,3 миллиарда долларов: По данным Sensor Tower Company, пользователи тратят деньги в приложении с момента его запуска в 2017 году.
 • Средний пользователь открывает TikTok 19 раз в день
 • Инфлюэнсер США См. Коэффициент привлечения почти 18%
 • В 2020 году TikTok заработал примерно 1,9 миллиарда долларов США
 • TikTok имеет 2 миллиарда установок в Play Store и App Store.
 • TikTok является наиболее скачиваемой программой в Apple App Store
 • В скольких странах доступен TikTok?  155
 • Среднее количество просмотренных видео на TikTok?  Более 1 миллиона видео

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua