Samsung висміює Apple, яка не виробляє смартфони зі складаним екраном

Всі знущаються з Apple. Насправді компанія з Купертіно вважає це інноваційним. Її шанувальники вважають, що немає бренду, кращого за Apple. Але коли дивитися об’єктивно, все змінюється. Вчора Samsung Mobile випустила нову рекламу, в якій корейська компанія прямо і глибоко висміяла Apple.

https://www.youtube.com/watch?v=HeqD7v4f8Jk

Як Samsung знущається з Apple

Як ви бачите на відео, чоловік сидить на паркані з видом на роздрібний магазин, який дуже схожий на магазин Apple. Працівник Apple запитує: «Гей, що ти там робиш? Не можна сидіти на паркані».

Чоловік відповідає: «З боку Samsung у них є складні телефони та чудові камери». Те, що він каже, приваблює клієнта Apple, який цікавиться складними пристроями. Але співробітник намагається переконати його піти, кажучи: «Ми чекаємо, поки прийдуть ці пристрої». Але чоловік, який сидить на паркані, каже, що немає потреби чекати майбутніх складних смартфонів Apple, оскільки у Samsung вони вже є.

А що каже співробітник Apple? «Оскільки ми так робимо, ми чекаємо».

Весь вміст реклами полягає в тому, що Samsung висміює Apple за відсутність смартфона зі складаним екраном.

Відсутність інновацій Apple стала темою для багатьох компаній, щоб висміювати фірму з Купертіно. Google висміював Apple за те, що вона не пропонує повідомлення RCS. Таку ж компанію склала компанія Garmin для розрахунку витривалості годинника.

Galaxy Z Flip4

Після смерті Стіва Джобса компанія не внесла жодних інновацій. Вона навіть почав використовувати виїмку для чубчика, коли цей дизайн був адаптований багатьма виробниками смартфонів Android.

Але ми повинні визнати, що б не робила Apple, це вітається клієнтами. По суті, вона продає все більше і більше продуктів. І хоча загальний ринок смартфонів страждає від падіння продажів, виробник iPhone демонструє щорічне зростання.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung высмеивает Apple, которая не производит складные смартфоны

Все издеваются над Apple.  На самом деле компания Купертино считает это инновационным.  Ее поклонники считают, что нет бренда лучше Apple.  Но когда смотреть объективно, все меняется.  Вчера Samsung Mobile выпустила новую рекламу, в которой корейская компания прямо и глубоко высмеяла Apple.

https://www.youtube.com/watch?v=HeqD7v4f8Jk

Як Samsung знущається з Apple

Как вы видите на видео, мужчина сидит на заборе с видом на розничный магазин, который очень похож на магазин Apple.  Сотрудник Apple спрашивает: «Эй, что ты там делаешь?  Нельзя сидеть на заборе».

Мужчина отвечает: «Со стороны Samsung у них есть сложные телефоны и отличные камеры».  То, что он говорит, привлекает клиента Apple, интересующегося сложными устройствами.  Но сотрудник пытается убедить его уйти, говоря: “Мы ждем, пока придут эти устройства”.  Но сидящий на заборе мужчина говорит, что нет нужды ждать будущих сложных смартфонов Apple, поскольку у Samsung они уже есть.

А что говорит сотрудник Apple?  «Поскольку мы так поступаем, мы ждем».

Все содержимое рекламы состоит в том, что Samsung высмеивает Apple за отсутствие смартфона со складывающимся экраном.

Отсутствие инноваций Apple стало темой для многих компаний, чтобы высмеивать фирму из Купертино.  Google высмеивал Apple за то, что она не предлагает уведомления RCS.  Такую же компанию составила компания Garmin для расчета выносливости часов.Galaxy Z Flip4

После смерти Стива Джобса компания не внесла никаких инноваций.  Она даже начал использовать выемку для челки, когда этот дизайн был адаптирован многими производителями смартфонов Android.

Но мы должны признать, что бы ни делала Apple, это приветствуется клиентами.  В сущности, она продает все больше и больше продуктов.  И хотя общий рынок смартфонов страдает падением продаж, производитель iPhone демонстрирует ежегодный рост.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua