Витік специфікацій Honor Magic5 підтверджує його флагманське позиціювання

Якщо нічого не трапиться випадково, Qualcomm проведе саміт Qualcomm Snapdragon 14-17 листопада. Як ви здогадуєтеся, на заході компанія представить нове покоління флагманської платформи Android – Snapdragon 8 Gen 2. Тому логічно, що ми все частіше дізнаємося про нові пристрої з ним. Одним з них стане серія Honor Magic5. Сьогодні ми дізналися про деякі характеристики майбутньої лінійки.

Характеристики Honor Magic5

Інформатор Weibo сказав, що Honor Magic5 матиме низку дивовижних функцій. Наприклад, він використовуватиме 6,8-дюймовий налаштований квазівисокошвидкісний гнучкий екран з сертифікатом захисту очей. У телефоні буде використовуватися надвеликий нижній головний датчик на 50 МП з AI-ISP. Існує також режим AON, який дозволяє досягти роботи камери з надзвичайно низьким енергоспоживанням за допомогою незалежного провайдера. Крім того, він швидше реагує на розблокування обличчям, покращує моніторинг керування жестами та крутий запуск камери.

Нова серія Honor Magic5 вийде на ринок лише в першому кварталі наступного року. Це буде справжній висококласний смартфон під брендом Honor. Тож логічно бачити під капотом мобільну платформу Snapdragon 8 Gen 2. Згідно з попередніми новинами, в серію також увійде модель з флагманським процесором MediaTek Dimensity 9200.

Розмір 9200

Інші варті уваги функції включають рейтинг водонепроникності IP68 і швидку дротову зарядку потужністю 100 Вт + швидку бездротову зарядку потужністю 50 Вт. У серії повинна працювати система Magic OS7.0, яка значно покращить плавність і витривалість.

Оскільки серія смартфонів Honor Magic4 вийшла на ринок наприкінці лютого цього року, є всі підстави вважати, що нові моделі з’являться десь наприкінці зими або на початку весни. Але ми також повинні мати на увазі, що чіп Snapdragon 8 буде розкритий раніше. Тож телефон Honor також може з’явитися раніше.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Утечка спецификаций Honor Magic5 подтверждает его флагманскую позицию

Если ничего не случится случайно, Qualcomm проведет саммит Qualcomm Snapdragon 14-17 ноября.  Как вы догадываетесь, на мероприятии компания представит новое поколение флагманской платформы Android – Snapdragon 8 Gen 2. Поэтому логично, что мы все чаще узнаем о новых устройствах с ним.  Одним из них станет серия Honor Magic5.  Сегодня мы узнали некоторые характеристики будущей линейки.

Характеристики Honor Magic5

Информатор в Weibo сказал, что Honor Magic5 будет иметь ряд удивительных функций.  К примеру, он будет использовать 6,8-дюймовый настроенный квазивысокоскоростной гибкий экран с сертификатом защиты глаз.  В телефоне будет использоваться сверхбольший нижний главный датчик на 50 МП с AI-ISP.  Существует также режим AON, позволяющий добиться работы камеры с чрезвычайно низким энергопотреблением с помощью независимого провайдера.  Кроме того, он скорее реагирует на разблокировку лицом, улучшает мониторинг жестов и крутой запуск камеры.

Новая серия Honor Magic5 выйдет на рынок только в первом квартале следующего года.  Это будет подлинный высококлассный смартфон под брендом Honor.  Так что логично видеть под капотом мобильную платформу Snapdragon 8 Gen 2. Согласно предварительным новостям, в серию также войдет модель с флагманским процессором MediaTek Dimensity 9200.

Розмір 9200

Другие достойные внимания функции включают в себя рейтинг водонепроницаемости IP68 и быструю проводную зарядку мощностью 100 Вт + быструю беспроводную зарядку мощностью 50 Вт.  В серии должна работать система Magic OS7.0, которая значительно улучшит плавность и выносливость.

Поскольку серия смартфонов Honor Magic4 вышла на рынок в конце февраля этого года, есть все основания полагать, что новые модели появятся где-нибудь в конце зимы или в начале весны.  Но мы также должны иметь в виду, что чип Snapdragon 8 будет раскрыт раньше.  Телефон Honor также может появиться раньше.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua