Суперкомпактна електростанція MERRAC SPACE PRO I 06 надходить на Indiegogo

Електрика – це кров нашої цивілізації, і ми сприймаємо легкий доступ до електроенергії як належне. Навіть невелике відключення або затемнення може зіпсувати нам день, тому що ми іноді занадто покладаємося на наші пристрої. Портативні електростанції — це спосіб пом’якшити такі страхи та служать безцінними гаджетами для наших енергетичних потреб у різних ситуаціях. Від ролей резервного домашнього генератора до компаньйонів на природі та джерел живлення для кемпінгу. А дуже цікава модель MERRAC SPACE PRO I 06 тепер доступна на Indiegogo за дуже вигідною ціною.

MERRAC SPACE PRO I 06 особлива, на перший погляд, адже це одна з найкомпактніших моделей на ринку. Завдяки розмірам лише 275 x 180 x 220 мм і вазі 8 кг він справді виділяється з натовпу. Попри невеликі розміри, він все ще може запропонувати дуже солідну місткість 540 Вт·год і 650 Вт вихідної потужності. Цього більш ніж достатньо для роботи більшості побутових приладів, але не рекомендується використовувати його для живлення важкої техніки.

Універсальна і компактна електростанція

Завдяки 10 вихідним портам він пропонує безліч різноманітних варіантів для заряджання різних пристроїв. Ще одна відмінна функція — унікальна технологія швидкого заряджання MERRAC із потужністю заряджання 350 Вт. Це дозволяє повністю зарядити електростанцію всього за 1,6 години. Ви також можете під’єднати його до сонячних генераторів (макс. 200 Вт), щоб отримати повністю екологічну енергію. MERRAC SPACE PRO I 06 також оснащений гарним великим РК-екраном спереду. Таким чином, ви можете бачити всю важливу інформацію відразу.

А тепер у вас є шанс придбати його за ще нижчою ціною завдяки поточній краудфандинговій кампанії на Indiegogo. Остаточна ціна становить лише 399 доларів, що дуже привабливо для такої компактної солідної електростанції. Ви, звичайно, можете знайти більше інформації про це на офіційному вебсайті.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Суперкомпактная электростанция MERRAC SPACE PRO I 06 поступает на Indiegogo

Электричество – кровь нашей цивилизации, и мы воспринимаем легкий доступ к электроэнергии как должное.  Даже небольшое отключение или затмение может испортить нам день, потому что мы иногда слишком полагаемся на наши устройства.  Портативные электростанции – это способ смягчить такие страхи и служат бесценными гаджетами для наших энергетических потребностей в разных ситуациях.  От ролей резервного домашнего генератора до компаньонов на природе и источников питания для кемпинга.  А очень интересная модель MERRAC SPACE PRO I 06 теперь доступна на Indiegogo по очень выгодной цене.

MERRAC SPACE PRO I 06 особенный на первый взгляд, ведь это одна из самых компактных моделей на рынке.  Благодаря размерам всего 275 x 180 x 220 мм и весу 8 кг он действительно выделяется из толпы.  Несмотря на небольшие размеры, он все еще может предложить очень солидную емкость 540 Вт·ч и 650 Вт выходной мощности.  Этого предостаточно для работы большинства бытовых приборов, но не рекомендуется использовать его для питания тяжелой техники.

Универсальная и компактная электростанция

Благодаря 10 выходным портам он предлагает множество разнообразных вариантов для зарядки разных устройств.  Еще одна отличная функция – уникальная технология быстрой зарядки MERRAC с мощностью зарядки 350 Вт.  Это позволяет полностью зарядить электростанцию ​​всего за 1,6 часа.  Вы также можете подключить его к солнечным генераторам (макс. 200 Вт), чтобы получить полностью экологичную энергию.  MERRAC SPACE PRO I 06 также оснащен хорошим большим ЖК-экраном спереди.  Таким образом, вы можете видеть всю важную информацию сразу.

А теперь у вас есть шанс приобрести его по еще более низкой цене благодаря текущей краудфандинговой кампании на Indiegogo. Окончательная цена составляет всего 399 долларов, что очень привлекательно для столь компактной солидной электростанции. Вы, конечно, можете найти больше информации об этом на официальном сайте.

 

 

 

 

 

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua