OPPO Find X6: Наступний телефон із сенсором Sony IMX989

Навесні цього року OPPO випустила серію флагманських телефонів Find X5. Вони не лише мають видатний дизайн, але й мають камеру найвищого рівня. Користувачі високо оцінили систему візуалізації цієї серії. Багато великих виробників смартфонів розробляють і випускають два покоління на рік. Здається, OPPO не виняток. Ми маємо на увазі, що OPPO Find X6 нещодавно почав з’являтися в різних витоках і чутках. Це просто означає, що телефон уже в дорозі. Сьогодні ми отримали деякі відомості про майбутні моделі.

Камера та характеристики OPPO Find X6

Як повідомляється в китайському витоку, майбутній OPPO Find X6 матиме три 50-мегапіксельні лінзи на задній панелі. Серед них буде Sony IMX989 CMOS як основний об’єктив. До цього ми бачили цей датчик на Xiaomi Mi 12S Ultra. Крім того, ми знаємо, що Xiaomi Mi 13 Pro також використовує його.

Так, це той самий датчик, який спільно розробили Xiaomi та Sony. Його витрати на дослідження та розробки перевищили 15 мільйонів доларів. Кожна зі сторін заплатила по половині. IMX989 поставляється з 1-дюймовою підошвою, яка є найбільшою в галузі. Цей датчик може похвалитися рядом оптимізацій:

  • на 172% більша світлочутлива площа;
  • на 76% більша світлочутлива здатність;
  • на 32,5% швидше швидкість камери;
  • на 11% швидша швидкість запуску;
  • він підтримує відеознімання нічних сцен 4K HDR на рівні чипа.

Вчора ми дізналися, що Xiaomi дозволить своїм конкурентам використовувати цей датчик. Конкретної назви моделі не було. Але тепер виявилося, що ми говорили про OPPO Find X6.

Однак кожен виробник, який використовує цей датчик, додасть своє програмне забезпечення. Що стосується телефону OPPO, він використовуватиме чип власної розробки Mariana MariSilicon X.

OPPO Find X6

Ми чули деякі чутки що, серія OPPO Find X6 включатиме дві моделі – базову версію та варіант Pro. Вони будуть мати роздільну здатність екрана 1,5K і 2K відповідно. Серед них версія Pro використовуватиме матеріал Samsung E6 і вигнутий дизайн екрана. Під капотом серії буде встановлено флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

Компанія повинна представити телефон цього року. Але в продаж він надійде тільки в першому кварталі 2023 року.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

OPPO Find X6: Следующий телефон с сенсором Sony IMX989

Весной OPPO выпустила серию флагманских телефонов Find X5.  Они не только обладают выдающимся дизайном, но и имеют камеру высочайшего уровня.  Пользователи высоко оценили систему рендеринга этой серии.  Многие крупные производители смартфонов разрабатывают и выпускают два поколения в год.  Похоже, OPPO не исключение.  Мы имеем в виду, что OPPO Find X6 недавно начал появляться в разных истоках и слухах.  Это просто значит, что телефон уже в пути.  Сегодня мы получили некоторые сведения о будущих моделях.

Камера та характеристики OPPO Find X6

Как сообщается в китайской утечке, будущий OPPO Find X6 будет иметь три 50-мегапиксельные линзы на задней панели.  Среди них будет Sony IMX989 CMOS в качестве основного объектива.  До этого мы видели этот датчик на Xiaomi Mi 12S Ultra.  Кроме того, мы знаем, что Xiaomi Mi 13 Pro также использует его.

Да, это тот самый датчик, который совместно разработали Xiaomi и Sony.  Его расходы на исследования и разработки превысили 15 миллионов долларов.  Каждая из сторон заплатила по половине.  IMX989 поставляется с 1-дюймовой подошвой, которая является самой большой в отрасли.  Этот датчик может похвастаться рядом оптимизации:

  • на 172% больше светочувствительной площади;
  • на 76% больше светочувствительной способности;
  • на 32,5% быстрее скорость камеры;
  • на 11% более быстрая скорость запуска;
  • он поддерживает видеосъемку ночных сцен 4K HDR на уровне чипа.

Вчера мы узнали, что Xiaomi позволит своим конкурентам использовать этот датчик.  Конкретного названия модели не было.  Но сейчас оказалось, что мы говорили об OPPO Find X6.

Однако каждый изготовитель, использующий этот датчик, добавит свое программное обеспечение.  Что касается телефона OPPO, то он будет использовать чип собственной разработки Mariana MariSilicon X.OPPO Find X6

Мы слышали некоторые слухи, что серия OPPO Find X6 будет включать две модели – базовую версию и вариант Pro.  Они будут иметь разрешение экрана 1,5K и 2K соответственно.  Среди них версия Pro будет использовать материал Samsung E6 и изогнутый дизайн экрана.  Под капотом серии будет установлен флагманский процессор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

Компания должна представить телефон в этом году.  Но в продажу он поступит только в первом квартале 2023 года.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua