Ілон Маск звільнить 50% співробітників Twitter з цієї п’ятниці

Ми не знаємо, що думали співробітники Twitter про придбання компанії Ілоном Маском. Але ясно одне – вони хочуть, щоб цього ніколи не було. Згідно з BusinessInsider Ілон Маск планує звільнити 50% своїх співробітників.

Згідно Bloomberg обізнані люди повідомили, що звільнення почнуться в п’ятницю (4 листопада). Рішення стосується понад 3700 позицій.

Половина співробітників Twitter залишить свої посади

Крім того, Маск також має намір скасувати поточну політику компанії щодо віддаленої роботи. Він вимагає, щоб інші працівники звітували з офісу, хоча деякі можуть робити винятки.

Примітка: загальна кількість співробітників Twitter на кінець вересня становила 7500 осіб.

Твіттер Ілона Маска

Ілон Маск заявив, що головною причиною повних звільнень є скорочення витрат і підвищення ефективності. До цього багато керівників середньої та вищої ланки вже покинули компанію. Тих топменеджерів, які все ще працюють в компанії, попросили надати список членів команди, які повинні залишити свої посади. На вихідних мають надіслати списки. Ті, хто залишає свої посади, отримують 60 днів вихідної допомоги.

Список був розроблений і ранжований на основі внесків окремих осіб у код Twitter під час роботи в компанії. Пізніше інженери Tesla та керівники Twitter перевіряють його.

До речі, після того, як Маск очолив Twitter, новинні організації помітили сплеск расових і ворожих висловлювань на сайті.

Менеджери Twitter наказали деяким співробітникам працювати 12-годинними змінами, сім днів на тиждень, без оплати понаднормової роботи або вихідних.

https://twitter.com/evanstnlyjones/status/1587690084064669701?ref_src=twsrc%5Etfw

Через кілька днів після того, як Маск очолив компанію, співробітник Twitter опублікував фотографію, на якій його бос спав на підлозі в офісі. На фото Естер Кроуфорд, директорка з управління продуктами Twitter, одягнена на очі, загорнута в спальний мішок і відпочиває на спальнику.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Илон Маск уволит 50% сотрудников Twitter с этой пятницы

Мы не знаем, что думали сотрудники Twitter о приобретении компании Илоном Маском.  Но ясно одно – они хотят, чтобы этого никогда не было.  Согласно BusinessInsider Илон Маск планирует уволить 50% своих сотрудников.

Согласно Bloomberg знающие люди сообщили, что увольнения начнутся в пятницу (4 ноября).  Решение касается более 3700 позиций.

Половина сотрудников Twitter покинет свои должности

Кроме того, Маск также намерена отменить текущую политику компании по удаленной работе.  Он требует, чтобы другие работники отчитывались из офиса, хотя некоторые могут делать исключения.

Примечание: общее количество сотрудников Twitter на конец сентября составило 7500 человек.Твіттер Ілона Маска

Илон Маск заявил, что главной причиной полных увольнений является сокращение затрат и повышение эффективности.  До этого многие руководители среднего и высшего звена уже покинули компанию.  Тех менеджеров, которые все еще работают в компании, попросили предоставить список членов команды, которые должны покинуть свои должности.  В выходные должны отправить списки.  Оставляющие свои должности получают 60 дней выходного пособия.

Список был разработан и ранжирован на основе вкладов отдельных лиц в код Twitter во время работы в компании.  Позже инженеры Tesla и руководители Twitter проверяют его.

Кстати, после того, как Маск возглавил Twitter, новостные организации заметили всплеск расовых и враждебных высказываний на сайте.

Менеджеры Twitter приказали некоторым сотрудникам работать 12-часовыми сменами, семь дней в неделю, без оплаты сверхурочной работы или выходных.https://twitter.com/evanstnlyjones/status/1587690084064669701?ref_src=twsrc%5Etfw

Через несколько дней после того, как Маск возглавил компанию, сотрудник Twitter опубликовал фотографию, на которой его босс спал на полу в офисе.  На фото Эстер Кроуфорд, директор по управлению продуктами Twitter, одетая на глаза, завернутая в спальный мешок и отдыхает на спальнике.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua