Випущено Huawei Pocket S — найдешевший смартфон-розкладачку

Як і було заплановано, сьогодні компанія Huawei провела велику подію. На конференції китайська технологічна компанія першого рівня представила кілька нових продуктів, зокрема новий смартфон-розкладачку. Huawei Pocket S був предметом розмов протягом деякого часу. Тепер він офіційно вийшов.

На заході представник компанії заявив, що Huawei є абсолютним лідером на вітчизняному ринку смартфонів зі складаним екраном. Вона займає 52% китайського ринку. Таким чином, купуючи складні телефони, кожен другий віддає перевагу Huawei.

Huawei Pocket S

Ключ до успіху полягає в тому, що Huawei постійно покращує продуктивність своїх складних смартфонів. Покращення стосуються всіх аспектів, включаючи структуру, дизайн і загальний досвід. «Huawei продовжуватиме долати технологічні вузькі місця та лідируватиме в галузі інновацій».

Зовнішній вигляд Huawei Pocket S

Huawei Pocket S успадкував стиль дизайну попереднього Huawei P50 Pocket. Він приймає рішення для складання зверху вниз. Порівняно з попередньою моделлю він легший, тонший і загалом компактніший.

Нам подобається те, що нова модель пропонує до 6 кольорів. До них відносяться обсидіановий чорний, морозний сріблястий, зелений м’ятний, рожевий сакура, золотистий примула та блакитний кристал льоду. Таким чином, будь-який покупець зможе підібрати колір, який відповідає його вподобанням.

Кольори Huawei Pocket S

Що стосується складної конструкції, вона має першу в галузі багатовимірну петлю для підйому краплі води. Він утворює простір екрана у формі краплі води в точці згину. В результаті його зручніше тримати.

Водночас він використовує різні інноваційні матеріали, такі як рідкий метал на основі цирконію. Крім того, сталь MIM досягає найвищої міцності в галузі. Він власноруч розроблений «Лабораторією суперматеріалів Huawei». Цей матеріал ударостійкий, не деформується, міцний і довговічний.

Загалом Huawei Pocket S витримує 400 000 повторних складань. Тож навіть якщо його складати 200 разів на день, він може прослужити більше ніж п’ять років.

Екрани

6,9-дюймовий складний дисплей має однакову ширину з усіх боків і співвідношення сторін екрана 21:9. Він має щільність пікселів 442 ppi для надзвичайно чіткого відображення вмісту. Крім того, екран підтримує 1,07 мільярда кольорів, керування кольорами в широкому діапазоні кольорів P3, інтелектуальне регулювання частоти оновлення до 120 Гц, надвисоку частоту дискретизації дотику до 300 Гц і 1440 Гц ШІМ-затемнення.

На задній панелі ми також можемо знайти невеликий зовнішній екран. Разом із задньою камерою вони утворюють подвійний кільцевий дизайн Vientiane. Ви можете легко переглядати повідомлення, телефонні дзвінки, фотографії, погоду та інші програми, не розгортаючи. Водночас ви також можете виконувати інші операції, наприклад платежі.

Дизайн Huawei Pocket

Це 1,04-дюймовий круглий OLED-екран 340 × 340. До речі, основний екран має роздільну здатність 2790 × 1188 і також використовує матеріал OLED.

Телефон також підтримує відеодисплей HDR Vivid із багатшими кольорами та шарами та сильнішим контрастом між світлим і темним. Разом з тим він також використовує нанооптичну плівку з антивідблиском, яка також може чітко відображати вміст під прямими сонячними променями.

Система візуалізації

Huawei Pocket S оснащено суперсенсорною системою зображення та суперсенсорним датчиком RYYB. Останній збільшує кількість світла, що надходить, на 40%.

Камера оснащена 40-мегапіксельним RYYB 1/1,7-дюймовим сенсором із суперчутливістю. Він має діафрагму f/1,8. При цьому є 13-мегапіксельна надширококутна камера (діафрагма f/2.2) і лазерний датчик фокусування. Камера підтримує систему обробки зображень Huawei XMAGE.

Ви можете використовувати Huawei Pocket S, щоб робити селфі за допомогою 10,7-мегапіксельної надширококутної камери (діафрагма f/2.2). І для цього не потрібно розкладати телефон. Ви також можете двічі торкнутися екрана, щоб перемикнутися в надширококутний режим. Це дозволить робити знімки кількох осіб.

Суперчутливий датчик Huawei Pocket S працює з новим алгоритмом нічної сцени для оптимізації текстури світла й тіні.

Апаратне забезпечення та продуктивність

У Huawei Pocket S використовується перша в галузі ультрахолодна гнучка графенова система розсіювання тепла. Графеновий теплопровідний шар, розташований поперек осі, забезпечує ефективну теплопровідність, а площа поверхні, що проводить тепло, збільшена на 80%.

Крім того, всередині ви можете знайти процесор Qualcomm Snapdragon 778G 4G. Ми розуміємо, що це не найпотужніший чипсет. Але Snapdragon 778G довів свій високий клас продуктивності. Насправді цей телефон не націлений на продуктивність. Тож те, що цей процесор пропонує та здатний робити, є задовільним.

Наш герой оснащений акумулятором на 4000 мАг. Останній підтримує швидку зарядку 40 Вт. Простіше кажучи, телефон може досягти 52% заряду за 20 хвилин.

Складна трубка Huawei

Що стосується підключення, Huawei Pocket S має сигнал суперантени. Крім того, він підтримує Wi-Fi 6. Тут ми повинні більше зосередитися на конструкції антени. Телефон отримав нову конструкцію антени, що дозволяє користувачам використовувати його в розкладеному або складеному стані. Тепер немає різниці в тому, що ви робите для телефону. Ви можете тримати його однією рукою, грати в ігри, переглядати вебсторінки тощо. Він вільно перемикає антени, щоб забезпечити користувачам більш плавне спілкування в мережі.

Ціна та доступність Huawei Pocket S

Ви можете вибрати з трьох варіантів: 8 ГБ + 128 ГБ коштує 5988 юанів ($822), 8 ГБ + 256 ГБ коштує 6488 юанів ($891), а ціна 8 ГБ + 512 ГБ становить 7488 юанів ($1028). Попередній продаж перших двох моделей вже стартував. Постачання почнеться 10 листопада. Проте версія на 512 ГБ надійде в продаж у грудні.

Телефон розкладачка Huawei

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Выпущен Huawei Pocket S — самый дешевый смартфон-раскладушку

Как и было запланировано сегодня компания Huawei провела большое событие.  На конференции китайская технологическая компания первого уровня представила несколько новых продуктов, в том числе новый смартфон-раскладушку.  Huawei Pocket S был предметом разговоров в течение некоторого времени.  Теперь он официально вышел.

На мероприятии представитель компании заявил, что Huawei является абсолютным лидером на отечественном рынке смартфонов со складным экраном.  Она занимает 52% китайского рынка.  Таким образом, покупая сложные телефоны, каждый второй предпочитает Huawei.Huawei Pocket S

Ключ к успеху состоит в том, что Huawei постоянно улучшает производительность своих сложных смартфонов.  Улучшения относятся ко всем аспектам, включая структуру, дизайн и общий опыт.  «Huawei будет продолжать преодолевать узкие технологические места и лидировать в области инноваций».

Внешний вид Huawei Pocket S

Huawei Pocket S унаследовал стиль дизайна предыдущего Huawei P50 Pocket.  Он принимает решение для сборки сверху вниз.  По сравнению с предыдущей моделью он легче, тоньше и компактнее всего.

Нам нравится то, что новая модель предлагает до 6 цветов.  К ним относятся черный обсидиановый, морозный серебристый, зеленый мятный, розовый сакура, золотистый примула и голубой кристалл льда.  Таким образом, любой покупатель сможет подобрать цвет, соответствующий его предпочтениям.Кольори Huawei Pocket S

Что касается сложной конструкции, она имеет первую в области многомерную петлю для подъема капли воды.  Он образует пространство экрана в виде капли воды в точке изгиба.  В результате его удобнее держать.

В то же время, он использует различные инновационные материалы, такие как жидкий металл на основе циркония.  Кроме того, сталь MIM достигает самой высокой прочности в отрасли.  Он собственноручно разработан «Лабораторией супер-материалов Huawei».  Этот материал ударопрочный, не деформирующийся, прочный и долговечный.

В общей сложности Huawei Pocket S выдерживает 400 000 повторных сборок.  Поэтому даже если его составлять 200 раз в день, он может прослужить более пяти лет.

Экраны

6,9-дюймовый складной дисплей имеет одинаковую ширину со всех сторон и соотношение сторон экрана 21:9.  Он имеет плотность пикселей 442 ppi для чрезвычайно четкого отображения содержимого.  Кроме того, экран поддерживает 1,07 миллиарда цветов, управление цветами в широком диапазоне цветов P3, интеллектуальную регулировку частоты обновления до 120 Гц, сверхвысокую частоту дискретизации прикосновения до 300 Гц и 1440 Гц ШИМ-затмения.

На задней панели мы можем также найти небольшой внешний экран.  Вместе с задней камерой они образуют кольцевой двойной дизайн Vientiane.  Вы можете легко просматривать сообщения, телефонные звонки, фотографии, погоду и другие приложения без развертки.  В то же время можно также выполнять другие операции, например платежи.Дизайн Huawei Pocket

Это 1,04-дюймовый круглый OLED-экран 340×340. Кстати, основной экран имеет разрешение 2790×1188 и также использует материал OLED.

Телефон также поддерживает видеодисплей HDR Vivid с более широкими цветами и слоями и более сильным контрастом между светлым и темным.  Вместе с тем он также использует нанооптическую пленку с антибликом, которая также может четко отображать содержимое под прямыми солнечными лучами.

Система визуализации

Huawei Pocket S оснащен суперсенсорной системой изображения и суперсенсорным датчиком RYYB.  Последний увеличивает количество поступающего света на 40%.

Камера оснащена 40-мегапиксельным RYYB 1/1,7-дюймовым сенсором с суперчувствительностью.  Он имеет диафрагму f/1,8.  При этом имеется 13-мегапиксельная сверхшироугольная камера (диафрагма f/2.2) и лазерный датчик фокусировки.  Камера поддерживает систему обработки изображений Huawei XMAGE.

Вы можете использовать Huawei Pocket S, чтобы делать селфи с помощью 10,7-мегапиксельной сверхширокоугольной камеры (диафрагма f/2.2).  И для этого не нужно разлагать телефон.  Вы также можете дважды коснуться экрана, чтобы переключиться в сверхширокоугольный режим.  Это позволит делать снимки нескольких человек.

Суперчувствительный датчик Huawei Pocket S работает с новым алгоритмом ночной сцены для оптимизации текстуры света и тени.

Аппаратное обеспечение и производительность

В Huawei Pocket S используется первая в области ультрахолодная гибкая графеновая система рассеяния тепла.  Графеновый теплопроводный слой, расположенный поперек оси, обеспечивает эффективную теплопроводность, а площадь проводящей тепло поверхности увеличена на 80%.

Кроме того, внутри вы можете найти процессор Qualcomm Snapdragon 778G 4G.  Мы понимаем, что это не самый мощный чипсет.  Но Snapdragon 778G доказал свой высокий класс производительности.  На самом деле, этот телефон не нацелен на производительность.  Поэтому то, что этот процессор предлагает и способен делать, удовлетворительно.

Наш герой оснащен аккумулятором на 4000 мАч.  Последний поддерживает быструю зарядку 40 Вт.  Проще говоря, телефон может достигнуть 52% заряда за 20 минут.Складна трубка Huawei

Что касается подключения, Huawei Pocket S имеет сигнал супер-антенны.  Кроме того, он поддерживает Wi-Fi 6. Здесь мы должны больше сосредоточиться на конструкции антенны.  Телефон получил новую конструкцию антенны, позволяющую пользователям использовать его в разложенном или сложенном состоянии.  Теперь нет разницы в том, что вы делаете для телефона.  Вы можете держать его одной рукой, играть в игры, просматривать веб-страницы и т.д.  Он свободно переключает антенны, чтобы обеспечить пользователям более плавное общение в сети.

Цена и доступность Huawei Pocket S

Вы можете выбрать из трех вариантов: 8 ГБ + 128 ГБ стоит 5988 юаней ($822), 8 ГБ + 256 ГБ стоит 6488 юаней ($891), а цена 8 ГБ + 512 ГБ составляет 7488 юаней ($1028).  Предварительная продажа первых двух моделей уже стартовала.  Снабжение начнется 10 ноября.  Однако версия на 512 ГБ поступит в продажу в декабре.

Телефон розкладачка Huawei

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua