Xiaomi Mi 13 матиме шкіряні версії в рожевому та зеленому кольорах

Перші чутки про флагманський смартфон Xiaomi нового покоління почали з’являтися в травні. У той час ми дізналися, що серія смартфонів Xiaomi Mi 13 буде випущена раніше, ніж очікувалося. У середині листопада Qualcomm анонсує чип Snapdragon 8 Gen 2. Це дозволить виробникам Android-смартфонів розробляти та запускати свої високоякісні моделі раніше. Основна причина таких перестановок полягає в тому, що Qualcomm хоче, щоб OEM-виробники продали більше пристроїв під час китайського фестивалю весни. Серія Mi, як стандартний носій, стане однією з перших моделей із вбудованим SND8Gen2, які з’являться на ринку. Він має бути анонсований цього місяця, а наступного місяця надійде в продаж.

Матеріали, які він використовує

Серія має включати принаймні три моделі: звичайну версію, версію Pro та версію Ultra. Серед них та, яку всі шукають, вважається версією Pro. Зазвичай вона зібрала у собі все найкраще. Сьогодні ми бачимо що Xiaomi Mi 13 Pro буде доступний у чотирьох кольорах: чорному, білому, зеленому та рожевому. Що ще цікавіше, у рожевому та зеленому кольорах буде використовуватися проста шкіра, а в чорному та білому – скло.

Керамічні

У зв’язку з цим варто посилання на статтю про можливість побачити кераміку на телефоні. Ми припускаємо, що ви знаєте, що багато першокласних телефонів Xiaomi використовують керамічний матеріал. Наприклад, більшість моделей MIX використовують цей матеріал для задньої кришки. Крім того, Xiaomi Mi 11 Ultra також використовує цей матеріал. Логічно бачити цей матеріал тільки на моделях високого класу. Ми маємо на увазі, що він проходить через 24 складні процеси від порошку до готового продукту. Таким чином, процес виробництва є більш складним і дорожчим. Тому не варто виключати, що компанія використовуватиме цей матеріал замість скла.

Дисплей Xiaomi Mi 13

Ще однією перевагою майбутнього Xiaomi Mi 13 буде його екран. Від PhoneArena, ми дізнаємося, що Mi 13 матиме дисплей quad-HD LTPO з панеллю AMOLED. Це просто означає, що його роздільна здатність становитиме 2560 x 1440 пікселів; технологія LTPO дозволяє користувачам регулювати частоту оновлення (по суті, це забезпечить кращу продуктивність перегляду та споживає менше енергії); AMOLED — це OLED-екран із додатковими функціями, наприклад кращою гнучкістю. Тут варто зупинитися на останньому, оскільки він дозволяє виробнику згинати екран, надаючи йому кривину.

Логічно, що розмір і параметри екрана будуть відрізнятися від моделі до моделі. Наприклад, Xiaomi Mi 13 буде поставлятися з китайським OLED-гнучким прямим екраном. Його розмір складе близько 6,26 дюйма. Навпаки, Xiaomi Mi 13 Pro буде використовувати вигнутий екран Samsung 2K E6 діагоналлю 6,7 дюйма. Компанія зробила його раму набагато вужчою, ніж у попереднього покоління. Нарешті, слід зазначити, що версія Pro матиме підборіддя безпрецедентної ширини.

Камера Xiaomi Mi 13

Xiaomi Mi 13 Pro матиме модуль із трьома камерами на задній панелі. Основний сенсор матиме роздільну здатність 50 Мп. Це 1-дюймовий об’єктив Sony IMX989, який використовується в Xiaomi Mi 12S Ultra. Це єдиний 1-дюймовий CMOS, доступний на ринку. Його спільно розробили Xiaomi та Sony. Загальні витрати на дослідження та розробки склали 15 мільйонів доларів. Кожна зі сторін заплатила по половині.

У порівнянні з Sony IMX707 Xiaomi 12 Pro світлочутлива площа збільшена на 72%. Крім того, світлочутливість сенсора зросла на 76%, швидкість камери зросла на 32,5%, а швидкість запуску зросла на 11%.

Що ще?

Xiaomi Mi 13 стане четвертим поколінням смартфонів Xiaomi, які пропонують справжні пристрої преміумкласу. Тож логічно, що багато специфікацій впливатимуть на рішення клієнтів про покупку. Ми багато разів говорили про чіп Snapdragon 8 Gen 2, рішення для швидкої зарядки 120 Вт та інші функції. Більш того, телефон встигли помітити на шпигунських фото. Отже, нам потрібно лише знати точну дату запуску та роздрібні ціни моделей серії.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Xiaomi Mi 13 будет иметь кожаные версии в розовом и зеленом цветах

Первые слухи о флагманском смартфоне Xiaomi нового поколения начали появляться в мае.  В то время мы узнали, что серия смартфонов Xiaomi Mi 13 будет выпущена раньше ожидаемого.  В середине ноября Qualcomm анонсирует чип Snapdragon 8 Gen 2. Это позволит производителям Android-смартфонов разрабатывать и запускать свои качественные модели раньше.  Основная причина таких перестановок в том, что Qualcomm хочет, чтобы OEM-производители продали больше устройств во время китайского фестиваля весны.  Серия Mi как стандартный носитель станет одной из первых моделей со встроенным SND8Gen2, которые появятся на рынке.  Он должен быть анонсирован в этом месяце, а в следующем месяце поступит в продажу.

Материалы, которые он использует

Серия должна включать, по крайней мере, три модели: обычную версию, версию Pro и версию Ultra.  Среди них та, которую все ищут, считается версией Pro.  Обычно она собрала в себе все самое лучшее.  Сегодня мы видим, что Xiaomi Mi 13 Pro будет доступен в четырех цветах: черном, белом, зеленом и розовом.  Что еще интереснее, в розовом и зеленом цветах будет использоваться простая кожа, а в черном и белом – стекло.

Керамічні

В связи с этим стоит ссылка на статью о возможности увидеть керамику на телефоне.  Мы предполагаем, что вы знаете, что многие первоклассные телефоны Xiaomi используют керамический материал.  К примеру, большинство моделей MIX используют этот материал для задней крышки.  Кроме того, Xiaomi Mi 11 Ultra также использует этот материал.  Логично видеть этот материал только на модели высокого класса.  Мы подразумеваем, что он проходит через 24 сложных процесса от порошка до готового продукта.  Таким образом, процесс производства является более сложным и более дорогим.  Поэтому не следует исключать, что компания будет использовать этот материал вместо стекла.

Дисплей Xiaomi Mi 13

Еще одним преимуществом будущего Xiaomi Mi 13 будет его экран.  От PhoneArena мы узнаем, что Mi 13 будет иметь дисплей quad-HD LTPO с панелью AMOLED.  Это просто означает, что его разрешение будет составлять 2560 x 1440 пикселей;  технология LTPO позволяет пользователям регулировать частоту обновления (по сути это обеспечит лучшую производительность просмотра и потребляет меньше энергии);  AMOLED – это OLED-экран с дополнительными функциями, например лучшей гибкостью.  Здесь следует остановиться на последнем, так как он позволяет производителю изгибать экран, придавая ему кривизну.

Разумеется, что размер и параметры экрана будут отличаться от модели к модели.  К примеру, Xiaomi Mi 13 будет поставляться с китайским OLED-гибким прямым экраном.  Его размер составит около 6,26 дюйма.  Напротив, Xiaomi Mi 13 Pro будет использовать изогнутый экран Samsung 2K E6 диагональю 6,7 дюйма.  Компания сделала его раму гораздо более узкой, чем у предыдущего поколения.  Наконец, следует отметить, что версия Pro будет иметь подбородок беспрецедентной ширины.

Камера Xiaomi Mi 13

Xiaomi Mi 13 Pro будет иметь модуль с тремя камерами на задней панели.  Основной сенсор будет иметь разрешение 50 Мп.  Это 1-дюймовый объектив Sony IMX989, используемый в Xiaomi Mi 12S Ultra.  Это единственный 1-дюймовый CMOS, доступный на рынке.  Его совместно разработали Xiaomi и Sony.  Общие затраты на исследования и разработки составили 15 миллионов долларов.  Каждая из сторон заплатила по половине.

По сравнению с Sony IMX707 Xiaomi 12 Pro светочувствительная площадь увеличена на 72%.  Кроме того, светочувствительность сенсора выросла на 76%, скорость камеры выросла на 32,5%, а скорость запуска выросла на 11%.

Что еще?

Xiaomi Mi 13 станет четвёртым поколением смартфонов Xiaomi, предлагающих настоящие устройства премиум-класса.  Поэтому логично, что многие спецификации будут влиять на решение клиентов о покупке.  Мы много раз говорили о чипе Snapdragon 8 Gen 2, решении для быстрой зарядки 120 Вт и других функциях.  Более того, телефон успели заметить на шпионских фото.  Итак, нам нужно знать точную дату запуска и розничные цены моделей серии.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua