Перший планшет Doogee T10 освіжить вас неперевершеними розвагами

Провідний світовий бренд надійних телефонів, Doogee, вирішив зробити крок у новому напрямку. Сьогодні, 1 листопада, вони всесвітньо запустили Doogee T10 – перший планшет компанії. Закладання необхідної основи для входу в індустрію планшетів.

Завдяки ультратонкому та витонченому вигляду 7,5 мм Doogee T10 стане ідеальним дебютом. Впевненість частково походить від використовуваного матеріалу з авіаційного алюмінієвого сплаву, який забезпечує легкий корпус. І частково завдяки гарному великому 10,1-дюймовому дисплею FHD+ Fullview. Але завдяки великому та чіткому дисплею ви отримуєте більше, ніж просто візуальне задоволення. Сертифікований TÜV Rheinland, він пропонує надійне покриття для захисту ваших очей, позбавляючи вас від втоми очей, навіть якщо ви дивитеся на екран від світанку до темряви. Оснащений режимом комфорту для очей, темним режимом і режимом сну, Doogee T10 буде супроводжувати вас у будь-який час, не заважаючи вашим очам.

Doogee T10

Народжений для потокового передавання високої чіткості

І як приємний сюрприз, Google Widevine L1 від Doogee T10 підтримує потокове передавання у високій роздільній здатності 1080P або відтворення на популярних вебсайтах, таких як Netflix, Hulu тощо, пропонуючи захопливий кінематографічний візуальний досвід. У поєднанні з технологіями та естетикою, Doogee T10 розроблений у трьох чудових кольорах: Space gray, Neptune blue й Moonlight silver.

Інвестиції в розумний зовнішній вигляд Doogee T10 не знижують продуктивність і ефективність. Восьмиядерний процесор Unisoc T606 надає вкладці розширену 7 ГБ оперативної пам’яті на основі оригінальних швидких 8 ГБ. Пам’ять об’ємом 128 ГБ з можливістю розширення до 1 ТБ відповідає вашим потребам у великих обсягах файлів, музики, відео та фотографій. Великий акумулятор місткістю 8300 мАг оснащений швидкою зарядкою потужністю 18 Вт і обіцяє надійну довговічність із легшою зарядкою. Крім того, Doogee T10 підтримує режим 2-в-1 і режим розділеного екрана, тому він справді зручний для офісних працівників, які прагнуть як ефективності на роботі, так і відпочинку у вільний час. Планшет T10 є ідеальним електронним продуктом для розваг. Завдяки підключенню до клавіатури та стилуса T10 стане вашим продуктивним офісним ПК. Набридло переходити з однієї програми на іншу? Тоді T10 також стане вашим порятунком, бо він дозволяє виконувати подвійні завдання на одному екрані завдяки функції розділеного екрана.

Інші функції цього планшета включають 13-мегапіксельну широку задню камеру, подвійний стереодинамік, універсальний інтерфейс USB-C, дводіапазонний Wi-Fi 2,4G і 5G, ОС Android 12 і багато іншого.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Первый планшет Doogee T10 освежит вас непревзойденными развлечениями

Ведущий мировой бренд надежных телефонов, Doogee, решил шагнуть в новом направлении. Сегодня, 1 ноября, всемирно запустили Doogee T10 – первый планшет компании. Заделка необходимой основы для входа в индустрию планшетов.

Благодаря ультратонкому и изящному виду 7,5 мм Doogee T10 станет идеальным дебютом. Уверенность частично происходит от используемого материала из алюминиевого авиационного сплава, который обеспечивает легкий корпус. И отчасти благодаря хорошему большому 10,1-дюймовому дисплею FHD+ Fullview. Но благодаря большому и четкому дисплею вы получаете большее, чем просто визуальное удовольствие. Сертифицированный TÜV Rheinland, он предлагает надежное покрытие для защиты ваших глаз, избавляя вас от усталости глаз, даже если вы смотрите на экран от рассвета до тьмы. Оснащенный режимом комфорта для глаз, темным режимом и спящим режимом, Doogee T10 будет сопровождать вас в любое время, не мешая вашим глазам.

Doogee T10

Родился для потоковой передачи высокой четкости

И как приятный сюрприз, Google Widevine L1 от Doogee T10 поддерживает потоковую передачу в высоком разрешении 1080P или воспроизведение на популярных вебсайтах, таких как Netflix, Hulu и т.д., предлагая увлекательный кинематографический визуальный опыт.  В сочетании с технологиями и эстетикой, Doogee T10 разработан в трех замечательных цветах: Space gray, Neptune blue и Moonlight silver.

Инвестиции в разумный внешний вид Doogee T10 не снижают производительность и эффективность.  Восьмиядерный процессор Unisoc T606 предоставляет вкладке расширенную 7 ГБ оперативной памяти на основе оригинальных быстрых 8 ГБ.  Память объемом 128 ГБ с возможностью расширения до 1 ТВ отвечает вашим потребностям в больших объемах файлов, музыки, видео и фотографий.  Большой аккумулятор емкостью 8300 мАч оснащен быстрой зарядкой мощностью 18 Вт и обещает надежную долговечность с более легкой зарядкой.  Кроме того, Doogee T10 поддерживает режим 2-в-1 и режим разделенного экрана, поэтому он действительно удобен для офисных работников, стремящихся как к эффективности на работе, так и к отдыху в свободное время.  Планшет T10 представляет собой идеальный электронный продукт для развлечений.  Благодаря подключению к клавиатуре и стилуса T10 станет вашим производительным офисным ПК.  Надоело переходить с одной программы на другую?  Тогда T10 также станет вашим спасением, так как позволяет выполнять двойные задания на одном экране благодаря функции разделенного экрана.

Другие функции этого планшета включают 13-мегапиксельную широкую заднюю камеру, двойной стереодинамик, универсальный интерфейс USB-C, двухдиапазонный Wi-Fi 2,4G и 5G, ОС Android 12 и многое другое.

 

 

 

 

 

 

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua