Нова пошта відкрила для українців ще 3 нових відділення у Варшаві і вже друге в Кракові

Компанія відкрила у Польщі вже 6 відділень, щоб українці могли відправляти посилки додому та отримувати від родичів і друзів так само легко, як вони це звикли робити в Україні.

У відділеннях доступні послуги пакування, відправлення в Україну та отримання посилок із України до 30 кг. Операторами працюють українці зі знанням польської мови.

Розрахуватися за посилку може тільки відправник – готівкою, карткою або через безконтактний розрахунок: ApplePay чи GooglePay у відділенні.

Зверніть увагу, що міжнародні посилки мають певні митні правила. Заборонено митними службами до пересилання тютюн, алкоголь, ліки і вітаміни, парфуми, продукти харчування з особливими умовами зберігання, наркотичні речовини, гроші, товари військового призначення, насіння тощо. Повний перелік заборонених речей можна подивитись: https://novapost.pl/pl-uk/international/forbidden-items

Термін доставки від 5 днів.

Як відправити посилку з Польщі в Україну із відділення:

1.Принесіть посилку із речами у відкритому вигляді, щоб зробити опис вмісту для розмитнення митною службою;

2.Вкажіть оператору:

-ПІБ отримувача англійською мовою

-український номер телефона отримувача

-електронну пошту отримувача

-вказати номер поштомату, або номер відділення, або адресу для доставки кур’єром Нової пошти в Україні

3.Сплатіть за послуги доставки та пакування, у разі необхідності.

Адреса та графік роботи відділень Nova Post у Польщі за посиланням: https://novapost.pl/pl-pl/departments

Українці також можуть відправляти посилки до 30 кг з дому своїм друзям та рідним у Польщу у будь-яке відкрите відділення Nova Post, поштомат або на адресу отримувача.

Тариф на доставку в Польщу та дозволені речі для пересилання закордон можна переглянути за посиланням https://novapost.pl/pl-uk/international/receive-from-ukraine

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua