Ілон Маск висунув перший ультиматум співробітникам Twitter

Новий бос Twitter Ілон Маск висунув перший ультиматум своїм співробітникам. Інструкція полягає в тому, що вони повинні запустити нову платну службу автентифікації. Існує кінцевий термін запуску, а штраф за невдачу – звільнення. Згідно з внутрішніми джерелами, Ілон Маск планує монетизувати верифікаційну «блакитну галочку» в Twitter. Twitter планує стягувати 19,99 долара на місяць за нову верифікацію Twitter Blue. Однак, ціна може бути змінена. Співробітникам, які працювали над проєктом, сказали, що вони повинні розгорнути цю функцію до кінцевого терміну 7 листопада, інакше їх звільнять.

Твіттер Ілона Маска

За кілька місяців до придбання Twitter Ілон Маск був чіткий. Він каже, що хоче змінити спосіб автентифікації облікових записів Twitter і обробки облікових записів ботів. Він також активно прагне збільшити дохід від підписки. У неділю він написав у Твіттері. «Весь процес сертифікації зазнає капітального перегляду».

Ілон Маск хоче монетизувати перевірку Twitter

Проте навколо звіту піднялося багато галасу. Багато вже верифікованих користувачів Twitter стверджують, що не будуть платити за верифікацію. Крім того, деякі користувачі вважають, що це перешкоджає меті перевірки. Якщо Twitter бере 20 доларів на місяць за перевірку, це означає, що кожен, хто має готівку, може купити перевірку. Однак це буде не зовсім так.

На відміну від того, що багато хто думає, галочка перевірки не тільки для знаменитостей. Це також для організацій або окремих осіб. Це люди з тенденцією залучати кількох підписників. Ці особи чи організації зазвичай мають підроблені облікові записи, створені злочинцями. Галочка перевірки є засобом ідентифікації офіційного облікового запису з пародій. Таким чином, навіть якщо Twitter вводить плату, не у всіх буде. Перед тим, як користувачі зможуть здійснювати платежі за перевірку, будуть визначені критерії. Однак є побоювання, що монетизація верифікації скомпрометує суть верифікації.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Илон Маск выдвинул первый ультиматум сотрудникам Twitter

Новый босс Twitter Илон Маск выдвинул первый ультиматум своим сотрудникам.  Инструкция состоит в том, что они должны запустить новую платную службу аутентификации.  Существует конечный срок запуска, а штраф за неудачу – увольнение.  Согласно внутренним источникам, Илон Маск планирует монетизировать верификационную «голубую галочку» в Twitter.  Twitter планирует взимать 19,99 доллара в месяц за новую верификацию Twitter Blue.  Однако цена может быть изменена.  Сотрудникам, работавшим над проектом, сказали, что они должны развернуть эту функцию до конца 7 ноября, иначе их уволят.

Твіттер Ілона Маска

За несколько месяцев до покупки Twitter Илон Маск был четок.  Он говорит, что хочет изменить способ аутентификации аккаунтов Twitter и обработки аккаунтов ботов.  Он также активно стремится увеличить доход от подписки.  В воскресенье он написал в Твиттере.  «Весь процесс сертификации подвергается капитальному пересмотру».

Илон Маск хочет монетизировать проверку Twitter

Однако вокруг отчета поднялось много шума.  Многие уже верифицированные пользователи Twitter утверждают, что не будут платить за верификацию.  Кроме того, некоторые пользователи считают, что это препятствует целям проверки.  Если Twitter берет 20 долларов в месяц за проверку, это означает, что каждый, кто имеет наличные деньги, может купить проверку.  Однако это будет не совсем так.

В отличие от того, что многие думают, галочка проверки не только для знаменитостей.  Это также для организаций или отдельных лиц.  Это люди с тенденцией привлекать нескольких подписчиков.  Эти лица или организации обычно имеют поддельные аккаунты, созданные преступниками.  Галочка проверки является средством идентификации официальной учетной записи из пародий.  Таким образом даже если Twitter вводит плату, не у всех будет.  Перед тем, как пользователи смогут производить платежи за проверку, будут определены критерии.  Однако есть опасения, что монетизация верификации скомпрометирует суть верификации.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua