Huawei Nova Y61 випущено з 50-мегапіксельною камерою

Huawei не може підтримувати той самий темп, коли справа стосується випуску нових смартфонів на ринок. Санкції США змусили компанію скоротити модельний ряд. З огляду на всі виклики, компанія виконала чудову роботу з парою бюджетних смартфонів, преміальних телефонів середнього класу, флагманських телефонів і навіть складних телефонів. Останній флагман компанії, Huawei Mate 50 Pro, є одним із найкращих у відділі камер. Сьогодні китайський бренд представляє новий бюджетний телефон, який, як зазвичай, належать до серії Nova. Йдеться про пристрій Huawei Nova Y61. Специфікації та подробиці нового телефону були оприлюднені на глобальному вебсайті Huawei.

Характеристики Huawei Nova Y61

Huawei Nova Y61 має 6,52-дюймовий IPS РК-екран із роздільною здатністю HD+ і стандартною частотою оновлення 60 Гц. Це, мабуть, головний недолік дисплея, але це звичайне явище для бюджетних телефонів. Пристрій має точкову виїмку для 5-мегапіксельної селфі-зйомки. Ззаду Huawei Nova Y61 оснащено основною камерою на 50 МП з діафрагмою f1.8, а також макрокамерою на 2 МП і модулем глибини на 2 МП. Це звичайна комбінація в бюджетних телефонах. Під капотом телефон містить таємничий восьмиядерний чипсет з 4 ГБ/6 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ внутрішньої пам’яті.

Huawei nova Y61З точки зору програмного забезпечення, Huawei Nova Y61 працює під управлінням EMUI 12. Він оснащений акумулятором на 5000 мАг, який заряджається за допомогою швидкої зарядки 22,5 Вт через порт USB Type-C. Телефон підтримує лише LTE і має застарілий стандарт Wi-Fi 4. У телефоні є аудіороз’єм 3,5 мм. У списку незрозуміло, чи є в телефоні слот для карти micro SD для подальшого розширення пам’яті. Дивною особливістю є наявність NFC.

Huawei Nova Y61

У будь-якому випадку він продається в кольорах: синій сапфір, зелений м’ята та чорний. На жаль, ціна досі незрозуміла. Про глобальний випуск нічого не повідомляється, але ми припускаємо, що немає серйозних проблем, які заважають Huawei вивести його на ключові глобальні ринки.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Huawei Nova Y61 выпущен с 50-мегапиксельной камерой

Huawei не может поддерживать тот же темп, когда дело касается выпуска новых смартфонов на рынок.  Санкции США вынудили компанию сократить модельный ряд.  Учитывая все вызовы, компания проделала отличную работу с парой бюджетных смартфонов, премиальных телефонов среднего класса, флагманских телефонов и даже сложных телефонов.  Последний флагман компании Huawei Mate 50 Pro является одним из лучших в отделе камер.  Сегодня китайский бренд представляет новый бюджетный телефон, который обычно относится к серии Nova.  Речь идет об устройстве Huawei Nova Y61.  Спецификации и подробности нового телефона были опубликованы на глобальном веб-сайте Huawei.

Характеристики Huawei Nova Y61

Huawei Nova Y61 имеет 6,52-дюймовый IPS ЖК-экран с разрешением HD+ и стандартной частотой обновления 60 Гц.  Это, пожалуй, главный недостаток дисплея, но это обычное явление бюджетных телефонов.  Устройство имеет точечную выемку для 5-мегапиксельной селфи-съемки.  Позади Huawei Nova Y61 оснащен основной камерой на 50 МП с диафрагмой f1.8, а также макрокамерой на 2 МП и модулем глубины на 2 МП.  Это обычная комбинация в бюджетных телефонах.  Под капотом телефон содержит таинственный восьмиядерный чипсет с 4 ГБ/6 ГБ оперативной памяти и 64 ГБ внутренней памяти.

Huawei nova Y61С точки зрения программного обеспечения Huawei Nova Y61 работает под управлением EMUI 12. Он оснащен аккумулятором на 5000 мАч, который заряжается с помощью быстрой зарядки 22,5 Вт через порт USB Type-C.  Телефон поддерживает только LTE и имеет устаревший стандарт Wi-Fi 4. В телефоне имеется аудиоразъем 3,5 мм.  В списке непонятно, есть ли в телефоне слот карты micro SD для дальнейшего расширения памяти.  Удивительной особенностью является наличие NFC.Huawei Nova Y61

В любом случае он продается в цвете: синий сапфир, зеленый мята и черный.  К сожалению, цена до сих пор неясна.  О глобальном выпуске ничего не сообщается, но мы предполагаем, что нет серьезных проблем, мешающих Huawei вывести его на ключевые глобальные рынки.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua