А правити Твіттером Ілон Маск назначив… себе

Після раундів і раундів переговорів, багатьох суперечок і навіть здачі Ілон Маск завершив угоду з Twitter. Генеральний директор Tesla і генеральний директор SpaceX офіційно очолив Twitter. Після придбання вартістю 44 мільярди доларів найбагатша людина світу вже вжила низку заходів. Однією з перших його дій було негайне звільнення топменеджерів компанії. Як повідомили знайомі, керівників мало не вигнали з будівлі. Тепер, щоб керувати компанією як генеральний директор, Ілон Маск призначає… себе. Мільярдер щойно заявив, що буде служити як генеральний директор Twitter.

У понеділок Елон Маск подав до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) уточнену декларацію 13D. У ньому йдеться, що після придбання компанії він виконуватиме обов’язки генерального директора Twitter. Ще минулого тижня Маск переїхав до штаб-квартири Twitter. Він змінив свою біографію на Chief Twit і звільнив генерального директора Twitter Парага Агравала відразу після того, як придбання стало офіційним. Фінансовий директор Нед Сігал та інші чотири керівники були частиною звільнень.

Ілон Маск контролює багато компаній, окрім Twitter

Тепер після придбання Ілон Маск очолить Tesla, SpaceX і Twitter. Звичайно, ми не можемо забути Neuralink і компанію, що риє тунелі The Boring Company. Серед них найцікавіша компанія Neuralink. Компанія обіцяла продемонструвати свої досягнення в жовтні, але захід перенесли на листопад.

Ілон Маск

Наразі ніхто точно не знає, які саме зміни планує Ілон Маск для Twitter. Однак більшість користувачів очікують серйозних змін у структурі та політиці соціальних мереж. Зрештою, Ілон Маск постійно критикував Twitter. Керівник має один із найпопулярніших облікових записів у соціальних мережах, який може створювати та просувати тенденції. Незадовго до нападу з метою придбання Twitter він запитав користувачів про ідею створення нової соціальної мережі. Що ж, тепер Твіттер можна ліпити під його образ і подобу. Звичайно, є певні труднощі…

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

А править Твиттером Илон Маск назначил… себя

После раундов и раундов переговоров, многих споров и даже сдачи Илон Маск завершил соглашение с Twitter.  Генеральный директор Tesla и генеральный директор SpaceX официально возглавил Twitter.  После приобретения стоимостью 44 миллиарда долларов самый богатый человек мира уже принял ряд мер.  Одним из первых его действий было немедленное увольнение топ-менеджеров компании.  Как сообщили знакомые, руководителей чуть не выгнали из здания.  Теперь, чтобы управлять компанией как генеральный директор, Илон Маск назначает… себя.  Миллиардер только что заявил, что будет служить как генеральный директор Twitter.

В понедельник Элон Маск подал в Комиссию по ценным бумагам и биржам США (SEC) уточненную декларацию 13D.  В нем говорится, что после приобретения компании он будет исполнять обязанности генерального директора Twitter.  Еще на прошлой неделе Маск переехал в штаб-квартиру Twitter.  Он сменил свою биографию на Chief Twit и уволил генерального директора Twitter Парага Агравала сразу после того, как приобретение стало официальным.  Финансовый директор Нед Сигал и другие четыре руководителя были частью увольнений.

Илон Маск контролирует многие компании, кроме Twitter

Теперь после приобретения Илон Маск возглавит Tesla, SpaceX и Twitter.  Конечно, мы не можем забыть Neuralink и компанию, роющую туннели The Boring Company.  Среди них наиболее интересна компания Neuralink.  Компания обещала продемонстрировать свои достижения в октябре, но мероприятие перенесли на ноябрь.

Ілон Маск

Пока никто точно не знает, какие именно изменения планирует Илон Маск для Twitter.  Однако большинство пользователей ожидают серьезных изменений в структуре и политике социальных сетей.  Наконец, Илон Маск постоянно критиковал Twitter.  Руководитель имеет один из самых популярных аккаунтов в социальных сетях, который может создавать и продвигать тенденции.  Незадолго до нападения с целью приобретения Twitter он спросил пользователей об идее создания новой социальной сети.  Что ж, теперь Твиттеру можно лепить под его образ и подобие.  Конечно, есть определенные трудности.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua