Облікові записи Instagram заблоковані без причини: Що сталося?

 

У користувачів Instagram поганий день. Це всесвітній провал соціальної мережі Meta, орієнтованої на фото та відео. Згідно з коментарями користувачів в інших соціальних мережах, таких як Twitter, проблеми виникають під час входу. Крім того, здається, що деякі облікові записи блокуються помилково.

Через свій обліковий запис Twitter команда зі зв’язків з громадськістю Instagram визнала труднощі цього понеділка. «Ми знаємо, що деякі з вас мають проблеми з доступом до свого облікового запису Instagram. Розбираємося та просимо вибачення за незручності», – йдеться у повідомленні.

Instagram бореться у всьому світі

Потоки Instagram-2

Згідно з даними Downdetector, онлайн-платформи, яка пропонує інформацію в реальному часі про поточний стан різних платформ і сервісів, проблеми в соціальній мережі досягли піку близько 13:30 (за Гринвічем) показує. Понад 7000 користувачів повідомили про проблеми з Instagram на вищезгаданій цифровій платформі на момент написання цієї статті.

Одна з помилок, з якою стикаються користувачі, пов’язана з логіном, як показано на знімку екрана. Коли вони натискають «Увійти» після введення імені користувача та пароля. Вони бачать повідомлення «Помилка входу в Instagram через помилку. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше». З обліковими записами, у які ви входили раніше, не виникало жодних проблем.

Ще однією проблемою є призупинення облікових записів без видимих ​​причин, наприклад у Trendulkar. Як зазначається в Twitter, деякі користувачі отримують повідомлення після спроби входу в систему з інформацією про те, що їхній обліковий запис призупинено, і надають список потенційних причин. Повідомлення також надає користувачеві можливість оскаржити рішення.

Зважаючи на цю ситуацію, ми не радимо розпочинати процес оскарження одразу. Тому що, якщо Instagram припустився помилки, яка вимагала дії, компанія повинна швидко відновити доступ до облікових записів. Користувачі можуть помітити короткочасне зниження кількості підписників, оскільки підписки з призупинених облікових записів більше не враховуються.

Про збій соцмережі наразі невідомо. Але це збігається із запуском оновленого вебінтерфейсу програми. Як ми зазначали на початку, вони вказали в соціальних мережах, що шукають причини проблем. І ми оновимо цю статтю, коли отримаємо більше інформації.

Instagram: Куди ми йдемо?

Що стосується оновлень, які робить Instagram, меню з посиланнями на Пуск, Пошук, Огляд, Повідомлення, Сповіщення, Створення та Профіль тепер розташовано в лівій частині екрана. Усі ці параметри раніше були вгорі.

Instagram, який наразі належить Meta, як і Facebook і WhatsApp, використовується в основному як програма для фотографій. Оскільки він майстерно поєднує функції соціальної мережі з функціями простого та корисного редактора зображень. Вперше він був представлений у 2010 році як вебдодаток і швидко набув популярності, коли став доступним як додаток для iPhone та Android, перш ніж його придбала Facebook за 1 мільярд доларів. Але з 2018 року кількість активних користувачів на місяць перевищує мільярд.

З удосконаленнями та доповненнями, які з’явилися протягом десяти років життя. Філософія поки що залишається незмінною. Instagram має подвійну душу. З одного боку, це дозволяє вам знімати зображення (або використовувати ті, які у вас уже є) і редагувати їх. Змінюючи параметри насиченості, яскравості, контрасту, структури, нахилу, кадрування, тепла, відтінків, світла та тіней, серед іншого, але найголовніше, застосовуючи фільтри до кінцевого продукту. З іншого боку, це дозволяє ділитися безпосередньо на таких сайтах, як Facebook, Twitter і Tumblr. Окрім великої внутрішньої спільноти.

Instagram також створив внутрішню систему обміну повідомленнями, яка дозволяє користувачам спілкуватися в чаті, надсилати голосові повідомлення, фотографії, відео, GIF-файли. І навіть вміст, термін дії якого закінчується, або обмежений перегляд.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Учетные записи Instagram заблокированы без причины: Что произошло?

 

У пользователей Instagram плохой день.  Это всемирный провал социальной сети Meta, ориентированной на фото и видео.  Согласно комментариям пользователей в других социальных сетях, таких как Twitter, проблемы возникают при входе.  Кроме того, кажется, что некоторые аккаунты блокируются ошибочно.

В своей учетной записи Twitter команда по связям с общественностью Instagram признала трудности в этот понедельник.  «Мы знаем, что некоторые из вас испытывают проблемы с доступом к своей учетной записи Instagram.  Разбираемся и просим прощения за неудобства», – говорится в сообщении.

Instagram борется по всему миру

Потоки Instagram-2

Согласно данным Downdetector, онлайн-платформы, которая предлагает информацию в реальном времени о текущем состоянии различных платформ и сервисов, проблемы в социальной сети достигли пика около 13:30 (по Гринвичу) показывает.  Более 7000 пользователей сообщили о проблемах с Instagram на вышеупомянутой цифровой платформе на момент написания этой статьи.

Одна из ошибок, с которой сталкиваются пользователи, связана с логином, как показано на снимке экрана.  При вводе имени пользователя и пароля нажимают «Вход».  Они видят сообщение «Ошибка входа в Instagram из-за ошибки.  Пожалуйста, повторите попытку позже».  С учетными записями, в которые вы входили ранее, не возникало никаких проблем.

Еще одной проблемой является приостановка учетных записей без видимых причин, например, в Trendulkar.  Как отмечается в Twitter, некоторые пользователи получают сообщения после попытки входа в систему с информацией о том, что их аккаунт приостановлен, и предоставляют список потенциальных причин.  Уведомление также предоставляет пользователю возможность обжаловать решение.

Учитывая эту ситуацию, мы не рекомендуем начинать процесс обжалования сразу.  Потому что, если Instagram допустил ошибку, требовавшую действия, компания должна быстро восстановить доступ к учетным записям.  Пользователи могут заметить кратковременное снижение количества подписчиков, поскольку подписки из приостановленных аккаунтов больше не учитываются.

О сбое соцсети пока неизвестно.  Но это совпадает с запуском обновленного веб-интерфейса программы.  Как мы отмечали в начале, они указали в социальных сетях, ищущих причины проблем.  И мы обновим статью, когда получим больше информации.

Instagram: куда мы идем?

Что касается обновлений, которые делает Instagram, меню со ссылками на Пуск, Поиск, Обзор, Сообщения, Уведомления, Создание и Профиль теперь расположено в левой части экрана.  Все эти параметры раньше были наверху.

Instagram, который принадлежит Meta, как и Facebook и WhatsApp, используется в основном как программа для фотографий.  Поскольку он мастерски сочетает функции социальной сети с функциями простого и полезного редактора изображений.  Впервые он был представлен в 2010 году как веб-приложение и быстро приобрел популярность, когда стал доступным в качестве приложения для iPhone и Android, прежде чем его приобрела Facebook за 1 миллиард долларов.  Но с 2018 количество активных пользователей в месяц превышает миллиард.

С усовершенствованиями и дополнениями, появившимися в течение десяти лет жизни.  Философия пока остается неизменной.  Instagram имеет двойную душу.  С одной стороны это позволяет вам снимать изображения (или использовать те, которые у вас уже есть) и редактировать их.  Изменение параметров насыщенности, яркости, контраста, структуры, наклона, кадрирования, тепла, оттенков, света и теней, среди прочего, но самое главное, применяя фильтры к конечному продукту.  С другой стороны, это позволяет делиться непосредственно на такие сайты, как Facebook, Twitter и Tumblr.  Кроме большого внутреннего сообщества.

Instagram также создал внутреннюю систему обмена сообщениями, позволяющую пользователям общаться в чате, отправлять голосовые сообщения, фотографии, видео, GIF-файлы.  И даже содержимое, срок действия которого истекает, или ограниченный просмотр.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua