Моделі iPad Pro з Apple M2 не можуть записувати відео в режимі ProRes

Цього місяця Apple представила купу нових iPad. Компанія представила новий бюджетний iPad і нові моделі iPad Pro з Apple M2. Продукція нарешті потрапляє до споживачів. Отже, є багато деталей, які стають оприлюдненими лише тоді, коли користувачі потрапляють до продуктів. Відповідно до звітів варіанти iPad Pro з Apple M2 SoC не можуть записувати в Apple ProRes, принаймні, у рідній програмі камери.

Режим ProRes недоступний у камерах iPad Pro

Повідомлення надійшло від людей у MacRumors. За їх словами, нові iPad Pro не мають можливості знімати в ProRes за допомогою рідної програми камери. Для тих, хто не знайомий, ProRes — це формат відео кінематографічного рівня, який пропонує більше деталей. Для деяких це забезпечує більшу гнучкість у редагуванні відео. Відеоформат є одним із найкращих варіантів, коли мова заходить про знімання відео на мобільний продукт, він доступний на iPhone з моменту появи серії iPhone 13 Pro у 2021 році.

iPad Pro з M2

Зазвичай ця функція недоступна автоматично. Для цього користувачі повинні ввімкнути його в налаштуваннях програми камери через підменю «Формати». Відеозапис ProRes має високу якість, але також коштує більше пам’яті. Моделі iPad Pro 2022 року мають досить багато пам’яті, але все ще обмежено. У будь-якому випадку, ми не думаємо, що це було причиною відмови Apple від цієї функції.

iPad Pro

Варто зазначити, що це обмеження лише для рідної програми камери iPad Pro. Мабуть, можна включити запис відео ProRes за допомогою інших програм. Тому, можливо, Apple увімкне це в програмі камери в майбутньому. Ця функція просто відсутня в додатку, але iPad цілком здатні на це.

У майбутньому компанія випустила оновлення, щоб увімкнути це. Наразі альтернативою є використання програмного забезпечення сторонніх розробників, щоб скористатися цією функцією. Компанія ще не дала офіційної відповіді щодо цієї функції в моделях iPad Pro з чипсетами Apple M2.

Моделі iPad Pro з чипами Apple M-серії залишаються, і компанія навіть готує нову модель з 16-дюймовою панеллю.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Модели iPad Pro с Apple M2 не могут записывать видео в режиме ProRes

В этом месяце Apple представила кучу новых iPad.  Компания представила новый бюджетный iPad и новые модели iPad Pro с Apple M2.  Продукция наконец-то попадает к потребителям.  Есть много деталей, которые становятся обнародованными только тогда, когда пользователи попадают в продукты.  Согласно отчетам, варианты iPad Pro с Apple M2 SoC не могут записывать в Apple ProRes, по крайней мере, в родной программе камеры.

Режим ProRes недоступен в камерах iPad Pro

Сообщение поступило от людей в MacRumors.  По их словам, новые iPad Pro не могут снимать в ProRes с помощью родной программы камеры.  Для тех, кто не знаком, ProRes – это формат видео кинематографического уровня, предлагающий больше деталей.  Для некоторых это обеспечивает большую гибкость редактирования видео.  Видеоформат является одним из лучших вариантов, когда речь заходит о съемке видео на мобильный продукт, он доступен на iPhone с момента появления серии iPhone 13 Pro в 2021 году.

iPad Pro з M2

Эта функция обычно недоступна автоматически.  Для этого пользователи должны включить его в настройках программы камеры через подменю «Форматы».  Видеозапись ProRes имеет высокое качество, но также стоит больше памяти.  Модели iPad Pro 2022 года имеют достаточно много памяти, но все еще ограничены.  В любом случае, мы не думаем, что это было причиной отказа Apple от этой функции.

iPad Pro

Следует отметить, что это ограничение только для родной программы камеры iPad Pro.  Пожалуй, можно включить запись видео ProRes с помощью других приложений.  Поэтому, возможно, Apple включит это в программу камеры в будущем.  Эта функция просто отсутствует в приложении, но iPad вполне способны на это.

В будущем компания выпустила обновление, чтобы включить это.  В настоящее время альтернативой является использование программного обеспечения сторонних разработчиков, чтобы использовать эту функцию.  Компания еще не дала официального ответа на эту функцию в моделях iPad Pro с чипсетами Apple M2.

Модели iPad Pro с чипами Apple M-серии остаются и компания даже готовит новую модель с 16-дюймовой панелью.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua