Користувачі Twitter переходять на інші платформи

Ілон Маск нарешті захопив Twitter, і відразу після переходу на посаду багато топменеджерів Twitter втратили роботу. Це свідчить про те, що у нього є власні плани щодо платформи соціальних мереж. Але ніхто не знає його планів, як зараз, і ніхто не знає, що він може робити далі.

З цієї причини багато користувачів почали пакувати свої речі в пошуках нової соціальної мережі. Щось, що працює як Twitter або принаймні схоже на Twitter, такі платформи соціальних мереж, як Discord, Mastodon та решта.

Деякі користувачі Twitter переходять на Discord

Twitter

За тиждень до поглинання Twitter Ілоном Маском за 44 мільярди доларів письменниця, на ім’я Кессі Лабелл, яка є частиною спільноти трансгендерів у Twitter, запустила власний сервер Discord. Вона написала: «Я не знаю, чи купить Маск і знищить Twitter, чи ні. Але я сподіваюся, що мій сервер Discord стане цікавим експериментом.

Крім того, сервер Discord міг би бути безпечнішим місцем для трансгендерної спільноти, яку вона розвивала протягом десятиліття, для приватного спілкування. Для LaBelle немає нічого схожого на Twitter, і ні в кого немає того, що є у Twitter. Поглинання Маском не означає, що LaBelle йде. Вона часто використовує Twitter для своєї роботи, але для більшої безпеки їй потрібно створити меншу версію своєї спільноти на безпечнішій платформі.

Маск заявив, що поверне на посаду колишнього президента США Дональда Трампа. Він також дозволить будь-який твіт, який не порушує закон. Однак він написав у Twitter, що не збирається приймати жодного важливого рішення, доки не збере народну раду. Ті, які б принесли широкі точки зору на помірність.

Twitter

З іншого боку, деякі користувачі Twitter планують залишити платформу. Тому що вони не хочуть подавати безкоштовний контент на платформу, власником якої є найбагатша людина світу.

Ми натрапили на чимало користувачів, які почали ділитися своєю інформацією в Twitter. Більшість цієї інформації призначена для того, щоб їхні підписники у Twitter могли знайти їх на Discord або Mastodon. Це також децентралізовані платформи мікроблогів, які працюють як Twitter.

Mastodon також привітав деяких користувачів з Twitter

Такі платформи, як Mastodon, були одними з перших, хто виграв від евакуації Twitter. Генеральний директор Mastodon Євген Рочко заявив, що з 20 по 27 жовтня його платформа прийняла близько 18 000 нових користувачів. За словами Рочко, станом на 28 жовтня у Mastodon було близько 381 113 активних користувачів.

Хештег #TwitterMigration вже деякий час є популярним у Twitter. Однак більшість користувачів, які пишуть твіти з цим хештегом, здається, зараз не готові перейти. Вони створили облікові записи Mastodon в очікуванні будь-яких змін, які можуть змусити їх піти.

Деякі користувачі Twitter вже почали додавати свої облікові записи Mastodon в Twitter Bios. Інші мають свої облікові записи Mastodon, як їхній новий Twitter.

Mastodon у відповідь на це написав: «Схоже, #Mastodon стає популярним у Twitter, оскільки все більше людей оголошують про свої нові профілі».

Денні Гронер, директор з маркетингу венчурної групи Forecast Labs, каже, що Twitter — це платформа, на якій він спілкується з людьми як професіонал. І що він поки що не планує кидати. Однак він підкреслив, що також піде, якщо відбудуться будь-які зміни, які дозволять неприйнятному вмісту взяти верх.

Twitter

Mastodon і Discord — новий резервний план для деяких користувачів Twitter

Потім він зізнався, що вже створив свій обліковий запис Mastodon у четвер, хоча він ще не дуже знає про платформу. Але він просто хоче мати запасний план на випадок, якщо тролі та харасери заповнять платформу Twitter.

Він каже: «Для нього було б дуже прикро втратити цей ресурс. Для мене особисто і морально настав момент зламу. Якби мені довелося вирішити, що настав час закрити свій обліковий запис і йти далі, я мав би творчо підійти до того, як повторити цей успіх».

Інший користувач Twitter Метт Хогі, засновник платформи спільноти блогів «MetaFilter» також чітко висловив свою позицію. Він сказав, що не довіряє судженню Маска. І не хоче бути частиною платформи, якою володіє. Він сказав: я не хочу створювати для нього цінність.

Хогі також сказав: «Мені не платять за це. Це марна трата мого часу, якщо я не отримую від цього задоволення». На момент написання цієї статті він уже видалив усі свої твіти та оновив свою біографію: «Я не буду твітити на жодній платформі, що належить Маску».

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Пользователи Twitter переходят на другие платформы

Илон Маск наконец-то захватил Twitter, и сразу после перехода на должность многие топменеджеры Twitter потеряли работу.  Это свидетельствует о том, что у него есть собственные планы по платформе социальных сетей.  Но никто не знает его планов, как сейчас, и никто не знает, что он может делать дальше.

По этой причине многие пользователи начали упаковывать свои вещи в поисках новой социальной сети.  Что-то работающее как Twitter или по крайней мере похожее на Twitter, такие платформы социальных сетей, как Discord, Mastodon и другие.

Некоторые пользователи Twitter переходят на Discord

Twitter

За неделю до поглощения Twitter Илоном Маском за 44 миллиарда долларов писательница, по имени Кесси Лабелл, которая является частью сообщества трансгендеров в Twitter, запустила собственный сервер Discord.  Она написала: «Я не знаю, купит Маск и уничтожит Twitter или нет.  Но я надеюсь, что мой сервер Discord станет увлекательным опытом.

Кроме того, сервер Discord мог бы быть более безопасным местом для трансгендерного сообщества, которое оно развивало в течение десятилетия, для частного общения.  Для LaBelle нет ничего похожего на Twitter, и ни у кого нет того, что есть у Twitter.  Поглощение Маском не означает, что LaBelle идет.  Она часто использует Twitter для своей работы, но для большей безопасности ей нужно создать меньшую версию сообщества на более безопасной платформе.

Маск заявил, что вернет на должность бывшего президента США Дональда Трампа.  Он также позволит любой твит, не нарушающий закон.  Однако он написал в Twitter, что не собирается принимать никакого важного решения, пока не соберет народный совет.  Те, которые принесли бы широкие точки зрения на умеренность.Twitter

Не считая того, некие юзеры Twitter планируют покинуть платформу.  Потому что они не хотят подавать бесплатный контент на платформу, владельцем которой является самый богатый человек мира.

Мы наткнулись на немало пользователей, которые начали делиться своей информацией в Twitter.  Большинство этой информации предназначено для того, чтобы их подписчики в Twitter могли найти их на Discord или Mastodon.  Это также децентрализованные платформы микроблогов, работающих как Twitter.

Mastodon также поздравил некоторых пользователей из Twitter

Такие платформы, как Mastodon, были одними из первых выигравших от эвакуации Twitter.  Генеральный директор Mastodon Евгений Рочко заявил, что с 20 по 27 октября его платформа приняла около 18 тысяч новых пользователей.  По словам Рочко, по состоянию на 28 октября у Mastodon было около 381 113 активных пользователей.

Хештег #TwitterMigration уже некоторое время популярен в Twitter.  Однако большинство пользователей, пишущих твиты с этим хештегом, кажется, сейчас не готовы перейти.  Они создали аккаунты Mastodon в ожидании любых изменений, которые могут заставить их уйти.

Некоторые пользователи Twitter уже начали добавлять свои аккаунты Mastodon в Twitter Bios.  Остальные имеют свои аккаунты Mastodon, как их новый Twitter.

Mastodon в ответ на это написал: «Похоже, #Mastodon становится популярным в Twitter, поскольку все больше людей объявляют о своих новых профилях».

Дэнни Гронер, директор по маркетингу венчурной группы Forecast Labs, говорит, что Twitter – это платформа, на которой он общается с людьми как профессионал.  И что он пока не собирается бросать.  Однако он подчеркнул, что также пойдет, если произойдут какие-либо изменения, которые позволят неприемлемому содержимому одержать верх.Twitter

Mastodon и Discord – новый резервный план для некоторых пользователей Twitter

Затем он признался, что уже создал свой аккаунт Mastodon в четверг, хотя он еще не очень знает о платформе.  Но он просто хочет иметь запасный план на случай, если тролли и харасеры заполнят платформу Twitter.

Он говорит: «Для него было бы очень досадно потерять этот ресурс.  Для меня лично и морально наступил момент излома.  Если бы мне пришлось решить, что пора закрыть свою учетную запись и идти дальше, я должен творчески подойти к тому, как повторить этот успех».

Другой пользователь Twitter Мэтт Хоги, основатель платформы сообщества блогов «MetaFilter» также четко выразил свою позицию.  Он сказал, что не доверяет суждению Маска.  И не хочет быть частью владеющей платформы.  Он сказал: я не хочу создавать для него ценность.

Хоги также сказал: «Мне не платят за это.  Это бесполезная трата моего времени, если я не получаю от этого удовольствия».  К моменту написания этой статьи он уже удалил все свои твиты и обновил свою биографию: «Я не буду твитить ни на одной платформе, принадлежащей Маску».

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua