Xiaomi 13 Lite з’являється в базі даних IMEI

Китайський виробник Xiaomi працює над парою смартфонів. Ми очікуємо, що компанія випустить кілька пристроїв до кінця року. Останні відомості з офіційних списків свідчать про те, що деякі пристрої Xiaomi будуть випущені незабаром. За даними PriceBaba, Xiaomi 13 Lite нещодавно з’явився в базі IMEI. Сертифікаційна інформація показує, що номер моделі 2210129SG. Це той самий Xiaomi 12 Lite 5G NE, який кілька днів тому був зазначений у базі даних IMEI.

Xiaomi 13 Lite

Цікаво, що ходять чутки, що Mi 12 Lite 5G NE — це назва Mi Civi 2 (2209129SC), який Xiaomi випустила в Китаї у вересні. За попередніми даними, ця модель може бути офіційно представлена ​​в кінці місяця. Однак офіційної дати запуску від компанії наразі немає. Варто зазначити, що мобільні телефони Xiaomi Civi зазвичай є ексклюзивними серіями на китайському ринку. З усім тим, цілком можливо, що Xiaomi хоче вивести цю серію на світовий ринок, починаючи з Civi 2.

xiaomi

Характеристики Xiaomi Civi 2

The Xiaomi Civi 2 оснащений 6,55-дюймовим AMOLED-дисплеєм із загнутими краями. Він використовує роздільну здатність FHD+ і частоту оновлення 120 Гц. У відділі камер він має подвійну камеру для селфі 32 МП + 32 МП. На задній панелі розташована основна камера на 50 МП, надширококутна камера на 20 МП, а також макрокамера на 2 МП. Xiaomi Civi 2 працює на базі чіпа Snapdragon 7 Gen 1 і має до 12 ГБ оперативної пам’яті та до 256 ГБ пам’яті.

Під капотом він використовує акумулятор місткістю 4500 мАг і підтримує швидку зарядку 67 Вт. У липні цього року міжнародна версія Xiaomi 12 Lite вийшла на ринок. Пристрій оснащений чіпом Snapdragon 778G, заснованим на 6-нм архітектурі. Він також використовує 6 ГБ або 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ внутрішньої пам’яті. Крім того, цей телефон має 6,55-дюймовий AMOLED-екран. Дисплей підтримує частоту оновлення 120 Гц, частоту дискретизації дотику 240 Гц, HDR10+ і Dolby Vision.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Xiaomi 13 Lite появляется в базе данных IMEI

Китайский производитель Xiaomi работает над парой смартфонов.  Мы ожидаем, что компания выпустит несколько устройств до конца года.  Последние сведения из официальных списков свидетельствуют о том, что некоторые устройства Xiaomi будут выпущены в скором времени.  По данным PriceBaba, Xiaomi 13 Lite недавно появился в базе IMEI.  Сертификационная информация показывает номер модели 2210129SG.  Это тот же Xiaomi 12 Lite 5G NE, который несколько дней назад был указан в базе данных IMEI.

Xiaomi 13 Lite

Интересно, что ходят слухи, что Mi 12 Lite 5G NE – это название Mi Civi 2 (2209129SC), которое Xiaomi выпустила в Китае в сентябре.  По предварительным данным, эта модель может быть официально представлена ​​в конце месяца.  Однако официальной даты запуска от компании пока нет.  Стоит отметить, что мобильные телефоны Xiaomi Civi обычно представляют собой эксклюзивные серии на китайском рынке.  Со всем тем вполне возможно, что Xiaomi хочет вывести эту серию на мировой рынок, начиная с Civi 2.

xiaomi

Характеристики Xiaomi Civi 2

The Xiaomi Civi 2 оснащен 6,55-дюймовым AMOLED-дисплеем с загнутыми краями.  Он использует разрешение FHD+ и частоту обновления 120 Гц.  В отделе камер он имеет двойную камеру для селфи 32 МП + 32 МП.  На задней панели расположена основная камера на 50 МП, сверхширокоугольная камера на 20 МП, а также макрокамера на 2 МП.  Xiaomi Civi 2 работает на базе чипа Snapdragon 7 Gen 1 и имеет до 12 ГБ оперативной памяти и до 256 ГБ памяти.

Под капотом он использует аккумулятор емкостью 4500 мАч и поддерживает быструю зарядку 67 Вт.  В июле этого года международная версия Xiaomi 12 Lite вышла на рынок.  Устройство оснащено чипом Snapdragon 778G, основанным на 6-нм архитектуре.  Он использует 6 ГБ или 8 ГБ оперативной памяти и 256 ГБ внутренней памяти.  Кроме того, этот телефон имеет 6,55-дюймовый экран AMOLED.  Дисплей поддерживает частоту обновления 120 Гц, частоту дискретизации соприкосновения 240 Гц, HDR10+ и Dolby Vision.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua