iPhone дуже вразливі з iOS 16.1, iPad також

Apple випустила довгоочікувані оновлення iOS 16.1 і iPadOS 16.1 для відповідних iPhone та iPad. iPadOS 16.1 стала першою можливістю для користувачів стабільного каналу отримати доступ до «16-го». Зрештою, Apple пропустила випуск iPadOS 16. Останні оновлення стверджують, що виправляють багато помилок і проблем. Однак, здається, що ці нові випуски не позбавлені помилок. Крім того, вони приносять серйозні проблеми.

Повідомлення від Economic Times посилається на пораду Індійської групи реагування на комп’ютерні надзвичайні ситуації (Cert-IN). Вони розкривають приголомшливу правду: останні оновлення iOS і iPadOS викликають різні порушення в iPhone й iPad. Ці порушення дозволять хакерам отримати віддалений доступ до особистих даних користувача. Крім того, вони можуть запускати довільний код і підробляти адресу інтерфейсу. Хакери можуть навіть запускати програми відмови в обслуговуванні на пристрої жертви у віддаленій формі.

Пристрої iPhone та iPad під керуванням iOS 16.1 / iPadOS 16.1 мають величезний пролом у безпеці

Cert-IN у своїй пораді стверджує, що кілька Apple iPhone та iPad під керуванням iOS 16.1 і версій до iOS 16.0.3 вразливі до кібератак. Проблема також стосується пристроїв під керуванням iPadOS із версіями до останньої версії 16.1. Що стосується iOS, порушення безпеки присутнє у версіях до 16.0.3. Що стосується реальних пристроїв, iPhone 8 і після цього постраждали від цього. Що стосується iPad, це включає моделі Pro Call, Air 3-го покоління та пізніших, а також стандартні версії 5-го покоління та пізніших. Це також стосується mini 5-го покоління та новіших. Усі ці пристрої є в цьому списку.

iPad і iPhone з iOS 16.1 і iPadOS 16.1

За словами радника, серйозність порушення висока. Це завдяки деяким елементам безпеки в компоненті AppleMobileFileIntegrity тощо. Один зловмисник може використати ці порушення та переконати жертву відкрити спеціальний файл або програму на iPhone або iPad. Ці файли можуть мати чудовий вигляд на поверхні, однак базовий код містить вбудоване програмне забезпечення, яке активує код. Якщо зловмиснику вдається отримати доступ до пристрою жертви, можна «використовувати ці вразливості, які дозволяють зловмиснику отримати доступ до конфіденційних даних». Між іншим.

Варто зазначити, що у версіях Safari до 16.1 також є проблеми з безпекою. Якщо ви не знаєте, це рідний браузер Apple iPhone, iPad та інших пристроїв. Ці вразливості дозволяють зловмиснику підробити URL-адреси. Завдяки цьому вони можуть отримати доступ до конфіденційної інформації тощо.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

iPhone очень уязвимы с iOS 16.1, iPad тоже

Apple выпустила долгожданные обновления iOS 16.1 и iPadOS 16.1 для соответствующих iPhone и iPad.  iPadOS 16.1 стала первой возможностью для пользователей стабильного канала получить доступ к «16-му».  В конце концов Apple пропустила выпуск iPadOS 16. Последние обновления утверждают, что исправляют много ошибок и проблем.  Однако, кажется, эти новые выпуски не лишены ошибок.  Кроме того, они доставляют серьезные проблемы.

 Сообщение от Economic Times ссылается на совет Индийской группы реагирования на компьютерные чрезвычайные ситуации (Cert-IN).  Они раскрывают потрясающую правду: последние обновления iOS и iPadOS вызывают разные нарушения у iPhone и iPad.  Эти нарушения позволят хакерам получить удаленный доступ к личным данным пользователя.  Кроме того, они могут запускать случайный код и подделывать адрес интерфейса.  Хакеры могут даже запускать программы отказа в обслуживании на устройстве жертвы в отдаленной форме.

Устройства iPhone и iPad под управлением iOS 16.1 / iPadOS 16.1 имеют огромную брешь в безопасности

Cert-IN в своем совете утверждает, что несколько Apple iPhone и iPad под управлением iOS 16.1 и версий до iOS 16.0.3 уязвимы к кибератакам.  Проблема также касается устройств под управлением iPadOS с версиями до последней версии 16.1.  Что касается iOS, то нарушение безопасности присутствует в версиях до 16.0.3.  Что касается настоящих устройств, iPhone 8 и после этого пострадали от этого.  Что касается iPad, это включает в себя модели Pro Call, Air 3-го поколения и более поздних, а также стандартные версии 5-го поколения и более поздних.  Это также касается мини 5-го поколения и более новых.  Все эти устройства находятся в этом списке.

iPad і iPhone з iOS 16.1 і iPadOS 16.1

По словам советника, серьезность возбуждения высока.  Это благодаря некоторым элементам безопасности в компоненте AppleMobileFileIntegrity и т.д.  Один злоумышленник может использовать эти нарушения и убедить жертву открыть специальный файл или приложение на iPhone или iPad.  Эти файлы могут выглядеть отлично на поверхности, однако базовый код содержит встроенное программное обеспечение, которое активирует код.  Если злоумышленник может получить доступ к устройству жертвы, можно «использовать эти уязвимости, позволяющие злоумышленнику получить доступ к конфиденциальным данным».  Между прочим.

Стоит отметить, что в версиях Safari до 16.1 тоже есть проблемы с безопасностью.  Если вы не знаете, это браузер Apple iPhone, iPad и других устройств.  Эти уязвимости позволяют злоумышленнику подделать URL-адреса.  Благодаря этому они могут получить доступ к конфиденциальной информации.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua