Tesla Model Y вперше стала найбільш продаваним автомобілем у Європі

Tesla досить добре працює на ринку електромобілів, і Model Y, здається, є її «золотим хлопчиком». У вересні Tesla Model Y стала найбільш продаваним позашляховиком в Австралії з 4359 постачаннями та третьою за кількістю продажів нових автомобілів. Тільки Toyota Hilux (5170) і Ford Ranger (4890) продали більше, ніж Model Y. Минулого місяця Tesla Model Y також стала найбільш продаваним автомобілем у Німеччині. Він перевершує Volkswagen Golf і Volkswagen Tiguan. Тепер новий звіт від JATO Dynamics, заснований на реєстрації нових автомобілів, показує, що Tesla Model Y вперше стала найбільш продаваним автомобілем у Європі.

Електромобілі Tesla Model Y

Модель Tesla розійшлася тиражем майже 30 000 одиниць

Лондонська компанія JATO Dynamics заявила в середу: «Це перший раз, коли позашляховик Tesla посів перше місце в Європі. минулого місяця було зареєстровано 29 367 автомобілів Model Y, що на 227 відсотків більше, ніж минулого року

Дані також показують, що другою за величиною моделлю в європейських реєстраціях є Peugeot 208. На третьому місці Dacia Sandero від Renault. І Peugeot 208, і Dacia Sandero набагато дешевші за Model Y. Tesla підтвердила, що станом на кінець вересня Берлінська гігафабрика досягла рівня виробництва 2000 Автомобілі моделі Y на тиждень.

У серпні цього року компанія випустила в Європі дешеву задньопривідну версію Model Y. Автомобіль має запас ходу за WLTP 455 кілометрів. Для довідки, модель Y, випущена в Європі, має запас ходу 533 кілометри. Що стосується потужності, то задньопривідна модель Y має максимальну швидкість 217 км/год. Він також має час прискорення від 0 до 100 км/год за 6,9 секунди. Офіційний сайт показує, що постачання автомобіля очікується в період з грудня 2022 року по лютий 2023 року.

З точки зору ціни, Задньопривідна версія Tesla Model Y коштує в Нідерландах від 50 000 євро. Це 16 000 євро дешевше, ніж дальній варіант. Якщо врахувати обмінний курс і ПДВ, якщо цей автомобіль продадуть у США, він буде на 20 000 доларів дешевшим. На деяких європейських ринках задньопривідна модель Y навіть дешевша за стандартну модель 3.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Tesla Model Y впервые стала самым продаваемым автомобилем в Европе

Tesla достаточно хорошо работает на рынке электромобилей, и Model Y, кажется, является ее «золотым мальчиком».  В сентябре Tesla Model Y стала самым продаваемым внедорожником в Австралии с 4359 поставками и третьей по количеству продаж новых автомобилей.  Только Toyota Hilux (5170) и Ford Ranger (4890) продали больше, чем Model Y. В прошлом месяце Tesla Model Y также стала самым продаваемым автомобилем в Германии.  Он превосходит Volkswagen Golf и Volkswagen Tiguan.  Теперь новый отчет от JATO Dynamics, основанный на регистрации новых автомобилей, показывает, что Tesla Model Y впервые стала самым продаваемым автомобилем в Европе.

Електромобілі Tesla Model Y

Модель Tesla разошлась тиражом почти 30 000 единиц.

Лондонская компания JATO Dynamics заявила в среду: «Это первый раз, когда внедорожник Tesla занял первое место в Европе.  в прошлом месяце было зарегистрировано 29 367 автомобилей Model Y, что на 227 процентов больше, чем в прошлом.»

Данные также показывают, что второй по величине моделью в европейских регистрациях Peugeot 208. На третьем месте Dacia Sandero от Renault.  И Peugeot 208, и Dacia Sandero намного дешевле Model Y. Tesla подтвердила, что по состоянию на конец сентября Берлинская гигафабрика достигла уровня производства 2000 года. Автомобили модели Y в неделю.

В августе этого года компания выпустила в Европе дешевую заднеприводную версию Model Y. У автомобиля есть запас хода за WLTP 455 километров.  Для справки модель Y, выпущенная в Европе, имеет запас хода 533 километра.  Что касается мощности, то заднеприводная модель Y имеет максимальную скорость 217 км/ч.  Он также имеет время ускорения от 0 до 100 км/ч за 6,9 секунды.  Официальный сайт показывает, что поставка автомобиля ожидается в период с декабря 2022 по февраль 2023 года.

С точки зрения цены, заднеприводная версия Tesla Model Y стоит в Нидерландах от 50 000 евро.  Это 16 000 евро дешевле, чем дальний вариант.  Если учесть обменный курс и НДС, если этот автомобиль будет продан в США, он будет на 20 000 долларов дешевле.  На некоторых европейских рынках заднеприводная модель Y даже дешевле стандартной модели 3.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua