Nvidia: Версія драйвера 526.47 призведе до збою в «Call of Duty 19»

Якщо ви сильний гравець і часто граєте в Call of Duty, тоді ця інформація для вас. Крім того, якщо ви купили нещодавно випущену «Call of Duty 19: Modern Warfare 2», то читайте уважно. Вам краще не оновлювати до останньої версії графічного драйвера NVIDIA. Це пов’язано з тим, що NVIDIA офіційно підтвердила наявність проблеми з цим драйвером. У компанії стверджують, що «Call of Duty 19: Modern Warfare 2» вилітає на цьому драйвері. Таким чином, якщо у вас стався збій у Call of Duty, ймовірно, це ваш новий драйвер.

Call of Duty 19

Проблему вперше виявила Beenox, провідна студія ПК-версії Modern Warfare 2. Студія написала у Twitter: «Ми помітили, що останній драйвер NVIDIA 526.47 призведе до збою Call of Duty 19: Modern Warfare 2. У грі є деякі проблеми зі стабільністю , наразі ми рекомендуємо гравцям залишатися на драйверах 516.59 або 522.25».

Nvidia працює над виправленням

Пізніше Nvidia підтвердила проблему, а представник компанії сказав: «Так, у цій грі була надіслана помилка, і ми її швидко виправляємо. Ось чому наш останній драйвер Game Ready не був готовий з першого разу. Ця робота рекламується та рекомендована до встановлення».

За іронією долі, деякі гравці написали на форумах, що вони спеціально оновили драйвер Nvidia до останньої версії, щоб усунути збій, але натомість це спричинило більше проблем. Nvidia не уточнила, коли буде завершено виправлення. Проте наразі гравцям не рекомендується оновлюватись на цей момент. Вам доведеться почекати, поки Nvidia розв’яже проблему. Як ми вже говорили раніше, компанія не оголосила терміни надходження виправлення.

«Call of Duty 19: Modern Warfare 2» пропонує вдосконалений геймплей, нове керування зброєю, вдосконалену систему штучного інтелекту, нову трансформацію боєприпасів та інші інновації в ігровому процесі та графіці.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Nvidia: Версия драйвера 526.47 приведет к сбою в «Call of Duty 19»

Если вы сильный игрок и часто играете в Call of Duty, то эта информация для вас.  Кроме того, если вы купили недавно выпущенную Call of Duty 19: Modern Warfare 2, то читайте внимательно.  Вам лучше не обновлять до последней версии графического драйвера NVIDIA.  Это связано с тем, что NVIDIA официально подтвердило наличие проблемы с этим драйвером.  В компании утверждают, что Call of Duty 19: Modern Warfare 2 вылетает на этом драйвере.  Таким образом, если у вас случился сбой в Call of Duty, вероятно, это ваш новый драйвер.

Call of Duty 19

Проблему впервые обнаружила Beenox, ведущая студия ПК-версии Modern Warfare 2. Студия написала в Twitter: «Мы заметили, что последний драйвер NVIDIA 526.47 приведет к сбою Call of Duty 19: Modern Warfare 2. В игре есть некоторые проблемы со стабильностью, рекомендуем игрокам оставаться на драйверах 516.59 или 522.25».

Nvidia работает над исправлением

Позже Nvidia подтвердила проблему, а представитель компании сказал: «Да, в этой игре была послана ошибка, и мы ее быстро исправляем.  Вот почему наш последний драйвер Game Ready не был готов с первого раза.  Эта работа рекламируется и рекомендована к установке».

По иронии судьбы, некоторые игроки написали на форумах, что они специально обновили драйвер Nvidia до последней версии, чтобы устранить сбой, но это вызвало больше проблем.  Nvidia не уточнила, когда будет завершена исправление.  Однако игрокам не рекомендуется обновляться на данный момент.  Вам придется подождать, пока Nvidia решит проблему.  Как мы уже говорили ранее, компания не объявила сроки поступления поправки.

“Call of Duty 19: Modern Warfare 2” предлагает усовершенствованный геймплей, новое управление оружием, усовершенствованную систему искусственного интеллекта, новую трансформацию боеприпасов и другие инновации в игровом процессе и графике.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua