ЄС досяг юридичної угоди про заборону автомобілів на паливі з 2035 року

Як повідомляє Reuters, Євросоюз досяг згоди щодо нового закону. Новий закон забороняє продаж нових дизельних і паливних автомобілів з 2035 року. Угода спрямована на прискорення переходу на електромобілі. Європа роками бореться зі зміною клімату, і це один зі способів боротьби з цим. Проєкт нового закону розробили країни ЄС, Європарламент і Єврокомісія. Вони погоджуються, що автовиробники повинні досягти 100% скорочення викидів вуглекислого газу до 2035 року. Це означає що з 2035 року нові паливні транспортні засоби не будуть доступні у 27 країнах Європи.

Електромобілі проти паливних автомобілів

Ян Уитема, головний представник Європейського парламенту на переговорах, сказав… «Ця угода є гарною новиною для водіїв автомобілів. Нові автомобілі з нульовим рівнем викидів стануть дешевшими, що зробить їх доступнішими. Крім того, він стане доступнішим для всіх».

Керівник ЄС з кліматичної політики Тіммерманс сказав, що угода надсилає потужний сигнал промисловості та споживачам. Сигналом є те, що «Європа переходить на транспортні засоби з нульовим рівнем викидів». Угода також передбачає, що викиди вуглекислого газу нових автомобілів, які продаються з 2030 року, скоротяться на 55% порівняно з рівнем 2021 року. Це набагато вище, ніж раніше обумовлена ​​ціль скорочення на 37,5% з 2030 року. Багато автовиробників оголосили про перехід на електрифікацію, оскільки регулятори посилюють тиск.

Volkswagen припинить виробництво паливних автомобілів у Європі

Volkswagen розширює свій повністю електричний план. Компанія пообіцяла повністю припинити виробництво паливних автомобілів у Європі не пізніше 2033 року. Керівник бренду Volkswagen Томас Шефер заявив, що компанія випустить 10 нових електромобілів до 2026 року. Це містить моделі початкового рівня, які продаватимуться менше ніж за 25 000 євро. Раніше Volkswagen заявляв, що припинить продаж автомобілів з бензиновими двигунами в Європі з 2033 по 2035 рік.

Volkswagen сподівається кинути виклик Tesla на ринку чистих електромобілів. Однак його фактична продуктивність не була задовільною. Електромобілі Volkswagen Group продовжують страждати від різноманітних програмних проблем. Це одна з причин, чому генеральному директору довелося залишити компанію.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

ЕС достиг юридического соглашения о запрете автомобилей на топливе с 2035 года

Как сообщает Reuters, Евросоюз достиг согласия по поводу нового закона.  Новый закон запрещает продажу новых дизельных и топливных автомобилей с 2035 года.  Соглашение направлено на ускорение перехода на электромобили.  Европа годами борется с изменением климата и это один из способов борьбы с этим.  Проект нового закона разработали страны ЕС, Европарламент и Еврокомиссия.  Они соглашаются, что автопроизводители должны добиться 100% сокращения выбросов углекислого газа к 2035 году.  Это означает, что с 2035 года новые топливные транспортные средства не будут доступны в 27 странах Европы.

Електромобілі проти паливних автомобілів

Ян Уитема, главный представитель Европейского парламента на переговорах, сказал: «Это соглашение является хорошей новостью для водителей автомобилей.  Новые автомобили с нулевым уровнем выбросов станут дешевле, что сделает их более доступными.  Кроме того, он станет более доступным для всех».

Руководитель ЕС по климатической политике Тиммерманс сказал, что соглашение посылает мощный сигнал промышленности и потребителям.  Сигналом является то, что «Европа переходит на транспортные средства с нулевым уровнем выбросов».  Соглашение также предусматривает, что выбросы углекислого газа новых автомобилей, продаваемых с 2030 года, сократятся на 55% по сравнению с уровнем 2021 года.  Это гораздо выше, чем ранее оговоренная цель сокращения на 37,5% с 2030 года.  Многие автопроизводители объявили о переходе на электрификацию, поскольку регуляторы усиливают давление.

Volkswagen прекратит производство топливных автомобилей в Европе

Volkswagen расширяет свой полностью электрический план.  Компания пообещала полностью прекратить производство топливных автомобилей в Европе не позднее 2033 года.  Руководитель бренда Volkswagen Томас Шефер заявил, что компания выпустит 10 новых электромобилей к 2026 году.  Это включает в себя модели начального уровня, которые будут продаваться менее чем за 25 000 евро.  Ранее Volkswagen заявлял, что прекратит продажу автомобилей с бензиновыми двигателями в Европе с 2033 по 2035 год.

Volkswagen надеется бросить вызов Tesla на рынке чистых электромобилей.  Однако его фактическая производительность не была удовлетворительной.  Электромобили Volkswagen Group продолжают страдать от различных программных проблем.  Это одна из причин, почему генеральному директору пришлось покинуть компанию.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua