Дії Ілона Маска в його перший день у Twitter

Після тривалої суперечки між Ілоном Маском і Twitter тепер усе гаразд. Кілька годин тому Ілон Маск офіційно завершив угоду з Twitter і став керувати компанією. Сума угоди становить 44 мільярди доларів — початкова сума, про яку було домовлено ще до всієї халепи. Хоча Маск вважає, що Twitter коштує набагато менше, можливо, у нього не було іншого вибору, окрім як продовжити угоду. Очоливши Twitter, Маск швидко звільнив чотирьох топменеджерів. Це включає генерального директора, фінансового директора, головного юрисконсульта та керівників юридичної політики, довіри та безпеки.

Твіттер Ілона Маска

Forbes також повідомляє, що Маск робить кілька раптових кроків. Повідомляється, що він з’явився в будівлі штаб-квартири без будь-яких попередніх зв’язків у перший день, коли зайшов у Twitter. Усі працівники запанікували. Пленарне засідання, яке спочатку було заплановане на другу половину дня, раптово скасували. Насправді інсайдери та співробітники Twitter насправді не знали, що робив Маск. Їм довелося покладатися на повідомлення зовнішніх ЗМІ, щоб знати, що він робить. Деякі люди прямо кажуть, що вони «налякані», бо бояться, що стануть «наступною людиною, яку звільнять». Звичайно, Ілон Маск прийде в Twitter не грати, він прийде з «пістолетом». Вже є повідомлення, що він звільнить 75% співробітників Twitter, тому багато людей втратять роботу.

Ілон Маск збирається «звільнити» Twitter

У свій перший ранок як власник Twitter він щойно звільнив перших чотирьох керівників, а потім написав у Twitter: «Ця маленька синя пташка нарешті звільнена», і набрав мільйони балів. Мовляв, звичайно, якісь анонімні тролі, які висловлюють мову ненависті. Однак у п’ятницю вранці деякі інженери заявили, що їх сповістив посередник Маска. Вони стверджують, що Маск хоче отримати доступ до останнього програмного коду, який вони написали. Він хоче, щоб ці інженери надрукували коди та показали йому.

Twitter Ілона Маска

Bloomberg повідомляє, що також було сказано, що Маск відправив інженерів Tesla перевірити код Twitter у день придбання Twitter. З полудня того дня інженери Twitter більше не могли змінювати код. Це зроблено для того, щоб нічого не змінилося в продукті, доки придбання Маском не буде повністю підтверджено. Деяким інженерам було повідомлено надрукувати код, написаний за останні 30-60 днів. Деякі відповідальні люди сказали, що Маск поговорить з ними «сам на сам» і, можливо, перевірить їхній код на місці. Але опівдні інженер отримав сповіщення «негайно припинити друк коду». Пошта також вказує, що будь-який надрукований код слід негайно помістити в шредер. Тепер він просить електронну копію кодів. Очевидно, що Ілон Маск все ще бореться з прийняттям рішень у Twitter.

У квітні цього року Маск запропонував придбати Twitter за ціною $54,20 за акцію. 28 жовтня Маск завершив угоду з приватного доступу до Twitter за 44 мільярди доларів.

Ілон Маск переймає Twitter – інвестори хвилюються: «чи зможе він керувати такою кількістю компаній?»

Угода про придбання соціальної мережі Twitter генеральним директором Ілоном Маском за 44 мільярди доларів завершено. На цей момент аналітики та інвестори обговорюють ключове питання. Ключове питання полягає в тому, чи зможе Маск керувати такою кількістю компаній. Ілон Маск також керує стартапом Neuralink, що займається розробкою мозкових комп’ютерних чіпів, і компанією Boring, що займається копанням тунелів. Маск стане тимчасовим головним виконавчим директором (CEO) Twitter після звільнення колишнього генерального директора Парага Агарвала. Оскільки інші керівники вищої ланки пішли, йому тепер доведеться прийняти кілька важливих рішень.

Ілон Маск

«Він робить усе можливе», — сказав Денніс Дік, трейдер інвестиційної компанії Triple D Trading. — «Вам доведеться хвилюватися, що Tesla може не привернути стільки уваги, як раніше, тому що Twitter стане конем. Великий проєкт для SK».

Tesla все ще стикається з величезними ризиками. Два великих заводи компанії в Техасі та Берліні, Німеччина, намагаються розширити виробництво та стикаються зі зростальною конкуренцією з боку відомих автовиробників, таких як Ford і General Motors. Акції Tesla втратили майже третину своєї вартості після того, як Маск запропонував купити Twitter у квітні, що більш ніж удвічі перевищує падіння S&P 500 за той самий період.

Маск хоче вільний і чесний Twitter

Маск заявив, що хоче «подолати» сміттєвих ботів Twitter і зменшити обмеження на те, що користувачі можуть публікувати. Однак він не розкрив, як буде досягнуто мети, і не уточнив, хто керуватиме компанією.

Майк Ремсі, віцепрезидент автомобільного бізнесу в Gartner, дослідницькій фірмі, також сказав, що керівництво Tesla не таке чітке, як SpaceX, і співробітники компанії повинні підтримувати операційну діяльність.

Ілон Маск

Те, як Маск змінює свої твіти, також може вплинути на продажі Tesla, і ще невідомо, позитивним чи негативним буде цей ефект.

Гаррет Нельсон, аналітик CFRA Research, дослідницької компанії ринку, вважає, що «придбання Twitter може змусити деяких клієнтів вагатися, але водночас ми вважаємо, що це може надати можливості для нових клієнтів».

Нельсон та інші вважають, що Маск може виконувати різні ролі, досягаючи цілей Tesla. «На нашу думку, якщо хтось і може зробити такий складний маневр, то це має бути Маск», — сказав він.

Найбільшими компаніями Ілона Маска зараз є Tesla і SpaceX. Однак Twitter тепер приєднується до списку деяких великих компаній, якими він керує. На цей момент існує неоднозначна реакція щодо того, чи зможе він ефективно працювати з усіма фірмами.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Действия Илона Маска в его первый день в Twitter

После длительного спора между Илоном Маском и Twitter теперь все хорошо.  Несколько часов назад Илон Маск официально заключил соглашение с Twitter и стал управлять компанией.  Сумма сделки составляет 44 миллиарда долларов — начальная сумма, о которой было договорено еще до всей беды.  Хотя Маск считает, что Twitter стоит гораздо меньше, возможно, у него не было иного выбора, кроме как продлить сделку.  Возглавив Twitter, Маск быстро уволил четырех топ-менеджеров.  Это включает в себя генерального директора, финансового директора, главного юрисконсульта и руководителей юридической политики, доверия и безопасности.

Твіттер Ілона Маска

Forbes также сообщает, что Маск делает несколько внезапных шагов.  Сообщается, что он появился в здании штаб-квартиры без каких-либо предварительных связей в первый день, когда вошел в Twitter.  Все работники запаниковали.  Пленарное заседание, первоначально запланированное на вторую половину дня, внезапно отменили.  На самом деле инсайдеры и сотрудники Twitter действительно не знали, что делал Маск.  Им пришлось полагаться на сообщения внешних СМИ, чтобы знать, что он делает.  Некоторые люди прямо говорят, что они «напуганы», потому что боятся, что станут «следующим человеком, которого уволят».  Конечно, Илон Маск придет в Twitter не играть, он придет с «пистолетом».  Уже есть сообщение, что он уволит 75% сотрудников Twitter, поэтому многие потеряют работу.

Илон Маск собирается «уволить» Twitter

В свое первое утро как владелец Twitter он только что уволил первых четырех руководителей, а затем написал в Twitter: «Эта маленькая синяя птичка наконец-то уволена», и набрал миллионы баллов.  Мол, конечно, какие-то анонимные тролли, выражающие язык ненависти.  Однако в пятницу утром некоторые инженеры заявили, что их сообщил посредник Маска.  Они утверждают, что Маск хочет получить доступ к последнему программному коду, который они написали.  Он хочет, чтобы эти инженеры напечатали коды и показали ему.

Twitter Ілона Маска

Bloomberg сообщает, что также было сказано, что Маск отправил инженеров Tesla проверить код Twitter в день приобретения Twitter.  С полудня того дня инженеры Twitter больше не могли изменять код.  Это сделано для того, чтобы ничего не изменилось в продукте, пока приобретение Маском не будет полностью подтверждено.  Некоторым инженерам было поставлено в известность напечатать код, написанный за последние 30-60 дней.  Некоторые ответственные люди сказали, что Маск поговорит с ними «один на один» и, возможно, проверит их код на месте.  Но в полдень инженер получил уведомление «немедленно прекратить печать кода».  Почта также указывает, что любой печатный код следует немедленно поместить в шредер.  Теперь он требует электронной копии кодов.  Очевидно, что Илон Маск все еще борется с принятием решений в Twitter.

В апреле этого года Маск предложил приобрести Twitter по цене $54,20 за акцию.  28 октября Маск завершил соглашение по частному доступу в Twitter за 44 миллиарда долларов.

Илон Маск перенимает Twitter – инвесторы волнуются: «сможет ли он управлять таким количеством компаний?»

Соглашение о приобретении социальной сети Twitter генеральным директором Илоном Маском за 44 миллиарда долларов завершено.  В данный момент аналитики и инвесторы обсуждают ключевой вопрос.  Ключевой вопрос состоит в том, сможет ли Маск управлять таким количеством компаний.  Илон Маск также управляет стартапом Neuralink, занимающимся разработкой мозговых компьютерных чипов, и компанией Boring, занимающейся копанием тоннелей.  Маск станет временным главным исполнительным директором (CEO) Twitter после увольнения бывшего генерального директора Парага Агарвала.  Поскольку другие руководители высшего звена удалились, ему теперь придется принять несколько важных решений.

Ілон Маск

«Он делает все возможное», – сказал Деннис Дик, трейдер инвестиционной компании Triple D Trading. — «Вам придется волноваться, что Tesla может не привлечь столько внимания, как раньше, потому что Twitter станет конем.  Большой проект для SK».

Tesla все еще сталкивается с огромными рисками.  Два крупных завода компании в Техасе и Берлине, Германия, пытаются расширить производство и сталкиваются с растущей конкуренцией со стороны известных автопроизводителей, таких как Ford и General Motors.  Акции Tesla потеряли почти треть своей стоимости после того, как Маск предложил купить Twitter в апреле, более чем вдвое превышающее падение S&P 500 за тот же период.

Маск хочет свободный и честный Twitter

Маск заявил, что хочет «преодолеть» мусорных ботов Twitter и уменьшить ограничения на то, что пользователи могут публиковать.  Однако он не раскрыл, как будут достигнуты цели, и не уточнил, кто будет управлять компанией.

Майк Рэмси, вице-президент автомобильного бизнеса в Gartner, исследовательской фирме, также сказал, что руководство Tesla не такое четкое, как SpaceX, и сотрудники компании должны поддерживать операционную деятельность.

Ілон Маск

То, как Маск меняет свои твиты, также может повлиять на продажи Tesla, и неизвестно, положительным или отрицательным будет этот эффект.

Гаррет Нельсон, аналитик CFRA Research, исследовательской компании рынка, считает, что «приобретение Twitter может заставить некоторых клиентов сомневаться, но в то же время мы считаем, что это может предоставить возможности для новых клиентов».

Нельсон и другие считают, что Маск может выполнять разные роли, достигая целей Tesla.  «По нашему мнению, если кто-то и может совершить такой сложный манёвр, то это должен быть Маск», — сказал он.

Крупнейшими компаниями Илона Маска сейчас Tesla и SpaceX.  Однако Twitter теперь присоединяется к списку некоторых крупных компаний, которыми он управляет.  В настоящее время существует неоднозначная реакция относительно того, сможет ли он эффективно работать со всеми фирмами.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua