Xbox Cloud Stick? Судячи з усього, це станеться не найближчим часом

Microsoft роками наполегливо працювала над тим, щоб потокове передавання ігор стало реальністю. Що ж, тепер компанія майже затвердила Xbox Cloud Gaming як життєздатну службу. Вона доступна на кількох ринках і навіть на стадії бета-тестування, що свідчить про світле майбутнє для хмарних ігор. Ми також можемо розглянути інші служби, такі як NVIDIA GeForce Now, які показують, як хмарні ігри можуть революціонізувати ігрову індустрію. Поки що можна грати зі службою Microsoft на Android, ПК, комп’ютерах Mac тощо. Ходять чутки про флешку, яка може ввімкнути цю службу на смарттелевізорах, однак, здається, що Xbox Cloud Stick не стане реальністью найближчим часом.

Чутки про ключ Microsoft Xbox Cloud Gaming поширюються деякий час. Однак у новому звіті йдеться, що компанія на деякий час відкладає проєкт. Тож найближчим часом це може не стати реальністю.

Xbox Cloud Gaming

Керівник Xbox Філ Спенсер поділився інформацією про пристрій під час прямого інтерв’ю з The Wall Street Journal. За словами керівника, його розробляли ще навесні. Однак компанія змінила свій курс, коли почала співпрацювати з Samsung. Нагадаємо, що майбутні телевізори Samsung незабаром принесуть Xbox Cloud Gaming прямо з коробки. Керівник заявляє, що вони, ймовірно, запустять Xbox Dongle у майбутньому, але наразі до цього ще багато років.

Xbox Cloud Gaming Dongle залишиться за багато років

Проєкт має кодову назву Keystone. Судячи з усього, Microsoft не бачить причин поспішати з цим продуктом. Фактично, схоже, що компанія задоволена нинішнім зростанням своїх послуг. Згідно з повідомленнями, кількість передплатників Xbox Cloud Gaming перевищила 20 мільйонів гравців за все життя. Послуга тепер доступна на телевізорах із появою Smart TV від Samsung у 2022 році. Вона також доступна на портативних консолях, таких як Logitech G Cloud і Razer Edge 5G. Він також доступний для Steam Deck. Крім того, повідомляється, що незабаром він досягне пристроїв ARM.

Хмара Xbox

Можливо, Microsoft не бачить потреби в Xbox Cloud Gaming Dongle. Здається, він задоволений або, можливо, має інші плани щодо розширення доступності своєї служби потокового передавання ігор. Звичайно, компанія постійно робить свої послуги ще цікавішими. Він купує кілька компаній, таких як Activision, і співпрацює з кількома студіями, щоб пропонувати ігри в перший день.

Як ми вже говорили, майбутнє хмарних ігор світле, і Microsoft і NVIDIA є провідними силами, на велике незадоволення Google.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Xbox Cloud Stick? Судя по всему, это произойдет не в ближайшее время

Microsoft годами упорно работала над тем, чтобы потоковая передача игр стала реальностью.  Что ж, сейчас компания практически утвердила Xbox Cloud Gaming как жизнеспособную службу.  Она доступна на нескольких рынках и даже на стадии бета-тестирования, что свидетельствует о светлом будущем для облачных игр.  Мы также можем рассмотреть другие службы, такие как NVIDIA GeForce Now, показывающие, как облачные игры могут революционизировать игровую индустрию.  Пока можно играть со службой Microsoft на Android, ПК, компьютерах Mac и т.д.  Ходят слухи о флешке, которая может включить эту службу на смарт-телевизоре, однако, кажется, что Xbox Cloud Stick не станет реальностью в ближайшее время.

Слухи о ключе Microsoft Xbox Cloud Gaming распространяются некоторое время.  Однако в новом отчете говорится, что компания на время откладывает проект.  Так что в ближайшее время это может не стать реальностью.Xbox Cloud Gaming

Руководитель Xbox Фил Спенсер поделился информацией об устройстве во время прямого интервью с The Wall Street Journal.  По словам руководителя, его разрабатывали еще весной.  Однако компания сменила свой курс, когда начала сотрудничать с Samsung.  Напомним, что будущие телевизоры Samsung в скором времени принесут Xbox Cloud Gaming прямо из коробки.  Руководитель заявляет, что они, вероятно, запустят Xbox Dongle в будущем, но пока еще много лет.

Xbox Cloud Gaming Dongle останется за многие годы

Проект носит кодовое название Keystone.  Судя по всему, Microsoft не видит причин спешить с этим продуктом.  Фактически, похоже, что компания удовлетворена нынешним ростом своих услуг.  Согласно сообщениям, количество подписчиков Xbox Cloud Gaming превысило 20 миллионов игроков за всю жизнь.  Услуга теперь доступна на телевизорах с появлением Smart TV от Samsung в 2022 году.  Она также доступна на портативных консолях, таких как Logitech G Cloud и Razer Edge 5G.  Он также доступен для Steam Deck.  Кроме того, сообщается, что в скором времени он достигнет устройств ARM.

Хмара Xbox

Возможно, Microsoft не видит нужды в Xbox Cloud Gaming Dongle.  Кажется, он удовлетворен или, возможно, имеет другие планы по расширению доступности службы потоковой передачи игр.  Конечно, компания постоянно делает свои услуги еще более интересными.  Он покупает несколько компаний, таких как Activision и сотрудничает с несколькими студиями, чтобы предлагать игры в первый день.

Как мы уже говорили, будущее облачных игр светлое, и Microsoft и NVIDIA являются ведущими силами, к великому недовольству Google.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua