Серія iPhone 15 не матиме фізичних кнопок

Серія iPhone 2023 року побачить значні зміни. Нещодавно Apple визнала, що буде поставляти смартфони iPhone 15 з портами USB-C. На додаток до динамічного острова, який нещодавно з’явився з iPhone 14 Pro, Мін-Чі Куо, один із найнадійніших аналітиків Apple, передбачає одну з найзначніших змін в історії телефонів.

Наступного року найдорожчі моделі Apple не матимуть фізичних кнопок, і компанія вперше наважиться зробити це в настільки важливому аспекті свого iPhone. Починаючи з серії 15, він використовуватиметься лише для моделей Pro (або моделі Ultra).

За даними Kuo, Apple припинить використання фізичних кнопок на iPhone 15 Pro, Pro Max і, можливо, 15 Ultra. Замість фізичних кнопок гучності та розблокування буде використана нова система з тактильними двигунами зліва та справа.

На iPhone серії 15 може не бути фізичних кнопок гучності чи живлення

iPhone 15 Dynamic Island
Джерело: macrumors

Куо стверджує, що Apple використовуватиме тактильну систему, схожу на Touch ID. Не буде фізичних кнопок для натискання; замість цього весь вхід буде тактильним.

Ці механізми реагуватимуть на введення користувача подібно до кнопки «Додому» на старих iPhone. Створюється враження, що користувачі натискають фізичні кнопки. Попри те, що натискання на нього насправді не відбувається, ми відчуваємо, ніби ми це робимо.

У результаті цієї зміни на iPhone будуть доступні три механізми Taptic. Збереження поточних постачальників (Luxshare ICT і ACC Technologies). За словами Куо, галузь Android піде цим шляхом після кроку Apple. Це типово, коли зміни такого масштабу спочатку впливають на iPhone.

Є ще низка запитань без відповіді. У тому числі як вимкнути пристрій, якщо він зависає, і як увійти в режим відновлення. Чи буде фізична поверхня (хоча кнопок – ні). І як відмова від фізичних кнопок вплине на збільшення внутрішнього простору.

Куо прогнозує, що ми дізнаємося відповідь менше ніж через рік. Такі галузеві проєкти, як Meizu Zero, які є реальними продуктами, вже надали підказки про мобільні телефони без кнопок (мобільний телефон без порту зарядки або кнопок).

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Серия iPhone 15 не будет иметь физических кнопок

Серия iPhone 2023 увидит значительные изменения.  Недавно Apple сочла, что будет поставлять смартфоны iPhone 15 с портами USB-C.  В дополнение к недавно появившемуся с iPhone 14 Pro динамичному острову, Мин-Чи Куо, один из самых надежных аналитиков Apple, предполагает одно из самых значительных изменений в истории телефонов.

В следующем году самые дорогие модели Apple без физических кнопок, и компания впервые решится сделать это в столь важном аспекте своего iPhone.  Начиная с серии 15, она будет использоваться только для моделей Pro (или модели Ultra).

По данным Kuo, Apple прекратит использование физических кнопок на iPhone 15 Pro, Pro Max и, возможно, 15 Ultra.  Вместо физических кнопок громкости и разблокировки будет использована новая система с тактильными двигателями слева и справа.

На iPhone серии 15 может не быть физических кнопок громкости или питания

iPhone 15 Dynamic Island
Источник: macrumors
Куо утверждает, что Apple будет использовать тактильную систему, похожую на Touch ID.  Не будет физических кнопок для нажатия;  вместо этого весь вход будет тактильным.

Эти механизмы будут реагировать на ввод пользователя подобно кнопке «Домой» на старых iPhone.  Создается впечатление, что пользователи нажимают физические кнопки.  Несмотря на то, что нажатие на него действительно не происходит, мы чувствуем, что мы это делаем.

В результате этого изменения на iPhone будут доступны три механизма Taptic.  Сохранение текущих поставщиков (Luxshare ICT и ACC Technologies).  По словам Куо, отрасль Android пойдет по этому пути после шага Apple.  Это типично, когда изменения такого масштаба изначально влияют на iPhone.

Есть еще ряд вопросов без ответа.  В том числе как выключить устройство, если оно зависает, и как войти в режим восстановления.  Будет ли физическая поверхность (хотя кнопок – нет).  И как отказ от физических кнопок повлияет на увеличение внутреннего пространства.

Куо прогнозирует, что мы узнаем ответ менее чем через год.  Такие отраслевые проекты, как Meizu Zero, являющиеся реальными продуктами, уже предоставили подсказки о мобильных телефонах без кнопок (мобильный телефон без порта зарядки или кнопок).

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua