Apple Watch допомогли жінці втекти з могили

Ми чули занадто багато історій про те, коли смартфони врятували життя багатьох людей. Нещодавно ми представили кілька випадків, коли розумні годинники робили те саме. Але серед них немає рівних Apple Watch. Сьогодні ми почули ще одну історію про те, як цей пристрій зміг врятувати життя жінки.

Як Apple Watch допоміг жінці

The Daily Beast повідомив, що ветеран армії США викрав свою колишню дружину. Потім він скотчем зв’язав їй руки та ноги. Вдаривши її ножем у груди, чоловік закопав її живою в лісі. На щастя, 42-річна жінка змогла втекти та звернутися по допомогу.

Звучить як сценарій трилера. На жаль, це правдива історія. Але жертва носила Apple Watch, що врятувало їй життя. Ось як це сталося. 16 жовтня жінка вдома обговорювала з колишнім чоловіком «їхнє розлучення та гроші». Чоловік розлютився, коли вона попросила його піти. Коли жінка зайшла в спальню, ветеран накинувся на неї, «кілька разів вдарив по голові та повалив на землю». Тоді злочинець зв’язав їй руки скотчем і заклеїв очі, стегна та щиколотки.

Вона лежала на підлозі із заклеєними скотчем руками. Коли її чоловік вийшов з кімнати, вона зателефонувала за номером 911 за допомогою Apple Watch. Хоча вона чула розмову диспетчера, вона не могла сказати ні слова.

Чоловік вдарив їй у груди гострим предметом і закопав у землю.

Apple Watch

Через кілька годин, коли стемніло, вона могла виповзти з ями та знайти безпечний шлях.

Наступного дня чоловіка затримали.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Apple Watch помог женщине сбежать из могилы

Мы слышали слишком много историй о том, когда смартфоны спасли жизнь многих людей.  Недавно мы представили несколько случаев, когда умные часы делали то же самое.  Но среди них нет равных Apple Watch.  Сегодня мы услышали еще одну историю о том, как это устройство смогло спасти жизнь женщины.

Як Apple Watch допоміг жінці

The Daily Beast сообщил, что ветеран армии США похитил свою бывшую жену.  Затем он скотчем связал ей руки и ноги.  Ударив ее ножом в грудь, мужчина закопал ее живой в лесу.  К счастью, 42-летняя женщина смогла убежать и обратиться за помощью.

Звучит как сценарий триллера.  К сожалению, это правдивая история.  Но жертва носила Apple Watch, что спасло ей жизнь.  Вот как это вышло.  16 октября женщина дома обсуждала с бывшим мужем «их развод и деньги».  Муж разозлился, когда она попросила его уйти.  Когда женщина зашла в спальню, ветеран набросился на нее, «несколько раз ударил по голове и свалил на землю».  Тогда преступник связал ей руки скотчем и заклеил глаза, бедра и лодыжки.

Она лежала на полу с заклеенными скотчем руками.  Когда ее муж вышел из комнаты, она позвонила по телефону 911 с помощью Apple Watch.  Хотя она слышала разговор диспетчера, она не могла сказать ни слова.

Муж ударил ей в грудь острым предметом и зарыл в землю.

Apple Watch

Через несколько часов, когда стемнело, она могла выползти из ямы и найти безопасный путь.

На следующий день мужчину задержали.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua