Деталі екрана серії Xiaomi 13 / Pro: Вузька рамка, 2,5D-екран тощо

У другій половині цього року Xiaomi випустила смартфони серії Xiaomi 12S. Крім того, ми також отримали його флагманський складаний смартфон Xiaomi MIX Fold 2. Флагмани компанії добре себе почувають. Xiaomi ще більш міцно закріпилася на ринку високого класу. Крім того, компанія робить своїх шанувальників дуже впевненими щодо наступних новинок. Зараз індустрія з нетерпінням чекає серії Xiaomi 13, свого флагмана року. Ще у вересні цього року серія Xiaomi 13 вже мала пару сертифікацій. Це означає, що незабаром пристрій буде офіційно. Якщо виходити з наявних припущень, то цей пристрій має вийти вже в листопаді.

З наближенням дати запуску серії Xiaomi 13 в Інтернеті з’являється все більше інформації. Популярний технічний блогер Weibo нещодавно розкрив більше деталей про цей пристрій. Остання інформація від @DCS є відповідною до попередніх звітів.

Серія Xiaomi 13 спочатку буде представлена ​​двома версіями – Xiaomi 13 та Xiaomi 13 Pro. Xiaomi 13 поставлятиметься з китайським гнучким прямим OLED-екраном. Розмір цього дисплея становить близько 6,26 дюйма.

Xiaomi 13 Pro буде поставлятися з вигнутою поверхнею Samsung 2K E6. Розмір екрана становить близько 6,7 дюйма. Крім того, рамки вужчі, ніж у попереднього покоління. Блогер стверджує, що розташування модулів об’єктивів камери залишилося незмінним. Також деталі дизайну дуже відрізняються від онлайн-рендерів.

Обладнання Xiaomi 13

Загалом Xiaomi 13 збереже дизайн його попередника, серії Xiaomi 12. Цей пристрій продовжить культові елементи лінійки попереднього покоління. Це містить потрійні камери, а також очевидне слово «LEICA». Що стосується апаратного забезпечення, то пристрій буде оснащено 4-нм процесором TSMC. Продуктивність цього чипа взагалі не повинна бути проблемою. Він не буде на рівні чипів Apple Bionic, але це буде найкращий Android-смартфон, який ми бачили. Що стосується камер, пристрій буде оснащено основною камерою на 50 Мп. Він також підтримуватиме оптичну стабілізацію зображення (OIS). Крім того, цей флагманський смартфон буде поставлятися з надшвидкою зарядкою 67-120 Вт.

Живе зображення Xiaomi 13 Pro

Серія Xiaomi 13 / Pro дебютує на Snapdragon 8 Gen 2

Оскільки кінець року наближається, увага всіх тепер прикута до флагманів кінця року. Наприкінці року Qualcomm випускає свій флагманський процесор нового покоління для флагманів Android. Крім того, флагманські смартфони з цим чипом також вийдуть наприкінці року. Таким чином так багато уваги приділяється Snapdragon 8 Gen 2, а також Xiaomi 13. Є повідомлення, що Xiaomi 13 стане першим, хто використовуватиме SoC Snapdragon 8 Gen 2. Про серію Xiaomi 13 / Pro було багато «надзвичайних новин». Підборіддя цієї нової серії буде дуже вузьким.

Звіти @iceuniverse також збігаються з попередніми звітами. Однак рамка флагмана серії Xiaomi 13 викликає сюрприз. Цей флагман буде поставлятися з «підборіддям-рекордсменом». Принаймні так стверджують у компанії. Це означає, що співвідношення екрана та візуальні ефекти телефону будуть неймовірними.

Xiaomi 13

Зі звітів на цей час, листопад буде місяцем запуску цієї серії. З усім тим офіційного підтвердження від компанії немає.

Покращення продуктивності

Серія Xiaomi 13, як і інші флагмани, матиме найкращі характеристики. Ця серія також матиме флагманську ціну. З усім тим він залишиться дешевшим, ніж дорожчі флагмани на ринку. Припущення щодо серії Xiaomi 13 сягають минулого місяця. Це на два місяці раніше, ніж у попереднього покоління, серії Xiaomi 12 й говорить про те, що майбутнє покоління отримує більше уваги, ніж попереднє. Однак нове покоління чипа Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 вийде не раніше листопада. Це означає, що у компанії ще є місяць. Однак суттєвих змін ми не очікуємо.

xiaomi 13

Згідно з @DCS, «основній камері у формі є на що дивитися». Цей пристрій усе ще використовуватиме екран із перфорацією. Однак конкретний дизайн залишається в таємниці.

З іншого боку, згідно з попередньою інформацією, очікується, що новий флагман серії Xiaomi 13 буде оснащений флагманським процесором нового покоління Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Цей новий флагманський процесор матиме нову восьмиядерну архітектуру «1+2+2+3». Продуктивність нового процесора, безумовно, покращиться. Супер’ядро цього чипа буде оновлено до Cortex X3. Це ядро ​​має на 22% вище продуктивність ніж у Cortex X2. Крім того, велике ядро ​​буде оновлено до Cortex A155. Відносно Cortex A710 продуктивність цього ядра покращилася на 5%. Крім того, енергоефективність також покращується на 20%. Крім того, флагманські смартфони будуть оснащені швидкою зарядкою потужністю 67 Вт. Що ж, модель Pro підтримуватиме швидшу зарядку на 120 Вт. Це компенсує будь-які недоліки цього пристрою.

Повідомляється, що нова серія Xiaomi 13 дебютує вже в грудні. Очікується, що він використовуватиме флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen2. Ми почекаємо та побачимо більше деталей.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua