Чи є новий флагман Ulefone Power Armor 18T найкращим у галузі?

Виробники міцних телефонів давно зосереджуються на довговічності, але рідко думають про камери високого класу та інші вдосконалені функції для своїх пристроїв. Це може дуже розчарувати технічно підкованих споживачів, які хочуть як міцності, так і продуктивності. На щастя, останній Power Armor 18T від Ulefone заповнить прогалини.

Поєднання довговічності, функціональності та продуктивності робить його абсолютним звіром пристрою. Він створений, щоб протистояти погодним умовам у суворих умовах завдяки рейтингу захисту від води та пилу IP68/IP69K. А також сертифікацію ударних випробувань MIL-STD-810G. Power Armor 18T оснащений передовими технологіями, щоб не відставати від сучасних флагманів. І ви також можете очікувати від цього міцного телефону всіх переваг, таких як дивовижні камери, дисплей 120 Гц, 6-нм чіп, 5G і багато іншого.

FLIR Thermal Imaging Tech

Технологія FLIR є важливою для багатьох професіоналів для підвищення ефективності. Power Armor 18T має найвищу роздільну здатність (160×120) радіометричної тепловізійної камери в сімействі FLIR Lepton. І Lepton 3.5, який може вимірювати температуру до 400 градусів Цельсія. Варто відзначити, що запатентована FLIR технологія MSX також додана для створення високодеталізованих теплових зображень. А за допомогою програми MyFLIR користувачі можуть краще керувати вбудованою тепловізійною камерою Power Armor 18T.

Революційна фотографія

108-мегапіксельна камера справді є чимось досить рідкісним, навіть в останніх флагманських телефонах від конкурентів Apple та Android. Power Armor 18T, однак, має основну камеру 108 МП з діафрагмою f/1,89, яка підтримується Samsung ISOCELL HM2. Виведення мобільної фотографії на новий рівень. Завдяки об’єднанню пікселів «дев’ять в одному» камера поглинає більше світла, щоб забезпечити кращу продуктивність за слабкого освітлення.

5-мегапіксельна мікролінза f/3.0 додаткової камери також чудова з потужним 60-кратним збільшенням. Ви можете набагато краще досліджувати крихітні предмети, такі як тріщини на даху, друковані плати, дрібні комахи та каміння, ювелірні вироби та багато іншого. Що стосується фронтальної камери, то 32-мегапіксельна камера точно задовольнить усі ваші щоденні потреби в портретах і селфі.

Надплавний дисплей 120 Гц

Ulefone Power Armor 18T має яскравий 6,58-дюймовий IPS LCD-дисплей. З роздільною здатністю 1080×2408 FHD+, співвідношенням сторін 20:9 і співвідношенням екрана до корпусу 95%. Висока частота оновлення 120 Гц означає, що екран може оновлюватися 120 разів на секунду, що вдвічі швидше, ніж звичайний екран 60 Гц. Разом із частотою дискретизації дотику 240 Гц він може забезпечити неймовірно плавну роботу, особливо під час ігор.

Dimensity 900 з 5G

У поєднанні з потужним 6-нм процесором Dimensity 900 Power Armor 18T є найшвидшим захищеним смартфоном і справжнім гравцем. Всередині чипсета ми маємо два продуктивних ядра Arm Cortex-A78 на 2,4 ГГц для безперервної мобільної гри. Ми також отримуємо чудові можливості 3D-графіки, гарантовані графічним процесором Arm Mali-G68 MC4 на 1000 МГц. 5G також інтегровано в чіп для швидших і більш широких мереж по всьому світу.

Пристрій має виняткові 12 ГБ оперативної пам’яті та 5 ГБ віртуальної оперативної пам’яті для підтримки багатозадачності. А 256 ГБ ПЗП і до 2 ТБ розширюваної пам’яті можуть запропонувати багато місця для тонн фото, відео, музики та файлів.

Божевільно довгий термін служби батареї та швидка зарядка

Для працівників на передовій і любителів пригод розряджена батарея телефону може бути одним із найбільших страхів. Акумулятор Power Armor 18T місткістю 9600 мАг забезпечить будь-кому спокій завдяки 524 годинам роботи в режимі очікування та 39 годинам розмов. Інші передові характеристики цього пристрою включають надшвидку зарядку потужністю 66 Вт. Дозволяє заряджати великий акумулятор місткістю 9600 мАг до 20% за 10 хвилин, до 30% за 15 хвилин і до 52% за 30 хвилин.

Силова броня 18Т

Більше захопливих функцій

  • Ексклюзивний роз’єм розширення uSmart від Ulefone для роботи із зовнішніми професійними інструментами, такими як лупа, ендоскоп, камера нічного бачення тощо.
  • Corning Gorilla Glass 5
  • Дводіапазонний (L1/L5) GPS
  • Швидший Wi-Fi 6
  • Android 12

Загалом, Ulefone Power Armor 18T забезпечує не тільки надзвичайну міцність, але й багато тих же функцій професійного рівня, що й стандартні флагмани Android. Це єдиний, який робить продуманий вибір для польових робіт і пригод на природі. Для отримання додаткової інформації ви завжди можете відвідати офіційний сайт Ulefone. Або спробуйте удачу, щоб виграти один безкоштовно за допомогою офіційної події роздачі.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Является ли новый флагман Ulefone Power Armor 18T лучшим в отрасли?

Производители крепких телефонов давно сосредотачиваются на долговечности, но редко думают о камерах высокого класса и других усовершенствованных функциях для своих устройств.  Это может очень разочаровать технически подкованных потребителей, желающих как прочности, так и производительности.  К счастью, последний Power Armor 18T от Ulefone восполнит пробелы.

Сочетание долговечности, функциональности и производительности делает его абсолютным зверем устройства.  Он создан, чтобы противостоять погодным условиям в строгих условиях благодаря рейтингу защиты от воды и пыли IP68/IP69K.  А также сертификацию ударных испытаний MIL-STD-810G.  Power Armor 18T оснащен передовыми технологиями, чтобы не отставать от современных флагманов.  И вы также можете ожидать от этого крепкого телефона всех преимуществ, таких как удивительные камеры, дисплей 120 Гц, 6-нм чип, 5G и многое другое.

Тепловизионная техника FLIR

Технология FLIR важна для многих профессионалов для повышения эффективности.  Power Armor 18T обладает наивысшим разрешением (160×120) радиометрической тепловизионной камеры в семействе FLIR Lepton.  И Lepton 3.5, который может измерять температуру до 400 градусов по Цельсию.  Следует отметить, что запатентованная FLIR технология MSX также добавлена ​​для создания высокодетализованных тепловых изображений.  А с помощью программы MyFLIR пользователи могут лучше управлять встроенной тепловизионной камерой Power Armor 18T.

Революционная фотография

108-мегапиксельная камера действительно является чем-то достаточно редким, даже в последних флагманских телефонах от конкурентов Apple и Android.  Power Armor 18T, однако, имеет основную камеру 108 МП с диафрагмой f/1,89, поддерживаемую Samsung ISOCELL HM2.  Вывод мобильной фотографии на новый уровень.  Благодаря объединению пикселей «девять в одном» камера поглощает больше света, чтобы обеспечить лучшую производительность при слабом освещении.

5-мегапиксельная микролинза f/3.0 дополнительной камеры также превосходна с мощным 60-кратным увеличением.  Вы можете лучше исследовать крошечные предметы, такие как трещины на крыше, печатные платы, мелкие насекомые и камни, ювелирные изделия и многое другое.  Что касается фронтальной камеры, то 32-мегапиксельная камера точно удовлетворит все ваши ежедневные потребности в портретах и ​​селфи.

Сверхплавний дисплей 120 Гц

Ulefone Power Armor 18T имеет яркий 6,58-дюймовый IPS LCD-дисплей.  С разрешением 1080×2408 FHD+, соотношением сторон 20:9 и соотношением экрана к корпусу 95%.  Высокая частота обновления 120 Гц означает, что экран может обновляться 120 раз в секунду, что вдвое быстрее обычного экрана 60 Гц.  Вместе с частотой дискретизации соприкосновения 240 Гц он может обеспечить невероятно плавную работу, особенно во время игр.

Dimensity 900 с 5G

В сочетании с мощным 6-нм процессором Dimensity 900 Power Armor 18T является самым быстрозащищенным смартфоном и настоящим игроком.  Внутри чипсета у нас есть два производительных ядра Arm Cortex-A78 на 2,4 ГГц для непрерывной мобильной игры.  Мы также получаем отличные возможности 3D-графики, гарантированные графическим процессором Arm Mali-G68 MC4 на 1000 МГц.  5G также интегрирован в чип для более быстрых и более широких сетей по всему миру.

Устройство располагает исключительными 12 ГБ оперативной памяти и 5 ГБ виртуальной оперативной памяти для поддержания многозадачности.  А 256 ГБ ПЗУ и до 2 ТБ расширяемой памяти могут предложить много места для тонн фото, видео, музыки и файлов.

Безумно долгий срок службы батареи и быстрая зарядка

Для работников на передовой и любителей приключений разряженная батарея телефона может быть одним из самых больших страхов.  Аккумулятор Power Armor 18T емкостью 9600 мАч обеспечит любому покой благодаря 524 часам работы в режиме ожидания и 39 часам разговоров.  Другие передовые характеристики этого устройства включают сверхбыструю зарядку мощностью 66 Вт.  Позволяет заряжать большой аккумулятор емкостью 9600 мАч до 20% за 10 минут, до 30% за 15 минут и до 52% за 30 минут.

Силова броня 18Т

Больше увлекательных функций

  • Эксклюзивный разъем расширения uSmart от Ulefone для работы с внешними профессиональными инструментами, такими как лупа, эндоскоп, камера ночного видения.
  • Corning Gorilla Glass 5
  • Двухдиапазонный (L1/L5) GPS
  • Более быстрый Wi-Fi 6
  • Android 12

В общем, Ulefone Power Armor 18T обеспечивает не только чрезвычайную прочность, но и множество тех же функций профессионального уровня, что и стандартные флагманы Android. Это единственный, который делает обдуманный выбор для полевых работ и приключений на природе. Для получения дополнительной информации вы всегда можете посетить официальный сайт Ulefone. Или попробуйте удачу, чтобы выиграть один бесплатно с помощью официального события раздачи.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua