iOS 16 / iPadOS 16 отримають п’ять нових функцій протягом року

Вчора Apple випустила офіційну версію оновлення iOS 16.1. Це перше велике оновлення операційної системи iOS 16 з моменту її публічного випуску. Також компанія випустила офіційну версію iPadOS 16. Обидва ці оновлення надають багато функцій користувачам iPhone та iPad від Apple. Однак інструкції Apple показують, що п’ять функцій будуть відкладені до цього року.

Майбутні функції iOS 16/ iPadOS 16

1. Підтримка зовнішнього монітора

Однією з характерних особливостей iPadOS 16 від Apple є попереднє планування. Однак підтримку попереднього планування для зовнішніх дисплеїв було відкладено до кінця 2022 року. Ця функція підтримує роздільність до 6K. Це дозволяє користувачам ідеально організувати свій робочий простір. Ця функція може запускати до 4 програм одночасно на кожному з iPad і зовнішнього монітора.

iOS 16

2. Грайте в ігри разом із SharePlay

SharePlay на iOS 16 і iPadOS 16 від Apple отримає нову функцію пізніше цього року. Користувачі зможуть використовувати SharePlay, щоб грати в ігри з друзями та родиною через FaceTime. Ця функція доступна для ігор, які мають інтеграцію Game Center і підтримують багатокористувацьку гру. В iOS 16 і iPadOS 16 Apple розширила можливість вбудованого SharePlay у такі програми, як iMessage.

iOS 16

3. Безмежна нотатка

Apple пізніше цього року запустить додаток «Безмежна нотатка довільної форми». «Безмежна нотатка» — це програма для підвищення продуктивності, яка дозволяє користувачам писати та малювати. Користувачі можуть записувати спалахи натхнення або додавати будь-яку необхідну інформацію. Він буде доступний на iOS, iPadOS і macOS.

iOS 16

4. SOS через супутник

Супутникова функція SOS, ексклюзивна для серій iPhone 14 та iPhone 14 Pro від Apple, буде доступна в листопаді. Користувачі зможуть здійснювати екстрені SOS-дзвінки через супутниковий зв’язок на iPhone. Екстрений SOS через супутник спочатку буде доступний лише в США та Канаді. Крім того, перші два роки він буде безкоштовним для користувачів. Після закінчення безкоштовного періоду Apple оголосить вартість підписки на цю функцію.

sos

5. Apple Music Classical

У серпні 2021 року Apple придбала Primephonic, потоковий сервіс, орієнтований на класичну музику. У повідомленні Apple заявила, що у 2022 році випустить спеціальну програму Apple Music Classical, розроблену та адаптовану для класичної музики.

музика

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

iOS 16 / iPadOS 16 получат пять новых функций в течение года

Apple выпустила официальную версию обновления iOS 16.1.  Это первое крупное обновление операционной системы iOS 16 с момента ее публичного выпуска.  Также компания выпустила официальную версию iPadOS 16. Оба эти обновления предоставляют множество функций пользователям iPhone и iPad от Apple.  Однако инструкции Apple показывают, что пять функций будут отложены в этом году.

Будущие функции iOS 16/ iPadOS 16

1. Поддержка внешнего монитора

Одной из характерных особенностей iPadOS 16 от Apple является предварительная планировка.  Однако поддержка предварительной планировки для внешних дисплеев была отложена до конца 2022 года.  Эта функция поддерживает разрешение до 6K.  Это позволяет пользователям идеально организовать свое рабочее пространство.  Эта функция может запускать до 4 программ одновременно на каждом из iPad и внешнего монитора.

iOS 16

2. Играйте в игры вместе с SharePlay

SharePlay на iOS 16 и iPadOS 16 от Apple получит новую функцию позже в этом году.  Пользователи могут использовать SharePlay, чтобы играть в игры с друзьями и семьей через FaceTime.  Эта функция доступна для игр, обладающих интеграцией Game Center и поддерживающих многопользовательскую игру.  В iOS 16 и iPadOS 16 Apple расширила возможность встроенного SharePlay в такие приложения, как iMessage.

iOS 16

3. Безграничная заметка

Apple позже в этом году запустит приложение «Безграничная заметка произвольной формы».  «Безграничная заметка» – это программа для повышения производительности, позволяющая пользователям писать и рисовать.  Пользователи могут записывать вспышки вдохновения или добавлять любую необходимую информацию.  Он будет доступен в iOS, iPadOS и macOS.

iOS 16

4. SOS через супутник

Спутниковая функция SOS, эксклюзивная для серий iPhone 14 и iPhone 14 Pro от Apple, будет доступна в ноябре.  Пользователи смогут совершать экстренные SOS-звонки из-за спутниковой связи на iPhone.  Экстренный SOS через спутник изначально будет доступен только в США и Канаде.  Кроме того, первые два года он будет бесплатным для пользователей.  После окончания бесплатного периода Apple объявит стоимость подписки на эту функцию.

sos

5. Apple Music Classical

В августе 2021 года Apple приобрела Primephonic, поточный сервис, ориентированный на классическую музыку.  В сообщении Apple заявила, что в 2022 году выпустит специальную программу Apple Music Classical, разработанную и адаптированную для классической музыки.

музика

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua